WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
O Borze

Krzysztof Gonciarz i znani influencerzy promują „Czarne lustro” Netflixa

O Borze Śro Sty 17, 2018 10:32 pm

Za moment Pan Krzysztof Gonciarz stanie się dla mnie antyreklamą dowolnego produktu. Warto go tak promować? Wiem już, że za pieniądze powie wszystko, bo "Black Mirror" jest... no, średnie. Dajmy mu chwilę odetchnąć - a nam odetchnąć od niego.

P.S. Tak sobie teraz pomyślałem, że być może kampania skierowana jest do kobiet, bo oryginalny "Black Mirror" przyciągał raczej panie. Jednak demografia kanałów Pana Gonciarza pokazuje raczej mężczyzn w wieku 12-18, czyli to chyba nie ten target? Zajadą chłopaka. :(
Awatar użytkownika
taka_prawda

Re: Krzysztof Gonciarz i znani influencerzy promują „Czarne lustro” Netflixa

taka_prawda Śro Sty 17, 2018 10:52 pm

Nie byłbym tak negatywny wobec Krzyśka. Niewielu twórców na YT produkuje równie ambitny content. Ten człowiek w pełni sobie zapracował na spływające ostatnio kontrakty. Niech mu się darzy!
Awatar użytkownika
seba

seba Śro Sty 17, 2018 11:01 pm

czego się nie zrobi dla darmowego konta
Awatar użytkownika
Ł

Ł Czw Sty 18, 2018 11:12 am

Zaczynam pomału mieć już dosyć Krzysztofa. Co za dużo, to nie zdrowo. Oczywiście z całym szacunkiem dla jego pracy i osiągnięć. Za chwilę będziemy otwierać lodówkę, a z niej będzie wyskakiwać Krzysiek. Będzie tak samo jak z byłym ambasadorem USA Mullem, albo z Basią Kurdej-Szatan.
Awatar użytkownika
O Borze

O Borze Czw Sty 18, 2018 12:40 pm

Przemyślałem temat. Macie rację. Wypracował sobie pozycję, niech z niej korzysta. Na zdrowie!
Awatar użytkownika
ddd

ddd Czw Sty 18, 2018 3:04 pm

Czyli już wiem, czego nie oglądać. Dzięki Netflix. Generalnie wasze autorskie pozycje są mega słabe, ta musi być tragiczna.
Awatar użytkownika
Ila

Ila Czw Sty 18, 2018 3:06 pm

"O Borze" napisał(a): Za moment Pan Krzysztof Gonciarz stanie się dla mnie antyreklamą dowolnego produktu. Warto go tak promować? Wiem już, że za pieniądze powie wszystko, bo "Black Mirror" jest... no, średnie. Dajmy mu chwilę odetchnąć - a nam odetchnąć od niego.

P.S. Tak sobie teraz pomyślałem, że być może kampania skierowana jest do kobiet, bo oryginalny "Black Mirror" przyciągał raczej panie. Jednak demografia kanałów Pana Gonciarza pokazuje raczej mężczyzn w wieku 12-18, czyli to chyba nie ten target? Zajadą chłopaka.

A może Netflix chce sobie poszerzyć TG serialu o nowych odbiorców, hmm?? ;)
Awatar użytkownika

www Czw Sty 18, 2018 3:07 pm

"taka_prawda" napisał(a): Nie byłbym tak negatywny wobec Krzyśka. Niewielu twórców na YT produkuje równie ambitny content. Ten człowiek w pełni sobie zapracował na spływające ostatnio kontrakty. Niech mu się darzy!

Ambitny kontent to chodzenie po ulicy i opowiadanie o tym co się zje? Jaki w takim razie jest nieambitny kontent?
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości