[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kurdej-Szatan: dziękuję władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej dawaliście się namówić na współpracę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obywatel

Kurdej-Szatan: dziękuję władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej dawaliście się namówić na współpracę

Obywatel Pon Lip 01, 2019 6:57 am

Chyba pomimo barku kompetencji.
Skandalem jest że takie osoby robią kariery w mediach publicznych. Do kompletu jeszcze Musiał, Karolak i Wieniawa.
Awatar użytkownika
markeret

Re: Kurdej-Szatan: dziękuję władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej dawaliście się namówić na współpracę

markeret Pon Lip 01, 2019 7:14 am

Nie rozumiem jaki inny sposób miała na myśli. Co powinni jej wysłać kwiaty? A prezes Kurski w ramach pożegnania miał wyśpiewać jej serenadę pod oknem?
Awatar użytkownika
illg

Re: Kurdej-Szatan: dziękuję władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej dawaliście się namówić na współpracę

illg Pon Lip 01, 2019 7:16 am

Z całym szacunkiem, ale "twarzą TVP" może się nazywać Krystyna Loska, Grażyna Torbicka, Jan Suzin albo Włodzimierz Szaranowicz, a nie jakaś Basia Cośtam-Cośtam, która w ostatnich latach wypłynęła w reklamach Play i paru teleturniejach.
Awatar użytkownika
mati

mati Pon Lip 01, 2019 7:17 am

Wreszcie w tvp poszli po rozum do głowy. Dawno już się zastanawiałam co ta dama tam robi i to jeszcze sr..ąc we własne gniazdo! Szok! W każdej reklamie, każdym programie. Aż do przesytu. Jest tyle super przede wszystkim sympatycznych kobiet w tvp. Zawadzka extra, Chrzan bomba, Popek jaka klasa, te nowe dziennikarki w tvp info, piękne i miłe a nie ta dziwna pani o diabelskim nazwisku. Wychodziła uszami. Teraz będzie "tylko" w co drugiej reklamie, Polsacie, m jak miłość i... Każdej lodówce..ot taka zmiana!
Awatar użytkownika
Fik

Fik Pon Lip 01, 2019 7:51 am

To bardzo dobra decyzja TVP,
jak widać szybko się odnalazła w Polsacie teraz stamtąd będzie ten szalenie telewizyjny głos wyskakiwał nawet z lodówki.
Awatar użytkownika
Fik

Fik Pon Lip 01, 2019 7:51 am

To bardzo dobra decyzja TVP,
jak widać szybko się odnalazła w Polsacie teraz stamtąd będzie ten szalenie telewizyjny głos wyskakiwał nawet z lodówki.
Awatar użytkownika
As

As Pon Lip 01, 2019 9:02 am

Fatalne nazwiska, fatalna podnieta na scenie. Mam nadzieje, ze z przestrzeni publicznej znikną celebrytki wieniawopodobne.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pon Lip 01, 2019 9:45 am

I tak długo była ,a co z niej za aktorka czy prowadząca.
Awatar użytkownika
Bsrt

Bsrt Pon Lip 01, 2019 9:57 am

Przede wszystkim powinien zniknąć Antoni Królikowski.
Awatar użytkownika
Spike

Spike Pon Lip 01, 2019 11:04 am

Po wczorajszym koncercie w Opolu na antenie Polsatu, który prowadziła i o dziwo zaśpiewała z mężem, jej osoba ma w pełni otwarte drzwi na Ostrobramską, nie zdziwię się jak w jesiennej ramówce dostanie do prowadzenia program w Polsacie albo sama w jakimś wystąpi jako uczestnik.
Awatar użytkownika
Spike

Spike Pon Lip 01, 2019 11:04 am

Po wczorajszym koncercie w Opolu na antenie Polsatu, który prowadziła i o dziwo zaśpiewała z mężem, jej osoba ma w pełni otwarte drzwi na Ostrobramską, nie zdziwię się jak w jesiennej ramówce dostanie do prowadzenia program w Polsacie albo sama w jakimś wystąpi jako uczestnik.
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pon Lip 01, 2019 12:06 pm

jeśli ktoś chce zerwac ze swoja stacja , a nie ma odwagi powiedzieć szefostwu wprost, chlapie coś o polityce, wystepuje w reklamie i wtedy wiadomo , że wylatuje z hukiem z każdej stacji, ale trzeba jakos wyjść z twarza , więc pluje się na dawne szefostwo i zamieszcza jeszcze tak absurdalne oświadczenia. Kazda zmiana wygląda tak jak u Baski.Nic nowego ani szokującego.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Lip 01, 2019 12:06 pm

Chodzi po prostu o to, że sie przejadła widzom i za dużo jej było. Prowadzenie 10 programów jednocześnie to przesada plus reklamy.
Z biegiem czasu jeszcze wyciszą jej wątek w M jak Miłość coś mi sie wydaje.
Nie wiadomo jak potrwa długo przygoda z serialem w Rytmie Serca.
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Pon Lip 01, 2019 12:21 pm

Igiotka i po co było niej Telekamery jak słaba baba pusta lala
Awatar użytkownika
Olek

Olek Pon Lip 01, 2019 12:21 pm

Po co niej Telekamery było niej chyba do du....py
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości