[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Liga Mistrzów, Liga Mistrzyń i Puchar CEV na kanałach sportowych Polsatu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Abercjusz

Liga Mistrzów, Liga Mistrzyń i Puchar CEV na kanałach sportowych Polsatu

Abercjusz Wto Paź 22, 2013 7:56 am

Siatkarskie rozgrywki czas zacząć:D I między innymi dlatego właśnie postanowiłem mieć pakiet sportowy w CP. Jako fan siatkówki wszelkiej nie obawiam się, że jakieś turnieje mnie ominą.
Awatar użytkownika
Mario

Re: Liga Mistrzów, Liga Mistrzyń i Puchar CEV na kanałach sportowych Polsatu

Mario Śro Paź 23, 2013 11:12 pm

Powiem tak - dla kibica siatkarskiego CP to platforma obowiązkowa. Pokazują praktycznie wszystko, co należy obejrzeć. No ale polsat sport to nie tylko siatkówka, co akurat mi bardzo odpowiada. Zresztą od dłuższego czasu jest to najlepszy kanał sportowy, więc co się będę nad jego zaletami rozpisywał.
Awatar użytkownika
Rudolf

Rudolf Czw Paź 24, 2013 12:02 pm

Teraz polsat ma się czym pochwalić. Wiele transmisji na najwyższym poziomie. Czekam jeszcze na kosza.
Awatar użytkownika
Iwona

Iwona Czw Paź 24, 2013 5:28 pm

Siatkówka zawsze mi się kojarzyła z Polsatem, od kiedy tylko pamiętam, to jeszcze z tatą przez Polsat czy Polsat Sport oglądaliśmy mecze. I zostało mi do dziś. Jest sentyment do tego kanału, bo siatkówka to moja ulubiona dyscyplina sportu, a w Polsacie Sport dobrych rozgrywek nie brakuje.
Awatar użytkownika
Arek

Arek Sob Paź 26, 2013 11:46 pm

Lubię takie zagwózdki: Zakse Kędzierzyn czy Trefla Sopot oglądać :). Ale klikałem pilotem między Polsatem Sport i PSExtra, więc dało się obejrzeć trochę Sopotu. No ale Zaksa to jednak Zaksa :)
Awatar użytkownika
Hillux

Hillux Nie Paź 27, 2013 9:17 am

Polsat od lat promuje siatkówkę w Polsce i dzięki im za to.
Awatar użytkownika
Zatar

Zatar Nie Paź 27, 2013 3:38 pm

Aaaaaj i to lubie :) Siatkówka na najwyższym poziomie i do tego tyle polskich drużyn! :) Myślę, że kibice tej dyscypliny mogą być wdzięczni polsatowi, że od tylu lat daje nam tyle radości transmitując niemal wszystkie ważne siatkarskie imprezy!
Awatar użytkownika
Rastum

Rastum Nie Paź 27, 2013 6:59 pm

Co roku jaram się jak Rzym za Nerona przed siatkarską LM!! :D Mam nadzieję, na wielkie emocje i że nasi coś pokażą! :D Nigdy nie zamieniłbym polsat sportu na żadne nc sporty i tym podobne...
Awatar użytkownika
Gabi

Gabi Pon Paź 28, 2013 12:26 am

No to sobie teraz pomyślcie, jak wyglądałoby życie kibica siatkówki bez Polsatu Sport... brrr... nie dałoby się wtedy praktycznie nic obejrzeć... Może jakieś IO czy MŚ, ale tak poza tym... nic. Tak że pijmy zdrowie Polsatu, zwłaszcza cyfrowego.
Awatar użytkownika
Trustek

Trustek Pon Paź 28, 2013 4:45 pm

Polsat rządzi pod względem siatkówki i chyba się to nie zmieni. Chętnie obejrzałbym jeszcze koszykówkę.
Awatar użytkownika
Bolsman

Bolsman Pon Paź 28, 2013 10:04 pm

Czytałem o hicie oglądalności w nc+ - derby w Barcie - 340 tys. :) Polsat taką oglądalność ma co tydzień przy większości transmisji. Ale NC+ jest takim wynikiem podniecona:)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości