[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kurs zarabiania w internetowych programach partnerskich – cz. I: kryteria wyboru sieci afiliacyjnej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adam

Kurs zarabiania w internetowych programach partnerskich – cz. I: kryteria wyboru sieci afiliacyjnej

Adam Czw Kwi 07, 2011 8:12 am

Nie za bardzo zgadzam się z pierwszym punktem. Nasze sieci dzielą się generalnie na ogólne i finansowe, więc nie widzę tu za dużego podziału tematycznego. Według mnie ważniejsza jest szeroka oferta programów. Jeżeli sieć posiada dużo różnorodnych programów, to jest większa szansa, że znajdę tam coś pasującego do mojej witryny. W 100% zgadzam się z pkt. 6. Złym przykładem jest Novem, które na odpowiedź na maila potrzebuje czasami kilka tygodni!
Tak na marginesie, znalazłem ostatnio nową ciekawą siec afiliacyjną - Afiliant.com. Na pierwszy rzut duży plus za przejrzysty i funkcjonalny interfejs.
Awatar użytkownika
kris7568

Re: Kurs zarabiania w internetowych programach partnerskich – cz. I: kryteria wyboru sieci afiliacyjnej

kris7568 Czw Kwi 07, 2011 8:46 pm

Nie za bardzo zgadzam się z pierwszym punktem. Nasze sieci dzielą się generalnie na ogólne i finansowe, więc nie widzę tu za dużego podziału tematycznego. Według mnie ważniejsza jest szeroka oferta programów. Jeżeli sieć posiada dużo różnorodnych programów, to jest większa szansa, że znajdę tam coś pasującego do mojej witryny. W 100% zgadzam się z pkt. 6. Złym przykładem jest Novem, które na odpowiedź na maila potrzebuje czasami kilka tygodni!
Tak na marginesie, znalazłem ostatnio nową ciekawą siec afiliacyjną - Afiliant.com. Na pierwszy rzut duży plus za przejrzysty i funkcjonalny interfejs.

Ja długo czekam na odp. z TD. Jesli chodzi o porównanie [b]wszystkich [/b]sieci to: http://www.programy-afiliacyjne.com.pl/
Awatar użytkownika
panzer

Re: Kurs zarabiania w internetowych programach partnerskich – cz. I: kryteria wyboru sieci afiliacyjnej

panzer Czw Cze 09, 2011 9:18 am

Witam wszystkich serdeczne. Od jakiegoś czasu zagłębiam się w temacie
zarabianie w internecie, nadziałem się na sporo oszustów :evil: , jeśli ktoś
już na prawdę chce się tym zajmować to polecam:
http://podstawymlmonline.pl/aff/lukas85/
Ten kurs jest naprawdę uczciwy, a co do innych to mam spore
zastrzeżenia. pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
panzer

panzer Czw Cze 09, 2011 9:19 am

Witam wszystkich serdeczne. Od jakiegoś czasu zagłębiam się w temacie
zarabianie w internecie, nadziałem się na sporo oszustów :evil: , jeśli ktoś
już na prawdę chce się tym zajmować to polecam:
Ten kurs jest naprawdę uczciwy, a co do innych to mam spore
zastrzeżenia. pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Panzer

Panzer Czw Cze 09, 2011 9:26 am

Witam serdecznie od pewnego czasu zagłębiam temat,, zarabianie w internecie''
Z przykrością stwierdzam że połowa kursów to oszustwa, jednak jedyny uczciwy,
który jest bardzo rozbudowany i z którego można się czegoś nauczyć to:
co do innych mam zastrzeżenia.
pozdrawiam.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości