WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
stach silna ręka

„Kultowe rozmowy” Raczka i Marcysiak znikają z TVP3. „Formuła nie pasuje do nowego wizerunku stacji”

stach silna ręka Pon Gru 19, 2016 1:58 am

Pies z kulawą nogą tego staroświeckiego programu nie oglądał.
Awatar użytkownika
Krakus

Re: „Kultowe rozmowy” Raczka i Marcysiak znikają z TVP3. „Formuła nie pasuje do nowego wizerunku stacji”

Krakus Pon Gru 19, 2016 2:04 am

I dobrze. Trzeba poodświeżać ramówki. Nie takie programy się kończą.
Awatar użytkownika
ech

Re: „Kultowe rozmowy” Raczka i Marcysiak znikają z TVP3. „Formuła nie pasuje do nowego wizerunku stacji”

ech Pon Gru 19, 2016 2:07 am

Niech zgadnę, kolejny program, który miał więcej prowadzących, niż widzów. Po co trzymać programy z homeopatyczną oglądalnością. Czy to się zwraca?
Awatar użytkownika
Punk

Punk Pon Gru 19, 2016 2:12 am

No cóż mentalnie coraz bardziej widać podobieństwa PiSu do PZPR, a IV RP do PRL. Niby walczą z komuną...ale stosują jej metody, najciemniej pod latarnią.
Awatar użytkownika
I tyle

I tyle Pon Gru 19, 2016 2:27 am

PRL-zombi!
Awatar użytkownika
Nikc

Nikc Pon Gru 19, 2016 2:40 am

A nie prościej było, żeby TVP wydało komunikat, że "wyoutowany gej nie pasuje do nowego wizerunku stacji"? Byłoby prościej przecież :-/
Awatar użytkownika
Roman

Roman Pon Gru 19, 2016 6:30 am

Z tego co wiem to schodzą wszystkie programy (oprócz informacyjnych) bo nie ma kasy. Ludzie nie płacą abonamentu i są zdziwieni, że nie mogą oglądać ulubionych programów.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Pon Gru 19, 2016 11:33 am

akurat z programów tego typu to był jeden z najlepszych.
Awatar użytkownika
BARNABA

BARNABA Pon Gru 19, 2016 11:55 am

„Formuła nie pasuje do nowego wizerunku stacji”... trudno nie przyznać racji. Coś tak fajnego i inteligentnego nie pasuje do paździerza.
Awatar użytkownika
sdd

sdd Pon Gru 19, 2016 1:19 pm

Dobrze, nie można firmować swoim nazwiskiem pracy niektórych amatorów z PiS.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pon Gru 19, 2016 1:54 pm

To najlepszy program w historii TVP3
Awatar użytkownika
dada

dada Pon Gru 19, 2016 9:40 pm

Lubiłam te programy. Może nie każdy gość mi odpowiadał, ale to były bardzo wartościowe rozmowy. Dobra zmiana zmiata...
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pon Gru 19, 2016 11:59 pm

Nie był to program, który oglądałem regularnie (może dlatego, że tworzył go nielubiany przeze mnie oddział), ale ostatnio zaczęli zapraszać b. atrakcyjnie rozmownych gości (np. kulesza, lipnicka) i naprawdę mogli go zastawić, a usunąć takie mizerniutkie cykle jak "Nożem i widelcem" {nie dość, że krótkie, to zrobione z "polotem", a takie minimalistyczne i dziwaczne potrawy tam pichcą, że zwykły widz by się najadł... Rączka ze Śląska rulez!} czy "Astronarium" (nie wierzę, że "szarzy" ludzie mogą to oglądać... nuda do sześcianu, którą "okrasza" zniechęcający i monotonny głos Gudowskigo, a wgl dwójkowa "Sonda" Rożka chyba jest o niebo lepsza!) - oba z TV nad Brdą. 8-)
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Wto Gru 20, 2016 12:00 am

"kozanostra1992" napisał(a): Nie był to program, który oglądałem regularnie (może dlatego, że tworzył go nielubiany przeze mnie oddział), ale ostatnio zaczęli zapraszać b. atrakcyjnie rozmownych gości (np. kulesza, lipnicka) i naprawdę mogli go zastawić, a usunąć takie mizerniutkie cykle jak "Nożem i widelcem" {nie dość, że krótkie, to zrobione z "polotem", a takie minimalistyczne i dziwaczne potrawy tam pichcą, że zwykły widz by się nie najadł... Rączka ze Śląska rulez!} czy "Astronarium" (nie wierzę, że "szarzy" ludzie mogą to oglądać... nuda do sześcianu, którą "okrasza" zniechęcający i monotonny głos Gudowskigo, a wgl dwójkowa "Sonda" Rożka chyba jest o niebo lepsza!) - oba z TV nad Brdą.
Awatar użytkownika
as

as Wto Gru 20, 2016 8:32 am

I bardzo dobrze ! :) Pan Raczek którego lubię zupełnie tam nie pasuje.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości