WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nazwa niepoprawna

Lekarz Dawid Ciemięga zebrał 50 tys. złotych na film o antyszczepionkowcach. "Inspirowałem się Sekielskim"

Nazwa niepoprawna Sob Cze 22, 2019 6:04 am

Używajmy języka nacechowanego pozytywnie. Nie ANTYSZCZEPIONKOWCY. Przedrostek "anty-" niesie negatywny wydźwięk. Mamy w języku polskim przedrostek pozytywny "pro-". To są PROEPIDEMICY. Przedrostek milszy dla ucha, a i oddaje to, co ci ludzie reprezentują - popierają epidemie. Nie piszmy, że są przeciw czemuś, a za czymś. Zatem PROEPIDEMICY.
Awatar użytkownika
Nikc

Re: Lekarz Dawid Ciemięga zebrał 50 tys. złotych na film o antyszczepionkowcach. "Inspirowałem się Sekielskim"

Nikc Sob Cze 22, 2019 9:00 am

"Nazwa niepoprawna" napisał(a): Nie piszmy, że są przeciw czemuś, a za czymś. Zatem PROEPIDEMICY.

Bzdety wypisujesz. Po co idiotów z Ciemnogrody nacechowywać pozytywnie? Oni są przeciwko zdrowiu i bezpieczeństwu dzieci, ale też w konsekwencji przeciwko zdrowiu i bezpieczeństwu dorosłych. Dążą do tragedii, której skali sobie nie uświadamiają.
Awatar użytkownika
Wojtek

Re: Lekarz Dawid Ciemięga zebrał 50 tys. złotych na film o antyszczepionkowcach. "Inspirowałem się Sekielskim"

Wojtek Sob Cze 22, 2019 11:59 am

Czy nikt nie zauważa potężnego dysonansu poznawczego? Przecież ci antyszczepionkowcy są "młodzi, wykształceni...". To nie "patole".
Awatar użytkownika
Patryk

Patryk Sob Cze 22, 2019 1:02 pm

Ci szarlatani co ich nazywacie wyleczyla mnie z łuszczycy, a medycyna akademicka, która krytykuje miała mi do zaproponowania jedynie sterydy. Tak wyleczyli nie działającymi witaminami tak szeroko krytykowanymi przez lekarzy
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Sob Cze 22, 2019 4:13 pm

Pozazdrościł Sekielskiemu... To teraz co pół roku będą zbiórki na nowe filmidła?
Awatar użytkownika
Pdm

Pdm Nie Cze 23, 2019 2:14 pm

Obywatel Tomasz S "inspiracją" gratuluję "wzorców"
Awatar użytkownika
anna maria

anna maria Śro Cze 26, 2019 3:12 pm

Wspaniale! Świetna inicjatywa! Chętnie dołożę pieniądze aby walczyć z ciemnogrodem! Mam nadzieję, że już niebawem rodzicie anty-szczepionkowcy będą mieli odbierane prawa rodzicielskie za narażanie zdrowia i życia swoich dzieci i innych.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 3 gości