WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dziwak

LPP rezygnuje z marki odzieży Tallinder, bo jej sprzedaż jest trzykrotnie niższa od założeń

Dziwak Śro Wrz 07, 2016 1:52 am

"Poprawnej relacji jakości do ceny?" Co to poprawny politycznie bełkot?
Awatar użytkownika
Wujek Dobra Rada

Re: LPP rezygnuje z marki odzieży Tallinder, bo jej sprzedaż jest trzykrotnie niższa od założeń

Wujek Dobra Rada Śro Wrz 07, 2016 2:03 am

Komunikat zarządu LPP:
"Pracownicy zajmujący się produktem, marketingiem i handlem w marce Tallinder dostaną propozycję pozostania w firmie i wzmocnienia zespołów Reserved lub innych marek LPP."

----------------------

Rzeczywistość:
6 września ponad 50 pracowników odpowiedzialnych w centrali za markę Tallinder otrzymało wypowiedzenia. Tak właśnie firma LPP ich "zagospodarowała." Z kolei w mailu radośnie zaczynającym się od słowa "Cześć" (!), a skierowanym do pracowników salonów sprzedaży Pan prezes Piechocki stwierdził, że "Wasze zaangażowanie i wiedza są nam nadal potrzebne. Dlatego proszę Was, byście nas swoim potencjałem dalej wspierali."
Uwaga, tłumaczę: czerpiąc z doświadczeń pracowników centrali należy się ewakuować. Właśnie tyle są warte słowa Pana Piechockiego. Bez odbioru!
Awatar użytkownika
Liczykrupa

Re: LPP rezygnuje z marki odzieży Tallinder, bo jej sprzedaż jest trzykrotnie niższa od założeń

Liczykrupa Śro Wrz 07, 2016 7:33 am

Tłumacz!!! Jest tu ktoś, kto przetłumaczy ten tekst na język polski?! Choć nie wiem, co to znaczy, to jednak nie zdziwię się, jeśli ta notatka, ten wątek zadziała na portal Wirtualnemedia.pl: "jako negatywny, ukryty endorsement w kontekście percepcji jakości marki ze zdecydowanie wyższego segmentu". Cieszyłbym się także, gdyby autor ukończył kurs języka polskiego na poziomie szkoły średniej.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Śro Wrz 07, 2016 8:17 am

Made in Bangladesz tylko w innym opakowaniu i myśleli, że ludzie się na to rzucą jak szczerbaty na suchary!
Awatar użytkownika
PL

PL Śro Wrz 07, 2016 8:48 am

Słownictwo......... no cóż Pani Karolina chciała chyba błysnąć i trochę przekombinowała...
Awatar użytkownika
Kawka

Kawka Śro Wrz 07, 2016 9:24 am

Złota Płyta Bełkotu : "negatywny, ukryty endorsement w kontekście percepcji jakości marki"
Awatar użytkownika
tom

tom Śro Wrz 07, 2016 10:04 am

Nie ma się co dziwić. Męskie ubrania zaczynają się od rozmiaru 31 i są naprawdę duże. Osoby o figurze atletycznej lub modela nie mają czego tam szukać. Szkoda bo jakoś ubrań na tle konkurencji jest całkiem dobra.
Awatar użytkownika
WAW668

WAW668 Śro Wrz 07, 2016 11:20 am

"Wujek Dobra Rada" napisał(a): Komunikat zarządu LPP:
"Pracownicy zajmujący się produktem, marketingiem i handlem w marce Tallinder dostaną propozycję pozostania w firmie i wzmocnienia zespołów Reserved lub innych marek LPP."

----------------------

Rzeczywistość:
6 września ponad 50 pracowników odpowiedzialnych w centrali za markę Tallinder otrzymało wypowiedzenia. Tak właśnie firma LPP ich "zagospodarowała." Z kolei w mailu radośnie zaczynającym się od słowa "Cześć" (!), a skierowanym do pracowników salonów sprzedaży Pan prezes Piechocki stwierdził, że "Wasze zaangażowanie i wiedza są nam nadal potrzebne. Dlatego proszę Was, byście nas swoim potencjałem dalej wspierali."
Uwaga, tłumaczę: czerpiąc z doświadczeń pracowników centrali należy się ewakuować. Właśnie tyle są warte słowa Pana Piechockiego. Bez odbioru!

Dlaczego kolego kłamiesz? Nikt tam nikogo nie zwolnił. Nie licząc 2 czy 3 osób, którym i tak by podziękowano, cała ekipa T., otrzymała propozycję pracy w innych działach
Awatar użytkownika
123

123 Śro Wrz 07, 2016 11:33 am

dobra, ale nie dla mnie panowie w muszkach , którzy bardzo uprzejmie próbują doradzać. musze czuć swobodę wchodząc do sklepu, wiem doskonale czego mi trzeba nie potrzebuje żadnych doradców ani podawaczy. A najciekawiej się robi gdy panie z Triumpha czy Promoda i innych dra się na cała przymierzalnię, czy pasuje czy rozmiar dobry a może znaleźć cos innego. Albo standardem już jest zapytanie po wyjściu z przymierzalni- i co ? nic nie pasuje, i jedna z druga oczekuje że będziemy się tłumaczyć dlaczego nie kupujemy. Tak mi się ulalo, a propos, ludzi przegonili z gwarnych niegdzys sklepow.
Awatar użytkownika
j

j Śro Wrz 07, 2016 11:39 am

Wrzucaj jeszcze więcej anglojęzycznych wyrazów w polską wypowiedź kobieto to będziesz brzmiała jak aspirujący do lepszego świata indyjski rikszarz.
Awatar użytkownika
fendi

fendi Śro Wrz 07, 2016 1:52 pm

i nie zdaje egzaminu butik z 2-3 rzeczami na krzyż, do tego w ponurych kolorach , gdzie więcej nadskakującej obsługi niż towaru. Poprostu nie ma po co wchodzić. kasę mam , ale wole ja zostawić w butiku , gdzie mam spory wybór.
Awatar użytkownika
mariolka

mariolka Śro Wrz 07, 2016 1:58 pm

analizuje Katarzyna! heheheh, że niby tak inteligentna, obyta, zorientowana, nowoczesna? Ona w ogole wie o czym klepie? pewnie wrociła z Londynowa , gdzie na stricie szlifowała langa i teraz fachowo tłumaczy pospólstwu waj szop noł wypalił?
Awatar użytkownika
Stefan Ławski

Stefan Ławski Śro Wrz 07, 2016 2:16 pm

A może ta firma powinna była nazywać się CYLINDER??? może by wtedy biznes poszedł lepiej?
Awatar użytkownika
ttb

ttb Śro Wrz 07, 2016 6:19 pm

Tyle pieniedzy wywalone w błoto a wystarczylo zrobic ankiete z pytaniem:
Czy uwaza pan/pani ze w rezerwacie jest drogo?
80% odpowiedzi było by TAK i każdy półanalfabeta by stwierdził, że sieciówka z typową drogą chinszczyzną nie ma sensu.
Awatar użytkownika
j

j Śro Wrz 07, 2016 7:15 pm

H&M sprzedawał ciuchy od znanych projektantów jako H&M w salonach H&M i rozeszły się jak crocsy na promocji w Lidlu. LPP stworzyło nikomu niepotrzebną markę z koszulami męskimi droższymi niż w Vistuli i padli na twarz po roku.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości