WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
vb

Lidl mógłby sobie bardzo zaszkodzić, zrywając współpracę reklamową z Dorotą Wellman (opinie)

vb Pią Wrz 30, 2016 12:35 am

Gnidy z TVP po tym materiale z samego rana poszedłem do Lidla na zakupy
Awatar użytkownika
zac

Re: Lidl mógłby sobie bardzo zaszkodzić, zrywając współpracę reklamową z Dorotą Wellman (opinie)

zac Pią Wrz 30, 2016 12:53 am

Bardzo lubię zakupy w lidlu. To mój ulubiony sklep. Jednak z podejściem do reklamy polskiego oddziału lidla mi nie odpowiada. Tak jak cotygodniowa reklama w polityce i newsweeku i jej brak w wsieci i dorzeczy.
Awatar użytkownika
wujek

Re: Lidl mógłby sobie bardzo zaszkodzić, zrywając współpracę reklamową z Dorotą Wellman (opinie)

wujek Pią Wrz 30, 2016 12:58 am

Buahha, mówią to Wiadomości i TVP, które zalały telewizory serialami z Turcji. Głowa boli od tej hipokryzji.

Zamknąć albo sprywatyzować te telewizyjne srebra rodowe.
Awatar użytkownika
ja22

ja22 Pią Wrz 30, 2016 1:18 am

Brawo dla Pani Doroty, ponieważ ona za udział w kampanii Lidla część wynagrodzenia oddała na cele charytatywne. Uważam, że jest to świetna kobieta z własnymi poglądami, których broni, i o których nie boi się mówić. Co do samego Lidla - rozważyłbym rezygnację emisji "Doroty, Karola i gości..." po niedzielnych Wiadomościach [które mają wrogie nastawienie do samego Lidla, "bo niemiecki'] - oczywiście, jeśli dalej po Wiadomościach Lidl swoje reklamy tam emituje (nie oglądam już TVP, więc nie wiem ;) .
Awatar użytkownika
Nina

Nina Pią Wrz 30, 2016 5:05 am

Udział dziennikarki w reklamie już jest dyskwalifikujące. (dla dziennikarki) Ale jakoś się tak porobiło, że dzisiaj przestało to mieć znaczenie (profesja zeszła na psy). Udział zaangażowanej politycznie dziennikarki w reklamie jest zawsze niekorzystny dla marki reklamowanego produktu. Lidl to wie. Kontraktu nie zerwie, ale i nie przedłuży.
Awatar użytkownika
frogo

frogo Pią Wrz 30, 2016 7:45 am

przecież "prawdziwi paplyjoci" w dresach z ryneczku i tak na zakupy chodzą tylko do sklepów prowadzonych przez czystek krwi Polaków ( min 10 pokoleń wstecz ) kupując tylko certyfikowane Polskie produkty, jeżdżą syrenkami i zukami ( Polska chyba innych pojazdów nie stworzyła ) i zaangażowanie Pani w kampanię nie ma dla "paplyjotów" znaczenia
Awatar użytkownika
neron13

neron13 Pią Wrz 30, 2016 7:47 am

Dla mnie jako konsumenta - "niemieckość" Lidla oznacza duży szacunek i staranie o jak najwyższą jakość towarów. Przeciwieństwem "niemieckości" w tym kontekście jest bylejakość. A to za przeproszeniem - publicznej - telewizji już na pewno można przypisać. Myślę, że TVP udało się wzmocnić wizerunki i Lidla i p. Wellman osobiście taką głupią propagandą.
Awatar użytkownika
Lara

Lara Pią Wrz 30, 2016 7:47 am

pani Wellman oddała małą czesc gaży, fundacji TVN...? Po tym jak program z nią i Okrasą był emitowany w TVP i Miszczak sie pewnie lekko rozsierdził...a za zaangażowanie w sprawę kobieb pani Wellman należą sie brawa, nawet jak Lidl z Wellman zrezygnuje świat sie dla niej nie zawali, zyska widz bo reklamy są poprostu słabe i nudne , moze cos wymyślą ciekawszego
Awatar użytkownika
She

She Pią Wrz 30, 2016 7:51 am

O co ten raban? Wiadomości prawdę wszak tylko stwierdziły... Wellman to jakaś ikona jak Szymborska? Bo w szambie GWna aż się zagotowało z oburzenia... :)
Awatar użytkownika
zet

zet Pią Wrz 30, 2016 8:06 am

Może by i miało wpływ, a może nie. W każdym razie moja noga w Lidlu już nie postanie. Są inne sieci, więc takie kwestie jak słowa tej kobiety mają istotne znaczenie przy wyborze.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Pią Wrz 30, 2016 8:07 am

Uwielbiam Panią Dorotę Wellman a do Lidla chodzę i będę chodziła bo lubię dlatego, że ma wiele rzeczy lepszych od polskich śmieci.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Pią Wrz 30, 2016 8:08 am

Te patriotyczne z dużym znakiem zapytania media zazdroszczą kasy pani Dorocie Wellman
Ale czy zawisc i zazdrość to nie grzech?
Awatar użytkownika
G.

G. Pią Wrz 30, 2016 8:40 am

Wellman ze swoją tuszą, ledwo mieszcząca się w bagażniku auta, z którego niezdarnie wyłazi w reklamie... mało to apetycznie wygląda, kojarzy się z brakiem umiaru, niezdrowym odżywianiem. Ta akcja polityczna też wygląda koszmarnie, tym bardziej że jest to wyraz agresji wobec niewinnych dzieci.
Awatar użytkownika
j

j Pią Wrz 30, 2016 9:00 am

"zet" napisał(a): Może by i miało wpływ, a może nie. W każdym razie moja noga w Lidlu już nie postanie. Są inne sieci, więc takie kwestie jak słowa tej kobiety mają istotne znaczenie przy wyborze.

Gówno to kogokolwiek obchodzi.
Awatar użytkownika
Opla

Opla Pią Wrz 30, 2016 9:17 am

Właśnie dlatego ,że Wellman reklamuje ten sklep ,pzestałam tam robić zakupy ,a na widok reklamy z tą panią automatycznie przełączam telewizor na inny kanał
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości