[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Lex TVN” poczeka do 11 sierpnia. „Ludzie na urlopach będą dyskutować o awanturze z USA”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xxx

Re: „Lex TVN” poczeka do 11 sierpnia. „Ludzie na urlopach będą dyskutować o awanturze z USA”

xxx Czw Lip 22, 2021 7:07 am

Bo nie mam o czym rozmawiać i myśleć na urlopie, tylko o PiS, PO i TVN-ie. Likwidujcie wszystko, ja mam to gdzieś.
Awatar użytkownika
Zub

Re: „Lex TVN” poczeka do 11 sierpnia. „Ludzie na urlopach będą dyskutować o awanturze z USA”

Zub Czw Lip 22, 2021 7:16 am

Skąd oni biorą te artykuły, jasne na urlopie ludzie nie mają innych zajęć tylko zamartwianie się o kondycję TVN i stosunki międzynarodowe. Chorzy ludzie.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Czw Lip 22, 2021 7:39 am

Ludzie z PiSu dojechali ludzi z Trójki. Agnieszka zrobiła swoją robotę i zakładam że premię poszły.
Pytanie czy uda się ludziom z PiSu dojechać ludzi TVN24 i program TVN?
Awatar użytkownika
Dorko

Dorko Czw Lip 22, 2021 8:37 am

Kiedy będzie TVP ŁŻE
Awatar użytkownika
Fani

Fani Czw Lip 22, 2021 8:38 am

Nie zgadzamy się na LexTVN nieeeee
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Lip 22, 2021 9:16 am

xxx
Bo nie mam o czym rozmawiać i myśleć na urlopie, tylko o PiS, PO i TVN-ie. Likwidujcie wszystko, ja mam to gdzieś.

ty jesteś jakich chory , idź się lecz , zostać moje tvn i PO ciebie powinno likwidować .
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Lip 22, 2021 9:20 am

Zostawcie TVN24 w spokoju. Wolne i niezależne media są jednym z filarów demokracji w każdym państwie !
Awatar użytkownika
Halina

Halina Czw Lip 22, 2021 9:24 am

Na urlopie będzie połowa posłów i chodzi, żeby nie pokazać że przepadli bo wybrali wakacyjną przerwę.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Czw Lip 22, 2021 2:33 pm

Na urlopie kładę laskę na PIS, TVN, PO, TVP i cały ten syf - Wam radzę to samo.
Awatar użytkownika
~jajaja

~jajaja Czw Lip 22, 2021 4:24 pm

czyli jeszcze conajmniej do 11 sierpnia będzie medialna biegunka nt. "wolnych" mediów
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Lip 22, 2021 7:15 pm

Lex TVP
Awatar użytkownika
Jokol

Jokol Czw Lip 22, 2021 10:41 pm

Wszyscy pójdziemy strajkować że ma być tylko TVN
Awatar użytkownika
Gruchu

Gruchu Czw Lip 22, 2021 10:41 pm

TVN lepsza nazwa bo oglądalność mają więcej widzów
Awatar użytkownika
Komopl

Komopl Czw Lip 22, 2021 10:42 pm

Dość PiS dość TVP ŁŻE
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości