WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krakus

Łukasz Gazur przeszedł z „Dziennika Polskiego” do TVP Kultura

Krakus Śro Sty 15, 2020 1:53 pm

No to odejście to jakby widać na łamach. Błędów od cholery. Poza tym szkoda, że gazety lokalne żegnają się z ludźmi od kultury. Ale to już chyba było ostatnie miejsce z odrębnym działem. Ale może się mylę
Awatar użytkownika
hihi

Re: Łukasz Gazur przeszedł z „Dziennika Polskiego” do TVP Kultura

hihi Czw Sty 16, 2020 1:04 pm

Gej przyjęty do TVP, co to się podziało???
Awatar użytkownika
Bzdety rakiety

Bzdety rakiety Pią Sty 17, 2020 6:58 pm

Wywalił Cię i udało Ci się gdzieś załapać. Dobrze, tylko nie osmieszaj sieć tym PRowym gadaniem o nowychcwyzwanuach. To portal dla ludzi z branży nie sciemniaj więc. Dobrze ze nasz robotę,ale Cię wywalił bez mydła.
Awatar użytkownika
Nowina

Nowina Pią Sty 17, 2020 8:38 pm

"Bzdety rakiety" napisał(a): Wywalił Cię i udało Ci się gdzieś załapać. Dobrze, tylko nie osmieszaj sieć tym PRowym gadaniem o nowychcwyzwanuach. To portal dla ludzi z branży nie sciemniaj więc. Dobrze ze nasz robotę,ale Cię wywalił bez mydła.

Chyba żółć komuś tu oczy zalała. Skoro on potwierdza tylko słowa rzeczniczki Polska Stres to nawet jak było inaczej to jak widać nikt nie chce tego ujawniać. I firma i dziennikarz utrzymują, że było to za obopólną zgodą. Natomiast "ludziu z branży" na przyszłość nie tylko ćwicz czytanie, ale i może pisanie. Bo się na to patrzy i żal człowieka ogarnia
Awatar użytkownika
histeryk

histeryk Pią Sty 17, 2020 9:55 pm

"Bzdety rakiety" napisał(a): Wywalił Cię i udało Ci się gdzieś załapać. Dobrze, tylko nie osmieszaj sieć tym PRowym gadaniem o nowychcwyzwanuach. To portal dla ludzi z branży nie sciemniaj więc. Dobrze ze nasz robotę,ale Cię wywalił bez mydła.

Jak rozumiem facet skrócił okres wypowiedzenia, skoro rozstali się w listopadzie, a już w styczniu pracuje w tv w Warszawie, więc chyba jednak praca była wcześniej niż odejście. Tak to rozumiem. A na marginesie to studiował historię sztuki, a nie kultury. I dlatego przez lata był krytykiem sztuki zanim został redaktorem.
Awatar użytkownika
O L la

O L la Sob Sty 18, 2020 4:42 pm

Jak mnie zwolnili, to mówię że mnie zwolnili, a nie ze oddalam się do lepszych zadań. Bo robimy przysluge tym, którzy nas wywalają po latach uczciwej pracy. Bo wychodzi na to,ze robią nam przysługę. Dopiero dzięki zwolnieniu możemy się rozwijać....😨
Awatar użytkownika
Warsawa

Warsawa Nie Sty 19, 2020 6:42 am

Ja odchodziłam z Polskapresse kilka miesięcy po starcie ogólnopolskiego projektu, kiedy jasne było, ze to koniec. I wydarzyła
Awatar użytkownika
Warsawa

Warsawa Nie Sty 19, 2020 6:46 am

Ja odchodziłam z Polskapresse kilka miesięcy po starcie ogólnopolskiego projektu, kiedy jasne było ze to koniec. I wydarzyła sie podobna historia. Szef powiedział, ze jeśli nie będzie zgody na rozstanie to stracę na tym finansowo. I potem też branżowy portal dopytywał jak było. I też powiedziałam "porozumieniw strpn". A prawda jest taka że sama też bym się zwolniła. Ale prikaz był jasny. O żadnych zwolnieniach nie było mowy. Każdy kto tam pracował wie o czym mówię
Awatar użytkownika
Nina Nowak

Nina Nowak Wto Lut 11, 2020 4:18 am

Wyrzucenie Pana Gazura to kara za straszne ataki na mnie po moim koncercie w Krakowie dla kosciola,wstydz sie Pan,atak na kosciol,zalosne,to kara ,za hejtujący materiał o mnie i chamskie zarty z mojej kariery,z mojej ciezkiej pracy i potęznego mego dorobku artystycznego, ,i wiele innych zarzutow atakow na mnie w sieci,usuwania moich zdjec i wiele innch zarzutow---za ktore teraz Pan odpowie karnie.
.Panie Gazur do zobaczenia wkrotce w prokuraturze oraz na drodze sądowej--nie moge się doczekac--a co z Pana wyksztalceniem co? gdzie wyksztalcenie --innni musieli Panu pomagac pisac material o muzyce bo sam Pan nie potrafi sklecic slowa--wstyd ,nawet podaje Pan ich nazwiska-- ale -miernoty----oddam ich rowniez na droge sądową .Wstyd Panie Gazur--czy Pan wierzy w Boga? Czy Pan wie co to jest kara Boska za atak na drugiego czlowieka ,za jego niszczenie chamskimi wpisami,,zaplaci Pan za wszystko. nie tylko na drodze sądowej-ale los Pana pokarze,zawsze los odplaca straszną ceną-,krzywda wyrządzona drugiemu czlowiekowi--wraca do tego co ją czyni z potęzną silą,najczesciej w postaci ciezkiej choroby--nadejdzie taki dzien--kiedy Pan wspomni te slowa.
--- koledzy ponizej --super Pana podsumowali odnosnie Pana wyksztalcenia-bardzo ciekawe-.....ciekawe kto wkrotce bedzie się smiał i zarty sobie robil ...Panie Gazur--- zapamiętaj Pan--
.Kto od miecza wojuje--ten od miecza ginie. !!........
Awatar użytkownika
ella

ella Wto Mar 03, 2020 10:18 am

trochę żałosny ten facet.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości