[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Kuba Wojewódzki” stracił 60 tys. widzów i pozycję lidera. Hitem Sarsa i Pascal

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Josh

„Kuba Wojewódzki” stracił 60 tys. widzów i pozycję lidera. Hitem Sarsa i Pascal

Josh Czw Wrz 17, 2015 6:59 am

Trzeba przyznać ze Pascal był genialny szkoda go tylko do garów powinien dostać program gdzie jest poza gotowaniem jakaś wartość dodana. Sarsy wogole nie było słychać.
Awatar użytkownika
Hipolit Smutniak

Re: „Kuba Wojewódzki” stracił 60 tys. widzów i pozycję lidera. Hitem Sarsa i Pascal

Hipolit Smutniak Czw Wrz 17, 2015 7:55 am

Oglądałem fragment programu z brodnickim i powiem, ze moje zażenowanie sięgnęło zenitu, żeby zaproszonego gościa pytać o długość jego przyrodzenia i powtarzać na ten temat jakieś plotki... To już nawet nie jest poziom piaskownicy to poziom dba szpitalnego basenu. Siostro -- basen !!!!!!!
Awatar użytkownika
pavv

Re: „Kuba Wojewódzki” stracił 60 tys. widzów i pozycję lidera. Hitem Sarsa i Pascal

pavv Czw Wrz 17, 2015 8:13 am

Wojewódzki się zużył, a swoją drogą to jak robiąc badania na 2000 gospodarstw można przy milionie widzów zauważyć spadek o drobne 60 tys? Toć to 2 czy 4 osoby raptem
Awatar użytkownika
Tele morele

Tele morele Czw Wrz 17, 2015 9:06 am

Poziom programu jest żenujący. W mojej opinii trafia tylko do ludzi o niskiej inteligencji, którzy wierzą, ze mogą wszystko :) dowcip pomylony z żenada, inteligencja pomylona z chamstwem, pewność siebie pomylona z bufonada. Nie jestem w stanie tego oglądać.
Awatar użytkownika
onoff

onoff Czw Wrz 17, 2015 9:13 am

"Hipolit Smutniak" napisał(a): Oglądałem fragment programu z brodnickim i powiem, ze moje zażenowanie sięgnęło zenitu, żeby zaproszonego gościa pytać o długość jego przyrodzenia i powtarzać na ten temat jakieś plotki... To już nawet nie jest poziom piaskownicy to poziom dba szpitalnego basenu. Siostro -- basen !!!!!!!

Ale on tak musi. Gdzieś czytałem badania, że chyba 60% widowni jego programu to ludzie z podstawowym wykształceniem.
Awatar użytkownika
qaz

qaz Czw Wrz 17, 2015 10:34 am

@Tele morele - to po co to oglądasz i jeczysz - wyłącz się !!
Awatar użytkownika
vc1

vc1 Czw Wrz 17, 2015 11:38 am

to ktoś jeszcze w ogóle to ogląda? 1,08 mln to i tak dobry wynik jak na takie dno
Awatar użytkownika
anty

anty Czw Wrz 17, 2015 12:19 pm

Parę lat temu, kiedy Wojewódzki był neutralnym szołmenem, również program był młody, świeży jak prowadzący. Teraz to sflaczały stary kawaler "z poglądami" zrobił se tubę propagandową co prowokuje pytanie: a po kiego mam się katować jakimś przereklamowanym, powtarzalnym i przewidywalnym kabotynem z poglądem jedynie słusznym? Nie dziwi więc spadająca oglądalność.
Awatar użytkownika
kondzik

kondzik Czw Wrz 17, 2015 1:35 pm

"Josh" napisał(a): Trzeba przyznać ze Pascal był genialny szkoda go tylko do garów powinien dostać program gdzie jest poza gotowaniem jakaś wartość dodana. Sarsy wogole nie było słychać.

Przecież miał programy Pascal po prostu gotuj,Pascal po Polsku,Pascal Po Francusku,Smakuj świat z Pascalem chyba wszystkie wymieniłem
Awatar użytkownika
Marian82

Marian82 Czw Wrz 17, 2015 5:44 pm

Czy badania te zostały zrobione jeszcze przed emisją odcinka w Kuźniarem?
Awatar użytkownika
Kubuś

Kubuś Czw Wrz 17, 2015 8:33 pm

Mam nadzieje ze Amerykany w tym paśmie dadzą jakiś fajny program przyrodniczy.
Awatar użytkownika
jakub2

jakub2 Czw Wrz 24, 2015 1:24 pm

Tu widzimy co potrafi telewizja , z 0 (zero) zrobili celebrytę , tylko dlatego że dopisali z przodu jedynkę i zero
( 10 0 ) i w ten oto sposób zrobiono z nikogo 100 % celebrytę ,choć wygląda i zachowuje się jak by cale swoje życie spędził w rynsztoku co bez skrupułów i żenady potwierdza w każdym "swoim" pseud-programie dając w ten sposób młodzieży zły przykład chamstwa i wulgarnego języka rodem własnie z ulubionego rynsztoka .
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości