WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja

Krzysztof Jedlak nowym redaktorem naczelnym „Dziennika Gazety Prawnej". "Kontynuacja działań Sztabińskiej"

Ja Pon Kwi 25, 2016 8:02 am

Jasne, zwalniają kobietę, a nowy naczelny gada, że to znak dla kontynuacji jej pracy. Ja rozumiem kurtuazję, ale ten pan się totalnie ośmiesza. Mógłby się nie wypowiadać w ogóle, niż chrzanić takie farmazony
Awatar użytkownika
Komi

Re: Krzysztof Jedlak nowym redaktorem naczelnym „Dziennika Gazety Prawnej". "Kontynuacja działań Sztabińskiej"

Komi Pon Kwi 25, 2016 9:06 am

@ ja , a nie przyszło Ci do głowy, ze mówi prawdę?
Awatar użytkownika
NA53

Re: Krzysztof Jedlak nowym redaktorem naczelnym „Dziennika Gazety Prawnej". "Kontynuacja działań Sztabińskiej"

NA53 Pon Kwi 25, 2016 10:27 am

@ja, przeczytaj ze zrozumieniem - dotychczasowa redaktor naczelna REZYGNUJE w związku z wjazdem zagranicznym - nikt jej nie zwalnia.
Awatar użytkownika
BaZyl

BaZyl Pon Kwi 25, 2016 10:37 am

``````to teraz czas na wyjazd zagraniczny zarządu.
Awatar użytkownika
Grabek

Grabek Pon Kwi 25, 2016 10:52 am

Powodzenia Krzysiek!
Awatar użytkownika
Joa

Joa Pon Kwi 25, 2016 1:19 pm

Facet ma naprawde wielki łeb nie od parady, jak bedzie mu sie chcialo go uzywac dla dobra gazety, to DGP moze na tym wiele skorzystac
Awatar użytkownika
Ozil

Ozil Pon Kwi 25, 2016 3:04 pm

Każdy myśli że Sztabińską zwolnili.. Brednie.. Jadwiga sama decyduje kiedy już czas na tego typu zmiany.
Awatar użytkownika
Kadrowy

Kadrowy Pon Kwi 25, 2016 5:42 pm

Zwolnienie to inaczej a. przejście do innego projektu b. nowa propozycja pracy, o której nie można mówić i nowe c. wyjazd zagraniczny. Wyniki sprzedaży DGP mówią same za siebie
Awatar użytkownika
ergo

ergo Pon Kwi 25, 2016 5:44 pm

Krzysztof - wymagający, zapatrzony w siebie, nie zawsze sprawiedliwy, ale pracowity. Nie ideał, ale chyba dobry naczelny...
Awatar użytkownika
venture

venture Pon Kwi 25, 2016 6:17 pm

Idealny i zawsze sprawiedliwy w oczach wszystkich to jest tylko Pan Bóg. KJ blisko ideału :-)
Awatar użytkownika
jadek

jadek Pon Kwi 25, 2016 9:48 pm

ale się zdziwiłem... wirtualne jak zwykle prawdę napisana na podstawie doświdczeń z życia wziętych... a zostawiło laurki wpisywane przez bohatera artykułu... brawo! nie ma to jak niezależne media:)))
Awatar użytkownika
Robert

Robert Wto Kwi 26, 2016 3:09 pm

Ta gazeta w ogóle się nie liczy. Zarówno w opiniach prawnych, do czego zobowiązuje ją tytuł, jak i podatkowych, gospodarczych i politycznych.
Awatar użytkownika
Dr

Dr Wto Kwi 26, 2016 10:13 pm

@ale jajo Tobą to nie moderator ale lekarz powinien sie zając i to szybko. do czasu wizyty staraj sie nie patrzeć w lustro, to mogłoby być nie do zniesienia, zawsze jest szansa na powrót do zdrowia, ale musisz
Awatar użytkownika
Dr

Dr Wto Kwi 26, 2016 10:14 pm

musisz walczyć sam ze soba
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość