WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Leszek

„Lego Masters 2” w piątkowym prime-time TVN. Edward Miszczak: chcemy wzmocnić pasmo

Leszek Wto Paź 12, 2021 7:23 am

Wszystko spoko, ale mogliby jeszcze wymienić tą drewnianą jurorkę. Sorry
Awatar użytkownika
Janek

Re: „Lego Masters 2” w piątkowym prime-time TVN. Edward Miszczak: chcemy wzmocnić pasmo

Janek Wto Paź 12, 2021 7:28 am

Nie mogę się doczekać m, świetne show
Awatar użytkownika
Lukas

Re: „Lego Masters 2” w piątkowym prime-time TVN. Edward Miszczak: chcemy wzmocnić pasmo

Lukas Wto Paź 12, 2021 7:30 am

W zeszły piątek film Aquaman miał w tym paśmie 18% udziałów w grupie 16-49. Shreki i inne filmy miały jesienią 13-15%. Jakoś trudno mi wierzyć, że Lego Masters przebije te wyniki…
Awatar użytkownika
kolis

kolis Wto Paź 12, 2021 8:08 am

Disney i Warner powoli odcinają stacje od swoich filmów, i pewno stąd te zabiegi z ograniczeniem Magahitu i Superkina.
Awatar użytkownika
Parol

Parol Wto Paź 12, 2021 8:31 am

Edzio niech sobie lepiej włosy wzmocni.
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Wto Paź 12, 2021 8:35 am

Jeżeli to jest "wzmocnienie pasma", to łatwo sobie wyobrazić, jaka chała była tam wcześniej oraz pojąć, dlaczego myśląca część widowni omija TVN...
Awatar użytkownika
matbia288

matbia288 Wto Paź 12, 2021 9:09 am

Pasmo filmowe będzie można oglądać tylko w TVN 7 i TVN Fabuła
Awatar użytkownika
DaSS

DaSS Wto Paź 12, 2021 1:33 pm

Nie oglądam od 2016 TVP a teraz się zorientowałem, że nie oglądam od dawna TVN. Nie miałem pojęcia, że takie wynalazki jak "Lego Masters" w ogóle istnieją.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Wto Paź 12, 2021 3:04 pm

Ja nie oglądam telewizji, wszystko mam w erwisach VOD typu Netflix, doskonałe filmy, seriale, a i bez reklam. Seriale Polsatu czy TVN też oglądam na internecie. Poco siadać przed telewizorem?
Awatar użytkownika
Mjay

Mjay Wto Paź 12, 2021 6:18 pm

Nuda totalna. Dajcie,,Agenta"! I niekoniecznie z gwiazdami, ale w starej formule, ze zwykłymi ludźmi!
Awatar użytkownika
Poldek

Poldek Śro Paź 13, 2021 12:06 am

Po 6 latach nie oglądania TV (nie licząc sportu) w zeszłym roku obejrzałem Lego Masters i w tym też obejrzę. Program dobry, głównie jako kontent, ale wiadomo, że Polska edycja musowo.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości