WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gdzieś między Warszawą a Kielcami

„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…” znika z TVP1. Od wiosny już tylko w TVP3

gdzieś między Warszawą a Kielcami Nie Lut 18, 2018 10:05 pm

A jakie to ma znaczenie dla tych, którzy naprawdę są zainteresowani tym programem? TVP1 i TVP3 mają identyczny zasięg techniczny. Kto chce oglądać, ma taką możliwość. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, że jakiś program czasami przechodzi z jednego kanału do innego. Ale lewacy i tak zaraz zmieszają z błotem TVP za tę decyzję, bo dla lewaków każdy powód do zmieszania TVP z błotem jest dobry. Te typy tak mają.

Chociaż jedną różnicę zauważyłem - TVP1 jest lepszym kanałem od strony technicznej, bo jest nadawany w HD. TVP3 na razie niestety nie. To jest jedyny mankament, że teraz program „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” trzeba będzie oglądać w słabszej jakości SD. No, ale trudno, jakoś da się to przeboleć.
Awatar użytkownika
gdzieś między Wrocławiem a Sycowem

Re: „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…” znika z TVP1. Od wiosny już tylko w TVP3

gdzieś między Wrocławiem a Sycowem Pon Lut 19, 2018 3:10 pm

Taki sam zasięg techniczny o niczym nie świadczy. Ja wiem, że prowadzący FP nie może napisać wprost o co chodzi i poleca zobaczyć komentarz powyżej. Ale nie, ja się z nim nie zgadzam. Nie chodzi o to, aby trafić do tych, którzy mogą i będą pamiętać, aby przełączyć, ale do przypadkowych widzów.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: unaanerudshara oraz 12 gości