WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fekalia

Książka Historyczna Roku odwołana. Prof. Dudek: dotychczasową formułę skompromitowano

Fekalia Pią Paź 25, 2019 8:05 pm

Banda łosiów tylko wypromuj te bujdy jakoby AK miało jakąkolwiek szansę na powstrzymanie wolynia. A pseudo historyk jeszcze wkrótce Nobla dostanie jak dobrze się przylize plemieniu michnikowemu
Awatar użytkownika
czujnik

Re: Książka Historyczna Roku odwołana. Prof. Dudek: dotychczasową formułę skompromitowano

czujnik Pią Paź 25, 2019 9:20 pm

Dopiero teraz się Cenckiewicz et consortes połapali z kim mają do czynienia?! Głusi i ślepi czy niedorozwinięci?
Awatar użytkownika
Ha! Ha! Ha!

Re: Książka Historyczna Roku odwołana. Prof. Dudek: dotychczasową formułę skompromitowano

Ha! Ha! Ha! Pią Paź 25, 2019 9:58 pm

Jajcarze w tej TVP Białoruś oddział w Warszawie... :)
Awatar użytkownika
ja jaj aj

ja jaj aj Pią Paź 25, 2019 10:06 pm

Prawica się kłóci. Cudownie. Zawsze było to podstawą rozpadu i wydawało się, że tym razem się im uda. A jednak nie, uff. To początek końca jest, :)
Awatar użytkownika
Jaro

Jaro Nie Paź 27, 2019 4:14 pm

"ja jaj aj" napisał(a): Prawica się kłóci. Cudownie. Zawsze było to podstawą rozpadu i wydawało się, że tym razem się im uda. A jednak nie, uff. To początek końca jest,

Inne nazwałbym tej dziczy prawicą. Prawica to PO, lewica, to Razem. A to coś, to dzicz i nic wiecej...
Awatar użytkownika
E tam

E tam Pon Paź 28, 2019 11:38 am

Jak zobaczyłam skład obecnego jury tej nagrody to faktycznie formuła się skompromitowała. A pomyśleć jaki był skład jury np. 10 kat temu. Przykre...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość