WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ja

Laptop Kiano SlimNote 14.1+ w Biedronce za 699 zł (wideo)

ja Pią Wrz 29, 2017 7:23 am

całe 32 giga pamięci na dysku twardym WOW. to mój telefon ma 128 giga
Awatar użytkownika
Hera

Re: Laptop Kiano SlimNote 14.1+ w Biedronce za 699 zł (wideo)

Hera Nie Paź 01, 2017 8:27 am

Za takie pieniądze to jak za darmo ciekawe tylko jak pracuje na tym procesorze....
Niektórzy będą narzekać ale Polacy tak mają....
Awatar użytkownika
sos

sos Nie Paź 01, 2017 8:39 am

"ja" napisał(a): całe 32 giga pamięci na dysku twardym WOW. to mój telefon ma 128 giga

Zaimponowałeś mi swoim telefonem, podobnie jak całym komentarzem.
Awatar użytkownika
Świętokrzyska

Świętokrzyska Nie Paź 01, 2017 10:51 am

Telefon z 128 giga. Pajacujesz.
Awatar użytkownika
Ktyt

Ktyt Nie Paź 01, 2017 11:22 am

Dobra oferta
Awatar użytkownika
Znachor IT

Znachor IT Nie Paź 01, 2017 12:15 pm

" Świętokrzyska" napisał(a): Telefon z 128 giga. Pajacujesz.
AJFun ma 128 GB i puki co tylko UN ale za to nie ma gniazda na dodatkową kartę pamięci!
Awatar użytkownika
sil

sil Pon Paź 16, 2017 11:04 am

To w media expercie dają drukarkę za 1 zł do laptopa, a ten kiano to lipa akurrat bo mam.
Awatar użytkownika
nikal

nikal Czw Paź 19, 2017 11:30 pm

"sil" napisał(a): To w media expercie dają drukarkę za 1 zł do laptopa, a ten kiano to lipa akurrat bo mam.
Proste ze lepiej wydac ciut więcej i darować sobie kiano. Mam 10-calowe i masakra.
Awatar użytkownika
MiroKar

MiroKar Czw Mar 15, 2018 9:04 pm

Kupiłem nowiutki egzemplarz KIANO Slimnote14.1+ na Allegro za całe 519,00 zł.
Jako inteligentna maszyna do pisania, tworzenia powiązanych dynamicznie arkuszy Excela, przeglądania internetu z YouTubem FHD na czele, odtwarzania filmów i muzyki jest dobry, a za tę cenę świetny.
Oczywiście trzeba doliczyć kartę pamięci 64GB U3 A1 (np. SanDisk Extreme Pro). Spokojnie chodzą z niej aplikacje. Z ceną karty nadal się opłaca. Minusem jest czas ładowania baterii, ale dużo większym plusem czas pracy, który spokojnie przekracza 9 godzin, natomiast przy długim cyklu instalowania aktualizacji systemu (bez wygaszania ekranu) "zawołał" o ładowarkę po 12 godzinach i 34 minutach.
Głośniczki baaardzo słabe, ale jakość sygnału podawanego z wyjścia słuchawkowego lepsza od średniej.
Ekran mógłby być całkiem matowy, ale półmatowy nie jest tragedią. Touchpad może być, ale i tak mysz jest lepsza. Ekran ma wielkość w sam raz, a mała waga jest w sam raz do zabrania w podróż, czy na wczasy.
Awatar użytkownika
Zuzia

Zuzia Wto Paź 18, 2022 1:02 pm

Jeśli ktoś go kupi to pamiętajcie jak padnie na nim system możecie go wywalić do kosza nic z nim nie da się potem zrobić tak samo jak z 14.2 bo chinole wgrali specjalny mini windows 10 ze sterownikami którego nie ma nigdzie. Nie ma pomocy technicznej, nie ma żadnego iso czy sterowników na płycie. Tylko ostrzegam. To najgorszy laptop jaki istnieje na ziemi.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość