WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
MN

Re: Leśnodorski, Wandzel, Szumielewicz: Wierzymy w pasję Grupy Abstra i Ago

MN Śro Kwi 04, 2018 8:20 am

Nowomowa...
Awatar użytkownika
er

er Śro Kwi 04, 2018 8:58 am

Bełkot byłego słabego bramkarza Dady z Lesnym wydoili Ległe i skoczy na glowe do basenu gdzie pływaja rekiny zobaczymy jak długo popływaja
Awatar użytkownika
Romero

Romero Śro Kwi 04, 2018 9:39 am

Olbrzymia prośba do ... - przed opublikowaniem tekstu sprawdźcie błędy,bo w co drugim aż razi! 👞
Awatar użytkownika
T89

T89 Śro Kwi 04, 2018 12:09 pm

Klasyfikowanie VP jako rosyjskiej drużyny to głupota straszna, prawda jest taka że Rosjanie myślę że bardziej identyfikują się z np NaVi niż VP (mam na myśli CS). Dla kibica nie ma znaczenia z jakiego kraju jest organizacja, chodzi tylko wyłącznie o zawodników. Wydaje mi się że pan Szumielewicz myli określenia organizacji i drużyny.
Awatar użytkownika
Croma

Croma Pon Kwi 09, 2018 9:47 am

ABSTRA-CZŁONKI SĄ TAK ZABAWNI I KREATYWNI..........................ŻE NAWET DALI OGŁOSZENIE O PRACE DLA KREATYWNEGO SCENARZYSTY, PO PROSTU SZUKAJĄ JELONKA KTÓRY BĘDZIE ZA NICH WYMYSLAŁ ŚMIESZNE HISTORYJKI A ONI TO ŁADNIE OPAKUJĄ I WCISNĄ GIMBAZIE JAKO SWOJE POMYSŁY . TACY Z NICH ZABAWNI YOUTUBERZY . PLUS TEJ AKCJI JEST TAKI, ŻE MOŻE PIERWSZY RAZ ICH FILMIKI BĘDĄ ZABAWNE A NIE ORDYNARNIE IDIOTYCZNE I TANDETNIE WULGARNE
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości