[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Łada-Szewczenko: pracowałam w ACR tylko do końca marca, odeszłam za porozumieniem stron

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kamil

Łada-Szewczenko: pracowałam w ACR tylko do końca marca, odeszłam za porozumieniem stron

kamil Pon Lip 02, 2012 11:24 pm

No i serial się robi: Wiola kontra ACR, ACR kontra Wiola. Ludzie idźcie do sądu, a nie wymieniacie się oskarżeniami w internecie. Żenujące, że media dały się w to wciągnąć. ACR wstyd, za wybranie tak niskiego stylu załatwienia sprawy!
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Łada-Szewczenko: pracowałam w ACR tylko do końca marca, odeszłam za porozumieniem stron

Pawel Pon Lip 02, 2012 11:45 pm

kamil napisał(a):No i serial się robi: Wiola kontra ACR, ACR kontra Wiola. Ludzie idźcie do sądu, a nie wymieniacie się oskarżeniami w internecie. Żenujące, że media dały się w to wciągnąć. ACR wstyd, za wybranie tak niskiego stylu załatwienia sprawy!

Nie powiedziałbym, że ta Pani kogoś oskarża. Raczej rzeczowo przedstawia fakty; po tym jak, wychodzi na to, że bezpodstawnie, firma ACR/K2 próbowała zrobić jej czarny PR.
Awatar użytkownika
przez przypadek

Re: Łada-Szewczenko: pracowałam w ACR tylko do końca marca, odeszłam za porozumieniem stron

przez przypadek Pon Lip 02, 2012 11:49 pm

Mysle ze najlepiej bedzie zignorowac temat. Niech branza bedzie ponad to co sie w k2 wyrabia.
Awatar użytkownika
znawca

znawca Pon Lip 02, 2012 11:53 pm

ale kogo to obchodzi? wielka afera hahah
Awatar użytkownika
news_dnia

news_dnia Pon Lip 02, 2012 11:55 pm

i to jest jednym z głównych newsów dnia na branżowym portalu, jakim chcą być media?????

daliście się wciągnąć w przepychanki na oświadczenia i komunikaty PR-owe licząc na łatwe odsłony, żenada...
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pon Lip 02, 2012 11:56 pm

Swoją drogą to powinno być sprostowanie do pierwszego "newsa";
Awatar użytkownika
gosc

gosc Wto Lip 03, 2012 12:08 am

no tak, bo pierwszy news, jak wynika z przytoczonych dowodów, jest nieprawdą, czytaj kłamstwem. więc dobrze, ze sprawa ma ciąg dalszy, ale gdzie kajanie się kłamców?
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Lip 03, 2012 12:26 am

Jeśli spółka coś takiego robi tej Pani to ja nie mam ochoty na korzystanie z K2 czy ACR. Skoro odeszła do dlaczego jest szykanowana ? Źle to świadczy o K2/ACR
Awatar użytkownika
Duzy moze wiecej

Duzy moze wiecej Wto Lip 03, 2012 12:31 am

Tylko wiesz, firma w swoim ogromie jest anonimowa, a kobietę jadą po nazwisku za darmola i nie ponoszą za to odpowiedzialności, a powinni.
Awatar użytkownika
uśmiechnięty

uśmiechnięty Wto Lip 03, 2012 8:22 am

kamil napisał(a):No i serial się robi: Wiola kontra ACR, ACR kontra Wiola. Ludzie idźcie do sądu, a nie wymieniacie się oskarżeniami w internecie. Żenujące, że media dały się w to wciągnąć. ACR wstyd, za wybranie tak niskiego stylu załatwienia sprawy!

oooo prawda nie wszystkim tu się podoba? serial? punkt widzenia drugiej strony nazywasz serialem? buahahaha chyba raczej NARESZCIE rzeczowe przedstawienie faktów! :)
Awatar użytkownika
Elvis

Elvis Wto Lip 03, 2012 9:43 am

No i dobrze zrobiła ta Pani. Widać, że K2 jako pracodawca nie szanuje swoich ludzi którzy wiele poświecili dla całej grupy. Mam nadzieje, że dostanie im się za te kłamstwa.
Awatar użytkownika
observe

observe Wto Lip 03, 2012 10:47 am

no to M.S. ma już władzę absolutną i otoczony jest swoimi ludźmi... Korpo-klimaty. Władza jest sexy, skoro od zarania dziejów się o nią walczy.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Lip 03, 2012 11:10 am

Brawo - pierwszy news byl klamstwem, wiec dobzre ze jest sprostiowanie
Awatar użytkownika
Mistrzowie dedukcji

Mistrzowie dedukcji Wto Lip 03, 2012 10:48 pm

Mistrzowie dedukcji normalnie...

Dziewczyna ma w oświadczeniu:

„Jeszcze w kwietniu spółka jawna, po wykonaniu umówionych zadań, zaproponowała rozwiązanie umowy o współpracę na mocy porozumienia stron. Nie otrzymała odpowiedzi. Następna prośbę ponowiła w dniu 22 czerwca br., a wobec braku odpowiedzi pismem z dnia 2 lipca wypowiedziała umowę o współpracy”

na co ACR

"jednak ich zdaniem efektywna współpraca ze spółką jawną Łady-Szewczenko trwała dłużej niż przez miesiąc. Na potwierdzenie przesłali redakcji Wirtualnemedia.pl fakturę, którą spółka wystawiła agencji K2 Search 22 czerwca"

to chyba normalne, że wystawiła fvat, no chyba, że dla tej firmy świadczy się usługi nonprofit.

Dalej idą w sajfaj:

"Jednocześnie firma infromuje, że w czerwcu ACR zamierzał wziąć udział w przetargu na zakup mediów" (...) "Przy tej okazji zarząd ze zdumieniem przyjął informację..."

Zamierzali wziąć, czyli nie wzięli, ale przy okazji nie wzięcia udziału przyjęli informacje ;))))
Awatar użytkownika
oni to klamcy

oni to klamcy Wto Lip 03, 2012 11:29 pm

ludzie przeciez to byl orzetarg publiczny! K2 pali sie grunt pod nogami... Zamierzali wziac udzial? To kto im bronil? Przeciez dostep do bip ma kazdy... Nie ladnie k2 oj bardzo nie ladnie,..
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości