WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
świetny program

„Kuchenne rewolucje 11” straciły 300 tys. widzów. Jesienią kolejna seria

świetny program Nie Maj 31, 2015 11:53 pm

jest konktrowersyjna, ale w każdym tygodniu w top10. szacunek. to będzie już 12 sezon, w Stanach, Ramsay spadł po 8miu.
Awatar użytkownika
klon

Re: „Kuchenne rewolucje” straciły 300 tys. widzów. TVN liderem w grupie komercyjnej

klon Pon Cze 01, 2015 1:56 am

Ponad 2 miliony debili to ogląda?
Awatar użytkownika
Adam023

Re: „Kuchenne rewolucje” straciły 300 tys. widzów. TVN liderem w grupie komercyjnej

Adam023 Pon Cze 01, 2015 6:47 am

@do świetny program - Ramsaya program nie spadł, to raz - powiedział, że został wstrzymany i możliwe, że format w przyszłości format wróci. A dwa - nie po ośmiu, ale po siedmiu sezonach z USA.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pon Cze 01, 2015 1:51 pm

Program słabnie z sezonu na sezon. Niegdyś restauracje, obecnie Magda Gessler odwiedza zwyczajne jadłodajnie i bary szybkiej obsługi. Tak w kwestii wystroju jak i serwowanego jadła.

Nacisk położony na emocjonalne konflikty odsuwa na plan dalszy kulinarny aspekt i negatywnie wpływa na jakość produkcji. Widać też, że nowi uczestnicy wiedzą czego można się spodziewać (nie rzuci pani choćby talerzem albo miską?) i do rewolucji podchodzą z uśmiechem politowania aniżeli atencją dla divy kuchni.

Sama Gesslerowa traci w tym programie autorytet kulinarny, w który wielu powątpiewa, i trzyma się formatu chyba tylko dla pieniędzy, co w zasadzie jest jeszcze gorsze dla jej reputacji.
Awatar użytkownika
edek60

edek60 Czw Cze 11, 2015 3:01 pm

Mam takie marzenie aby ta pani ugotowała coś dla mnie ,tylko dla mnie.Wodę zagotuję sam.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości