[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Krytyka pytań w debacie wyborczej TVP o komunię i małżeństwa homoseksualne. „W kontrze do Trzaskowskiego”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Justyna

Krytyka pytań w debacie wyborczej TVP o komunię i małżeństwa homoseksualne. „W kontrze do Trzaskowskiego”

Justyna Śro Cze 17, 2020 10:27 pm

Obejrzałam całą debatę. Dobrze się oglądało. Brawo dla TVP za zorganizowanie debaty i perfekcyjne jej przeprowadzenie.
Awatar użytkownika
niestety

Re: Krytyka pytań w debacie wyborczej TVP o komunię i małżeństwa homoseksualne. „W kontrze do Trzaskowskiego”

niestety Śro Cze 17, 2020 10:29 pm

Żaden z tych panów nie nadaje się do zarządzania jakimkolwiek państwem.
Awatar użytkownika
Sylwia

Re: Krytyka pytań w debacie wyborczej TVP o komunię i małżeństwa homoseksualne. „W kontrze do Trzaskowskiego”

Sylwia Śro Cze 17, 2020 10:32 pm

Zdając maturę, także nie wie się jakie pytania będą. A gdy się pojawią, wtedy odpowiada się na nie. Proste.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Cze 17, 2020 10:49 pm

Normalnie Jeden z dziesięciu jak mówił Braun.
A Może Patryk Jaki na Prezydenta, wtedy PiS dostanie stołek w europarlamencie.
Zamiast Trzaskowskiego i Kidawy wolałbym Agnieszkę Pomaską.
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Śro Cze 17, 2020 10:57 pm

"Sylwia" napisał(a): Zdając maturę, także nie wie się jakie pytania będą. A gdy się pojawią, wtedy odpowiada się na nie. Proste.
Tylko ja miałem wrażenie, że Duda znał swoje pytania z wyprzedzeniem. Jak on pięknie deklamował!
Awatar użytkownika
123

123 Śro Cze 17, 2020 11:11 pm

Według mnie najlepiej wypadł Piotrowski. Potem Andrzej Duda. Dalej Bosak.

Nieźle wypadł Szymon Hołownia, ale ciężko mi zaufać w jego szczere intencje.
Niby krytykuje Platformę, PiS a ciekawe czy i kogo poprze w ewentualnej drugiej turze. Może zbiera głosy, aby potem ewentualnie oddać Trzaskowskiemu. Hołownia buduje ciepłą atmosferę wokół siebie. Ja się na to nie nabiorę, i mam nadzieję, że ludzie też.
Awatar użytkownika
Alfi

Alfi Śro Cze 17, 2020 11:15 pm

Żenada. Adamczyk potwierdził wcześniejsze opinie że pytania będą tendencyjnie pod Dude i przeciw Trzaskowskiemu. A przy tym obok najważniejszych spraw w Polsce. Co ma prezydent do religii w szkole. To większość z Sejmie i odpowiedni minister decydują. Nawet Bosak to dostrzegł.
Awatar użytkownika
Alfi

Alfi Śro Cze 17, 2020 11:17 pm

"Justyna" napisał(a): Obejrzałam całą debatę. Dobrze się oglądało. Brawo dla TVP za zorganizowanie debaty i perfekcyjne jej przeprowadzenie.

Ile ci płacą za jeden wpis? Odpowiedz jeśli nie jesteś robotem.
Awatar użytkownika
bruno

bruno Śro Cze 17, 2020 11:19 pm

Brak pytań o obronność i priorytety polityki zagranicznej (no kwestia przyjęcia Euro dawała szanse na poruszenie tej kwestii) - główne kompetencje prezydenckie. Pytanie o Pierwszą Komunię żenua nawet dla wyborcy PAD.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Cze 17, 2020 11:29 pm

Oglądanie takich ustawek to zwykłe marnowanie czasu.
Awatar użytkownika
lol

lol Śro Cze 17, 2020 11:35 pm

Trzy pytania z pięciu były identyczne treściowo z pytaniami ze spotu Dudy "Czas wyborów, czas pytań" opublikowanego 10 czerwca.
Żeby tak się podłożyć i załatwić własnego kandydata...
Awatar użytkownika
Marekk

Marekk Śro Cze 17, 2020 11:43 pm

Najciekawszy był jednak zarzut Trzaskowskiego który miał pretensje że rząd NIE WIE KIEDY SKOŃCZY SIĘ EPIDEMIA?
No takiej "wiary" to chyba nie mają najzagorzalski zwolennicy rządu:-)
Awatar użytkownika
MagdaM

MagdaM Czw Cze 18, 2020 12:10 am

A moje serce ukradł Stanisław Żółtek i jego "Menelowe+" :)
Merytorycznie najlepszy Bosak, PAD jak zwykle nic do powiedzenia i wystraszony, Trzaskowski starał się nikomu nie podpaść, Hołownia i Kosiniak mogliby być bardziej wyraziści ale widać że intensywnie pracują w terenie i zmęczenie kampanią wyborczą już ich trochę dopada, Biedroń słabiutki....pytania beznadziejne,ile można słuchać tych samych odgrzewanych kotletów? czy za 20 lat TVP będzie o to samo pytała? Zabrakło jeszcze o dziadka z Wermachtu ;)
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Cze 18, 2020 12:23 am

Po debacie wiem tylko, kto ją przegrał - TVP. Tak idiotycznych pytań nie słyszałem w 30-letniej historii naszej demokracji. Euro nie zostanie wprowadzone w najbliższych 10 latach, nie mówiąc o pięciu, szczepionki nie ma, małżeństwa jednopłciowe są niezgodne z konstytucją, więc w najbliższych 5 latach nie mamy o czym mówić, tłumów imigrantów nie widać u granic. Kiedyś debaty prowadzili poważni, przygotowani dziennikarze. Wstyd panie Kurski, wstyd...Oto lista moich propozycji na debatę przed II turą:
ZDROWIE: Czy elewacje szpitali powinny być białe, czy kolorowe?
GOSPODARKA: Czy powinniśmy wypuścić banknoty z podobiznami naszych prezydentów?
ROLNICTWO: Czy Polska powinna być potęgą w jabłkach, czy truskawkach?
I nade wszystko to, co interesuje wszystkich widzów:
GODNOŚĆ: Czy Polska jest wielka, mocarstwowa i czy wszyscy na świecie już nam zazdroszczą tego państwa?
Awatar użytkownika
Justyna

Justyna Czw Cze 18, 2020 12:30 am

"Alfi" napisał(a):
"Justyna" napisał(a): Obejrzałam całą debatę. Dobrze się oglądało. Brawo dla TVP za zorganizowanie debaty i perfekcyjne jej przeprowadzenie.

Ile ci płacą za jeden wpis? Odpowiedz jeśli nie jesteś robotem.

We filmie "Miasto prywatne" był taki dialog:
-Nawet się mnie nie spytasz, gdzie idę?
-Gdzie idziesz?

Taką właśnie daję ci odpowiedź.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 94 gości