WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
qwert

Łukasz Mężyk odszedł z „Czterech stron”, bo „motywem TVP Info staje się jedna strona”

qwert Śro Gru 28, 2016 11:51 am

Czuję gaz... :D
Awatar użytkownika
widz555

Re: Łukasz Mężyk odszedł z „Czterech stron”, bo „motywem TVP Info staje się jedna strona”

widz555 Śro Gru 28, 2016 11:52 am

No jak to, przecież nie ma obiektywniejszej telewizji niż TVP Info?
Otumanił go protest sejmowy opozycji, został przekupiony przez media nie-narodowe, albo może to jakieś "dziecko resortowe"?
No, prawico narodowo-socjalistyczna, do dzieła!
Awatar użytkownika
Pani Danusia

Re: Łukasz Mężyk odszedł z „Czterech stron”, bo „motywem TVP Info staje się jedna strona”

Pani Danusia Śro Gru 28, 2016 11:53 am

TVP Info staje się jedną stroną? Neeeeee.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Gru 28, 2016 11:54 am

No to pora poszukać mu jakichś korzeni ubeckich albo lewackich.... :D :D :D Jakieś oficjalne oświadczenie, że to była V kolumna w TVPiS Dezinfo :D :D Ruszy ktoś tyłek w IPN by sprawdzić papiery jego rodziny z 7 pokoleń wstecz ? :D :D :D
Awatar użytkownika
Ehhh..

Ehhh.. Śro Gru 28, 2016 11:57 am

Słaba władza potrzebuje silnej osłony medialnej. Zgodność z linią partii kosztem jakości... Jak kiedyś...
Awatar użytkownika
Pan Adam

Pan Adam Śro Gru 28, 2016 12:11 pm

"Gaz łzawiący. To jest ich moralny koniec".
Awatar użytkownika
STRAŻAK SAM

STRAŻAK SAM Śro Gru 28, 2016 12:19 pm

Jaka cnota, taka lichota.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Gru 28, 2016 12:27 pm

"Pan Adam" napisał(a): "Gaz łzawiący. To jest ich moralny koniec".
Nie odszedł, tylko mu podziękowano a to zasadnicza różnica:)
Awatar użytkownika
!!!!!!

!!!!!! Śro Gru 28, 2016 12:32 pm

Od zaduchu i niewietrzonego pokoju można dostać zawału. PRL-zombi!
Awatar użytkownika
j

j Śro Gru 28, 2016 12:44 pm

Nigdy go nie oglądałem i jest mi to tak strasznie obojętne.
Awatar użytkownika
zdenerwowany nick

zdenerwowany nick Śro Gru 28, 2016 12:52 pm

Tak się zdenerwowałem,że odszedł i zabrał konserwatywne wartości, że aż zamknąłem na chwilę hurtownię z wentylatorami by wziąć sole trzeźwiące. Zresztą od początku widać było z profilu, że on nie propaguje wartości konserwatywnych. Krycha z Wałbrzycha mi mówiła, że on liczył na słupki oglądalności. A przecież każdy czytelnik wie, że im niższa oglądalność, tym bardziej konserwatywny program. hahahaha...i to ja tu triumfuję bo rozpoznałem, że praprapradziadek tego Mężyka pomagał lewakom w powstaniu styczniowym. :P
Awatar użytkownika
dan

dan Śro Gru 28, 2016 1:10 pm

Oglądałem go. Słaby prowadzący, czujący gaz tam gdzie go nie było i widzący ZOMO tam gdzie nie ma.....Ot taki standard z Zbawiksa
Awatar użytkownika
krytyk

krytyk Śro Gru 28, 2016 1:39 pm

Wcześniej już Marcin Celiński został odsunięty od prowadzenia tego programu. W Info nie potrzebne są 4 strony - wystarczy jedna.
Awatar użytkownika
M.

M. Śro Gru 28, 2016 1:42 pm

Brawo!
Awatar użytkownika
jadek

jadek Śro Gru 28, 2016 2:34 pm

spokojnie zaraz go obiektywny tvn albo polsat przygarnie i będzie rano obiekthywnie z petru gadał, potem z wałęsą, kijowskim, a wieczorem z rzeplińskim.... obiektywnie oczywiście całą dobę:))))
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości