WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Demokracja się kłania

Kurski zapewnia Owsiaka, że TVP będzie relacjonowała finał WOŚP

Demokracja się kłania Czw Paź 20, 2016 2:31 pm

Drugi wydawca na pewno jest tym zainteresowany. Bo drugi wydawca tak jak i ty żyje ze sponsorów. Co to było że tak się denerwowałeś i gdzie? Nie pamiętam. Skoro potrzebującym pomagasz się opanuj.
Mnie nie odpowiadają i żyję. A widzisz jednego Mesjasza już mamy. Ty widocznie startujesz na drugiego.
Wy dzielicie. Nie licząc się z obywatelami.
Według ciebie TVN jest odpowiednią stacją na takowy przekaz?
Awatar użytkownika
Lejdi Zgaga

Re: Kurski zapewnia Owsiaka, że TVP będzie relacjonowała finał WOŚP

Lejdi Zgaga Czw Paź 20, 2016 2:38 pm

Ja proponuję, żeby TVPiS założyła sobie po prostu własną firmę. Mam nawet propozycję nazwy: Mała Kapela Powszedniej Przemocy... Z pewnością się uda. :-)
Awatar użytkownika
ep

ep Czw Paź 20, 2016 2:50 pm

Po jakiego grzyba TVP bedzie transmitowała Owsiaka. Nie ma nic lepszego do transmitowania.
Na ten cały tandetny, cepeliowski skecz nie da się patrzeć. Trąci sztucznością.
Skoro poszedł Owsiak do TVN to niech sobie tam będzie.
Szkodą, że dalej będzie darł się w TVP.
Awatar użytkownika
ep

ep Czw Paź 20, 2016 2:52 pm

Po jakiego grzyba TVP będzie transmitowała Owsiaka? Nie ma nic lepszego do transmitowania?
Na ten cały tandetny, cepeliowski skecz nie da się patrzeć. Trąci sztucznością.
Skoro poszedł Owsiak do TVN to niech sobie tam będzie.
Szkoda, że dalej będzie darł się w TVP.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Czw Paź 20, 2016 3:57 pm

Jest coraz więcej osób, które nie wspierają i nie popierają całej działalności Pana Jerzego Owsiaka. Nie widzę zatem powodów by TVP na siłę promowała tą fundację. Jest bardzo wiele innych fundacji potrzebujących medialnego wsparcia. Przez dotychczasowe zachowanie wszystkich mediów wyrabia się mylne myślenie, że gdyby nie WOŚP to nie funkcjonowałaby służba zdrowia w Polsce. Moim zdaniem TVP w przyszłym roku w zakresie wspierania i promowania WOŚP powinna się ograniczyć do krótkiej wzmianki medialnej i tyle.
Awatar użytkownika
Purpur

Purpur Czw Paź 20, 2016 3:57 pm

Jezu jak tak czytam e wasze komentarzyki to zastanawiam się czy prezes wam nie obciął stawki na akord bo coraz mniej sensu te wasze wpisy mają.Bełkot za 50 groszy
Awatar użytkownika
animowany

animowany Czw Paź 20, 2016 5:22 pm

No! Jacura wybrnales :-D
Awatar użytkownika
Anka

Anka Czw Paź 20, 2016 6:31 pm

Brawo Kurski!! Pomożesz, bo proszą i o to chodzi. TVP powinna konsolidować, a nie dzielić. Choć nie lubię ani PiS, ani telewizji publicznej, uważam, że to dobra decyzja.
Awatar użytkownika
mml

mml Czw Paź 20, 2016 8:18 pm

Zrób Pan Kurski coś z Paczuska, bo to niewiarygodne, zeby taka osoba byla wizytowka naszej narodowej TVP. Place abonament i jest to tez moja Telewizja!!!
Awatar użytkownika
Max Dembo

Max Dembo Czw Paź 20, 2016 8:48 pm

Drugi wydawca jednocześnie zadeklarował i nie dał odpowiedzi,
gdzie tu sens, oj dziennikarze...
Awatar użytkownika
XdXdxD

XdXdxD Czw Paź 20, 2016 9:11 pm

nikt już nie ogląda TVPiS więc po co jakieś relacje? bardzo dobrze że będzie w TVN :)
Awatar użytkownika
gemba

gemba Pią Paź 21, 2016 1:42 am

Juz widze te przepelnione miloscia relacje w dzienniku telewizyjnym o 19.30 i tvpis info :D
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Paź 21, 2016 5:14 am

Właściwie nic dodać i do odp.Kurskiego i do niektórych komentarzy,pomijam te wyzłośliwiania,hejty antykurskie czy antypisoskie no i tych,co po prostu mają zupełnie inne zdanie nt.orkiestry i jej promocji,a także roli w tym m.publ;ich prawo oczywiście.B.dobra decyzja Kurskiego,odpowiedź też i tyle.A tylko powtórzę,dziwne,że Owsiak zdecydował się na taką rolę tvn w tym przedsięwzięciu,tysiąc razy powinien się zastanowić,zanim to zrobi;no albo ktoś mu odradzić powinienbył.Ale może odradzał,a może doradzał;może przemyślał,a już nie chcę być złośliwy,jeśli tak myślał ak wtedy,gdy dostajein emiłe dlan iego pytania....no to skutki mamy i tak niewielkie na razie.No nic zobaczymy jak w praktyce będzie.Rośnie liczba nie dających,czy już taknie angażujących się jak kiedyś to prawda,ale liczba uczestniczących na złość pisowi też nie jest mała,czy rośnie?nie wiem;nie wykluczam,ale nie zakładam.No cóż jaka motywacja taki dar chciałoby się rzec,ale dar to dar;o ile trafi,gdzie powinien,al.bo więcej niż on wart nie zostanie gdzie indziej wydane.Merytorycznie bardzo trudno będzie skrytykować decyzję Kurskiego,no a w praktyce jak zawsze oberwie mu się z wielu stron,że za miękko,że za twardo,etc..:)
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pią Paź 21, 2016 7:54 am

Owsiak przyjdzie do TVP z podkulonym ogonem jak zobaczy jak WOŚP będzie relacjonowany przez TVN . Mam nadzieje, źe ten pajac ( ( Owsiak ) szybko zniknie z przestrzeni publicznej. Dość pompowania jego rodmuchanego ego. Facet kurcze uważa się prawie za Boga.
Awatar użytkownika
lssrs

lssrs Pią Paź 21, 2016 8:05 am

Widzę, że już się pisowskie trolle zebrały i trzaskają komentarze za 0,99 gr każdy. Dalej, nie spać!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 62 gości