[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Lato z Radiem” w nowej odsłonie od 23 czerwca. Miasto Gdynia partnerem festiwalu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Etam

„Lato z Radiem” w nowej odsłonie od 23 czerwca. Miasto Gdynia partnerem festiwalu

Etam Wto Maj 08, 2018 6:02 pm

Sądząc po tym ogólnym opisie audycji, to w formule nie ma nic nowego. Jedyna nowość to ten festiwal. Zatem skąd taki obiecujący wiele tytuł informacji..?
Awatar użytkownika
Poland2

Re: „Lato z Radiem” w nowej odsłonie od 23 czerwca. Miasto Gdynia partnerem festiwalu

Poland2 Wto Maj 08, 2018 6:09 pm

Nie będzie koncertów co tydzień?
Awatar użytkownika
Greg

Re: „Lato z Radiem” w nowej odsłonie od 23 czerwca. Miasto Gdynia partnerem festiwalu

Greg Wto Maj 08, 2018 6:59 pm

Sądząc po artykule ,to nie będzie tak jak to miało miejsce od kilkunastu lat w każdy wakacyjny weekend
Awatar użytkownika
marcin irach

marcin irach Wto Maj 08, 2018 7:59 pm

Mam pytanie.Gdzie można zobaczyć gdzie lato z radiem będzie w tym roku?
Awatar użytkownika
Ile można...

Ile można... Wto Maj 08, 2018 8:05 pm

"kierownikiem muzycznym jest Piotr Metz".
Cóż za niespodzianka! ;-)
Facet od wszystkiego, czyli do ........
Jeszcze zostały prognozy pogody i informacje o korkach...
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Wto Maj 08, 2018 8:16 pm

Reasumując te wypociny będzie 1 koncert w Gdyni 26 sierpnia na tzw. otarcie łez ,mizeria jakiej nigdy nie było , mydlenie oczu jakąś trasą reporterską nie ma sensu bo reporterzy w poprzednich latach również odwiedzali miasta , spotykali się z mieszkańcami a zwieńczeniem tych odwiedzin był wieczorny koncert , w rzeczywistości to koniec prawdziwej trasy i koncertów lata z radiem , które gromadziły wielotysięczną widownię , szkoda.
Awatar użytkownika
hmm

hmm Wto Maj 08, 2018 8:35 pm

czyli tylko jeden koncert przez całe wakacje ?
Awatar użytkownika
Fanka Romana

Fanka Romana Wto Maj 08, 2018 9:30 pm

I bardzo dobrze, ze jeden, a porzadny. Organizowanie koncertwo gminnych, na ktorych krolowala niesmiertelna Marylka to byl pazdzierz pazdzierzy. Dobra decyzja!!
Awatar użytkownika
Wyciskacz łez

Wyciskacz łez Wto Maj 08, 2018 9:46 pm

Wow!! Czyli Lato z radiem codziennie w innym miescie?! Tego jeszcze nie bylo. W tygodniu gora dwie miejscowosci, a nie 60 w wakacje... Zatem, cale wakacje redakcja w drodze?! Przerabane hee. A co na to zwiazki zawodowe??! W Polskim Radiu jest ich 11??!!! 😀😀 Ambitne plany, ale czy zespol pozwoli...?? Co na to Roman Cz.?? 😎😎
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Maj 08, 2018 11:08 pm

Mam nadzieję, że chociaż zostaną "Skojarzenia" i książki.
Ileż to razy finał trasy był w Gdyni na "Skwerze Kościuszki".
Awatar użytkownika
Max

Max Śro Maj 09, 2018 6:51 am

A cos wiecej o tym festiwalu mozecie napisac? Format, jacy artysci?
Awatar użytkownika
M1cx

M1cx Śro Maj 09, 2018 10:00 am

Zmiany, zmiany, zmiany. Żeby to się nie okazał strzał w stopę
Awatar użytkownika
3 po 3

3 po 3 Śro Maj 09, 2018 5:45 pm

Ciekawe, czy Metz zacznie zapodawać w Trójce festynowych twórców typu: Pectus, Brzozowski, Enej, Feel itp....
Awatar użytkownika
letni koncertowicz

letni koncertowicz Czw Maj 10, 2018 7:10 pm

Odświeżacze położyli trasę lata z radiem na łopatki , jeden koncert nazwany szumnie festiwalem muzycznym i gospodarskie wizyty reporterów z misyjnym przesłaniem w terenie brzmi dumnie i ma w sobie coś z Barei. Słuszną linię ma nasza partia.
Awatar użytkownika
Roman Czejarek

Roman Czejarek Pią Maj 11, 2018 11:10 am

"Wyciskacz łez" napisał(a): Wow!! Czyli Lato z radiem codziennie w innym miescie?! Tego jeszcze nie bylo. W tygodniu gora dwie miejscowosci, a nie 60 w wakacje... Zatem, cale wakacje redakcja w drodze?! Przerabane hee. A co na to zwiazki zawodowe??! W Polskim Radiu jest ich 11??!!! 😀😀 Ambitne plany, ale czy zespol pozwoli...?? Co na to Roman Cz.?? 😎😎

To Roman Cz. (poważnie). Już odpowiadam. Ponieważ byłem autorem i szefem wszystkich dawnych dużych tras Lata z Radiem (to ćwierć wieku mojej pracy) gdzie było 65 koncertów dzień po dniu (tak, tak, były takie czasy, od 9.00 rano do 22.30 non-stop przez całe wakacje) oczywiście razem z wyjazdami reporterów (i to kilku reporterów każdego dnia) to mogę powiedzieć, że dla mnie to nic nowego bo w nieporównywalnie większej skali (ekipa liczyła ponad 100 osób, kilka tirów itp.) już to przerabiałem i wszędzie tam byłem (w sumie ponad 760 wielkich imprez na koncie). Myślę, że warto zapytać innych co oni na to. Sam jestem bardzo ciekaw. Proszę też pamiętać, że od dwóch lat nie kieruję Latem z Radiem, są nowi szefowie i oni decydują. Ja jeżdżę w Polskę w soboty, robię trzygodzinne audycję Jedyne takie miejsce (ostatnio Książ i Darłowo, teraz Dolina Pałaców i Ogrodów oraz Nowe Warpno, później Malbork) w całości "na żywo" z terenu, więc kontaktów ze słuchaczami i pracy radiowego reportera się nie boję. Pozdrawiam serdecznie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości