[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Lachu i Krzychu strzelają gole Szymonowi Majewskiemu w reklamach Plusa na Kartę (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lew

Lachu i Krzychu strzelają gole Szymonowi Majewskiemu w reklamach Plusa na Kartę (wideo)

Lew Śro Wrz 13, 2017 10:17 pm

Oferta duetu całkiem dobra. Powinni poprawić tym samym wyniki. Plusa zdecydowanie stać na większą liczbę klientów w segmencie kart.
Awatar użytkownika
Daniel

Re: Lachu i Krzychu strzelają gole Szymonowi Majewskiemu w reklamach Plusa na Kartę (wideo)

Daniel Wto Wrz 19, 2017 5:53 pm

Też jestem zdania, że to jest coś lepszego i ciekawszego niż Plus na kartę do tej pory proponował. A rozwój i poprawa oferty zawsze to plus!
Awatar użytkownika
Marszal

Re: Lachu i Krzychu strzelają gole Szymonowi Majewskiemu w reklamach Plusa na Kartę (wideo)

Marszal Śro Wrz 20, 2017 10:45 pm

Fajnie to się składa, bo Plus oprócz tego, że fajne oferty kartowe zaczął proponować, to jeszcze dorzuca coraz częściej bonusy na doładowanie.
Awatar użytkownika
Dominik

Dominik Czw Wrz 21, 2017 1:49 pm

NO, akurat na koniec lata dał Plus bonus na 50% doładowania. Nie powiem, żeby mi to nie pasowało.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Wrz 22, 2017 4:20 pm

Czyli można podsumować - Plus znowu wraca do grona operatorów, którzy się liczą w ofertach kartowych.
Awatar użytkownika
Olaf

Olaf Pon Wrz 25, 2017 4:07 pm

Zgadzam się tu z Jackiem i poprzednikami. Plus fajnie ostatnio się odnajduje wśród ofert kartowych. Także przez te częste bonusy przy doładowaniach.
Awatar użytkownika
Radek

Radek Wto Wrz 26, 2017 9:02 pm

Trudno się tu dziwić, bo Plus pokazuje już nie pierwszy raz, że zależy mu na tym, żeby pozyskać nowych klientów na kartę. A ta oferta duetu to jest coś special, co się na rynku zauważa.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Śro Wrz 27, 2017 3:09 pm

Ja mam dość dobrą opinię o Plusie. Wiele lat sobie początkowo na kartę, a potem i teraz w abonamencie u nich telefon miałem i mam i nie było sytuacji, żebym zamierzał coś zmienić.
Awatar użytkownika
Klezmer

Klezmer Czw Wrz 28, 2017 2:31 pm

Przyzwoity ten duet. Jak ma się opcję dwójkowego skorzystania z oferty na kartę, to nie ma się co szczypać - Plus będzie tu jak znalazł.
Awatar użytkownika
Troclik

Troclik Czw Wrz 28, 2017 11:22 pm

Majewski idealnie się wpasował w spoty Plusa :) Bardzo fajne są te reklamy z nim w roli głównej.
Awatar użytkownika
senior52

senior52 Pon Paź 09, 2017 2:27 pm

Najgorsze reklamy co przerwa w emisji programu to lecą plusa i to nawet trzy pod rząd to już do znudzenia
mam ok 200 programów telewizyjnych i są na wszystkich,ciekawe kto za to płaci chyba sami abonenci.
Aż się rzygać chce.
Awatar użytkownika
krystian

krystian Pią Lis 10, 2017 8:54 pm

Skończcie z tym debilem w reklamach Szymon Majewski. To jest nudne. Malo ma kasy?
To niech się weźmie do normalnej roboty. Robi z siebie istotę i nic więcej.
Awatar użytkownika
Sento

Sento Wto Gru 12, 2017 11:15 am

Majewski upadł bardzo bardzo nisko
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość