[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kurski o zmianie prowadzącego „The Wall”: jest tyle gwiazd w TVP, a Orleański ciągle był u konkurencji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
think twice

Kurski o zmianie prowadzącego „The Wall”: jest tyle gwiazd w TVP, a Orleański ciągle był u konkurencji

think twice Pon Lut 18, 2019 4:54 am

Głupi był Orleański ,że wogóle poszedł do tej telewizji, a teraz go, delikatnie mówiąc, wykopali ...jak zresztą każdego ,kto myśli nie tak jak oni.........
Awatar użytkownika
Pisiorowaty typowy

Re: Kurski o zmianie prowadzącego „The Wall”: jest tyle gwiazd w TVP, a Orleański ciągle był u konkurencji

Pisiorowaty typowy Pon Lut 18, 2019 5:16 am

Jestem rozczarowany decyzja, liczyłem na Anię Popek.
Awatar użytkownika
Spike

Re: Kurski o zmianie prowadzącego „The Wall”: jest tyle gwiazd w TVP, a Orleański ciągle był u konkurencji

Spike Pon Lut 18, 2019 6:26 am

"poprzednia dyrekcja TVP1 uznała, że warto sięgnąć po kogoś z rynku. Było to dosyć dziwaczne, ale o tej decyzji dowiedziałem się post factum dwa lata temu"
Problem w tym że poprzednia dyrekcja wyleciała z TVP z końcem 2015 roku i od 2016 roku czystki na Woronicza robi Kurski, w sumie już trzy lata, zaś program The Wall - Wygraj marzenia emitowany jest od 22 września 2017 roku i jakoś nie chce mi się wierzyć że rola prowadzącego nie była konsultowana z Kurą
Awatar użytkownika
Ian Donovan

Ian Donovan Pon Lut 18, 2019 6:31 am

Nie chciałbym być "w pełni człowiekiem" Kurskiego, fuuuj
Awatar użytkownika
Dryg

Dryg Pon Lut 18, 2019 7:08 am

Orleanski bije gwiazdy TVP na głowę.
Awatar użytkownika
dive

dive Pon Lut 18, 2019 8:12 am

Dla kurskiego kłamstwo to jak mrugnięcie okiem
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pon Lut 18, 2019 8:53 am

Nie widze problemu z tymi prezenterami. Dla mnie co sezon powinnien prowadzić ktoś inny, to by im ego na mózg naroślą nie właziło. Nie oglądam tych durnych turniejów. Ale prowadzący dla mnie jest tam najmniej istotny. Taki np. drewniany urbański mnie tylko zawsze irytował. Najciekawsi są tam grający.
Awatar użytkownika
excalibur

excalibur Pon Lut 18, 2019 9:25 am

Jaka kurska taka gwiazda
Awatar użytkownika
8p

8p Pon Lut 18, 2019 9:42 am

Slabe, gołym okiem widać, że kombinowane. Czym się tu podniecać?
Awatar użytkownika
eW

eW Pon Lut 18, 2019 9:51 am

"Spike" napisał(a): "poprzednia dyrekcja TVP1 uznała, że warto sięgnąć po kogoś z rynku. Było to dosyć dziwaczne, ale o tej decyzji dowiedziałem się post factum dwa lata temu"
Problem w tym że poprzednia dyrekcja wyleciała z TVP z końcem 2015 roku i od 2016 roku czystki na Woronicza robi Kurski, w sumie już trzy lata, zaś program The Wall - Wygraj marzenia emitowany jest od 22 września 2017 roku i jakoś nie chce mi się wierzyć że rola prowadzącego nie była konsultowana z Kurą

Chyba Kurski mówi o "poprzedniej dyrekcji" już za jego kadencji? Przecież dyrekcja TVP1 za Kurskiego zmieniała się już parę razy
Awatar użytkownika
Sisi

Sisi Pon Lut 18, 2019 10:10 am

A co za różnica? Przeciez i tak nikt tego nie ogląda...
Awatar użytkownika
Answer

Answer Pon Lut 18, 2019 10:40 am

"Spike" napisał(a): "poprzednia dyrekcja TVP1 uznała, że warto sięgnąć po kogoś z rynku. Było to dosyć dziwaczne, ale o tej decyzji dowiedziałem się post factum dwa lata temu"

Chodzi o dyrekcję TVP1 z czasów powstawania programu "The Wall. Wygraj marzenia", czyli z 2017 roku. Jeśli liczymy rocznikowo, to od 2017 do 2019 wychodzą dwa lata. Dyrekcja z 2015 roku nie wyleciała, tylko złożyła dymisję, jeszcze za poprzedniego prezesa. O prowadzących programy w danej stacji decydował dyrektor anteny, a obecnie dyrektor biura programowego, ponieważ stanowisko dyrektorów anten zostało połączone w jedną funkcję - dyrektora biura programowego.
Awatar użytkownika
ola

ola Pon Lut 18, 2019 10:43 am

a kim jest ten Orleański?
Awatar użytkownika
ciekwy

ciekwy Pon Lut 18, 2019 10:49 am

Kurzaj, fajnie być za gwiazdę u Kurskiego?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Lut 18, 2019 11:51 am

Paweł musiał się określić, gdzie chce etat. Stąd ten bałagan. Liczyłem na Maćka Musiała.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości