WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yes!

Lidl musiał wycofać swoje lody Ballino, bo ich opakowania są zbyt podobne do lodów Grycan

Yes! Pią Mar 03, 2017 4:36 pm

Brawo!
Awatar użytkownika
Wladza

Re: Lidl musiał wycofać swoje lody Ballino, bo ich opakowania są zbyt podobne do lodów Grycan

Wladza Pią Mar 03, 2017 10:35 pm

To cholerne niemiaszki !
Awatar użytkownika
sdf

Re: Lidl musiał wycofać swoje lody Ballino, bo ich opakowania są zbyt podobne do lodów Grycan

sdf Pią Mar 03, 2017 11:19 pm

Niech zmienią te opakowania. Co prawda lodów z Lidla nie jadłem, ale na dobre lody Grycana nie udało mi się trafić. Z pierwszej lepszej budki są lepsze.
Awatar użytkownika
Edi

Edi Sob Mar 04, 2017 1:55 am

Bezczelność Lidia! Jestem.oburzona , jak można tak perfidnie wykorzystać Polska firmę ! Podszyć się pod Grycana i zarabiać miliony....i mieć w d...pie czy splajtuje Grycan...Niemiecka pazernosc i oszustwo! Nie lubię już Lidia, na pewno bardzo ogranicze tam zakupy. Jestem za Polskimi rodzimymi Firmami!
Awatar użytkownika
agula

agula Czw Mar 09, 2017 3:23 am

No coż, opakowanie jest podibne do lodow Grycan i moze byc mylace. Z drugiej strony na opakowaniu jest napisae kto jest producentem. Wystarczy przeczytac.
Awatar użytkownika
olo

olo Śro Mar 22, 2017 12:29 pm

Najlepsze lody to lody KORAL!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości