[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Liderin reklamowany jako „leader in erection” (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ktoś tam ;)

Liderin reklamowany jako „leader in erection” (wideo)

ktoś tam ;) Sob Lut 26, 2011 9:54 am

Może ktoś zna tytuł utworu jaki leci w tle reklamy?
Awatar użytkownika
Gość

Re: Liderin reklamowany jako „leader in erection” (wideo)

Gość Sob Mar 12, 2011 11:05 pm

ktoś tam ;) napisał(a):Może ktoś zna tytuł utworu jaki leci w tle reklamy?
Awatar użytkownika
polak123

polak123 Pią Kwi 01, 2011 7:01 pm

LIDERIN to specyfik który powoduje erekcje portfela a nie kutasa sciema na maksa oszustwo i nic po za tym lepiej kupic sobie gazetke lepiej dziala niz to badziewie
Awatar użytkownika
POLO

POLO Wto Maj 03, 2011 11:05 am

Panowie nie dajcie się zwieść reklamie jest to jeden z najgorszych specyfików na rynku.Zero działania.Nawet 6 tabletek nie pomaga.Totalne gówno!Nie ma jak MAXIGRA.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Sie 16, 2011 7:04 pm

a ja stosowałem i jest rewelacyjny jakbym znowu miał 25 lat,i jakość i czas działania wszystko ok
Awatar użytkownika
Mat

Mat Sob Sie 27, 2011 4:40 pm

Nie było zgrabnej modelki do tego spotu? W życiu nie widziałem tak niezgrabnej baby, te krótkie grube nóżki i wielka d..pa, pewnie ma 150 cm wzrostu.
Awatar użytkownika
Henia

Henia Śro Wrz 21, 2011 8:44 pm

Moj facet ma 48 lat i juz czesto pewnie przez palenie nie do konca sie udawalo;) Brak tchu, brak doplywu krwi do penisa. Proby roznych cudow sie nie udaly, zawsze mozna skorzystac z viagry, ale droga. W koncu znajomy przywiozl mu ze stanow vigoria, i powiem wam ze teraz to sie dzieje:) Lubie flircik przed zabawa, lubie udawac czasami kotke, a czasami wredna lwice:) Poprobujcie, zobaczycie ile mozna z seksu fajnych przyjemnosci wyciagnac.
Awatar użytkownika
Klips

Klips Sob Lis 12, 2011 10:48 pm

Klasa !
Nawet godzinę po stosunku pała furkoce jak maszt nad belwederem.
Pracuję 12-14 godzin na dobę i dzięki temu specyfokowi odzyskałem wiarę w siebie a moja kobieta wiarę we mnie ...
Naprawdę polecam...
Awatar użytkownika
o_Onufry

o_Onufry Sob Sty 21, 2012 7:52 pm

Wystrzegajcie się uczonych w Piśmie rzymsko-katolickich faryzeuszy, tych konsekrowanych szamanów, agentów UB i SB, pedofilów i innej maści seksualnych dewiantów, którzy chętnie chodzą w długich szatach i lubią pozdrowienia na rynkach i pierwsze krzesła w świątyniach, i pierwsze miejsca na ucztach; którzy pasożytują i pożerają domy moherowych wdów i dla pozoru długo się modlą; tych spotka szczególnie surowy wyrok. [ Marek Ewangelista
Awatar użytkownika
kacpermer

kacpermer Pią Lut 03, 2012 12:22 pm

POLO napisał(a):Panowie nie dajcie się zwieść reklamie jest to jeden z najgorszych specyfików na rynku.Zero działania.Nawet 6 tabletek nie pomaga.Totalne gówno!Nie ma jak MAXIGRA.

mysle ze kolega ma racje dzialanie tragedia :oops: tylko glowa boli :shock: na drugi dzien :roll: .ale wiele ludzi da sie zwiesc reklamie :lol: .oszustwo :twisted: masakra. ale reklama kosztuje. szkoda ze to sprzedaja. kacper
Awatar użytkownika
Koles

Koles Pią Lut 24, 2012 3:25 am

Mat napisał(a):Nie było zgrabnej modelki do tego spotu? W życiu nie widziałem tak niezgrabnej baby, te krótkie grube nóżki i wielka d..pa, pewnie ma 150 cm wzrostu.

Zastanawiam sie drogi kolego, co toba kieruje, ze masz czelnosc odzywac sie na forum publicznym ze swoimi pogladami... To jest chyba modelowy przyklad tragedii spolecznej, i bardzxo zanizonego systemu wartosci oraz ignorancji pogladow innych niz wlasne. Domyslam sie, ze to wlasnie jakiegos rodzaju kompleksy oraz brak pozytywnych doswiadczen co do Twojej persony, powoduje kolego, ze udzielasz sie z takim przekonaniem co do nieomylnosci swoich pogladow, ze nawet nie zdajesz sobie sprawy, ze inni moga miec inne zdanie. Prosze oto przyklad: wlasnie ta pani w reklamie jest podstawowym powodem, ze nieopatrznie kliknalem link w google'ach i zobaczylem ten kretynski post... jej tyleczek i te nozki sa poprostu magiczne i kuszace. Kwintesencja piekna kobiety - tego za co uznajemy je za obiekty naszych westchnien...
Wiec blagam Ciebie drogi Polaku i katoliku, nie udzielaj sie juz wiecej na forum publicznym, nie majac pewnosci co do swoich racji, oraz chociaz pobieznej analizy sytuacji, gdzie moglaby sie pojawic jakakolwiek sprzeczna z Twoimi pogladami opinia innych ludzi. Prosze, blagam, apeluje. nicolas@mysmart.ie
Awatar użytkownika
Ela42

Ela42 Czw Kwi 19, 2012 11:59 pm

Reklama jest żenująca ... czy ja coś pominęłam z biologii czy realizatorzy dali dupy ?? To kobieta potrzebuje czasu , rozgrzania itd - my niestety tak szybko nie jesteśmy gotowe ale jak już się rozkręcimy to się dzieje :) Z reklamy wynika , że my nawet robiąc zakupy czekamy aż facetowi stanie i sie na niego rzucamy.... no zabawne jak cholera a wy Panowie w to wierzycie . Niebawem na randkę do restauracji będziecie przychodzić ze zwodem bo będzie się wam wydawać , że tak jest super . Wierzcie mi - tak jest do dupy...
Nic tak nie rozpala kobiety jak stopniowe "unoszenie" waszego skarbu pod naszym wpływem - pod wpływem dotyku , pocałunków itd ... My wbrew temu co Wam wciskają nie czekamy na "maczugę" , która wskakuje do wyra i działa ........ bo jak można nazwac wzwód po takich tabletkach??? powiem krótko - chłopiec wsadził małego między drzwi i musi go gdzieś " włożyć" - to jest właśnie żenujące . Ludzie od reklam - zastanówcie się do cholery bo my - kobiety - nie jesteśmy kangurami....i nie czekamy niecierpliwie na włożenie czegoś do torby .
Dla panów ciekawostka - nie przejmujcie sie jak "maluszek" szwankuje - to własnie Wy robicie z tego największy problem.
Pokażcie swoje zaangażowanie , miłość a do cholery powiadam Wam :
10 palców i język naprawdę wystarczy :)
Awatar użytkownika
Smiech

Smiech Pon Kwi 30, 2012 1:35 am

W końcu jakieś rozsądne stanowisko :D
Kobieto jesteś moim światełkiem w tunelu głupoty facetów.
Nie o wzwód tu chodzi a o pieszczoty, nie chemia do żołądka tylko normalna partnerka do łóżka. Inaczej rzecz ujmują Panowie koleżanka chciała powiedzieć, że jak chcemy sobie popier.... to idziemy do czerwonych latarni a jak chcemy się pokochać to niestety musimy popracować nad partnerką a ona nam się odwzajemni podnosząc kutaska bez chemii.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tysonsons

tysonsons Pon Lip 23, 2012 11:20 am

nie zgodzę sie z przemówcami, problem braku wzwodu nie lezal po stronie partnerki, kocham moja narzoczona bardzo i czuje sie przy niej na prawde swobodnie. nasze zycie erotyczne rozkwitalo az nagle przestal mi stawac. Moze to stres, moze niezdrowy tryb zycia, ale fakt faktem bylo to cos niezaleznego ode mnie i mojej narzeczonej a jesli ktos chcialby pojsc za moja rada i tez pozbyc sie tego dyskomfortu to moge od siebie polecic liderin, innych nie probowalem bo ten mi pomogl, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Stefano

Stefano Pią Sty 25, 2013 2:21 pm

polak123 napisał(a):LIDERIN to specyfik który powoduje erekcje portfela a nie kutasa sciema na maksa oszustwo i nic po za tym lepiej kupic sobie gazetke lepiej dziala niz to badziewie

Dokładnie, dokładnie, dokładnie, zgadzam się w 100% z kolegą, ściema, a pozytywne posty są od farmaceutów co najwyżej
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość