WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
!!!!!

Łukasz Warzecha zawieszony za krytykowanie związkowców. Jacek Kurski: Nie mam pewności, czy wróci do „W tyle wizji”

!!!!! Nie Paź 22, 2017 11:20 pm

No proszę, już nawet Warzecha okazuje się za mało pisowski.... Tradycje bolszewickie kontynuowane bez żenady!
Awatar użytkownika
Andrzej

Re: Łukasz Warzecha zawieszony za krytykowanie związkowców. Jacek Kurski: nie wiem, czy wróci do „W tyle wizji”

Andrzej Nie Paź 22, 2017 11:45 pm

I w TVP niby nie ma cenzury?
Awatar użytkownika
Artek

Re: Łukasz Warzecha zawieszony za krytykowanie związkowców. Jacek Kurski: nie wiem, czy wróci do „W tyle wizji”

Artek Nie Paź 22, 2017 11:55 pm

Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało! Tyle atramentu wylałeś, żeby utorować drogę PiSowi...
Awatar użytkownika
Wizja

Wizja Pon Paź 23, 2017 9:08 am

Warzecha nie torował drogi PiS. Wybór A.Dudy nazwał porażką i oddaniem wyborów prezydenckich walkowerem. Krytykował PO? Tak. Koń był nagi. Trudno nie krytykować rządzących patrząc na głupoty które robiła premier Kopacz.
Awatar użytkownika
ed

ed Pon Paź 23, 2017 9:30 am

Warzecha zawsze był irytujący
Awatar użytkownika
Patriota

Patriota Pon Paź 23, 2017 9:39 am

Panie Prezesie , a za zbijanie beki z katastrofy smolenskiej dalej Pan zatrudnia trolanaomi!!!!!!
Awatar użytkownika
jf

jf Pon Paź 23, 2017 12:06 pm

Wolność słowa w TVP.
Awatar użytkownika
Ewelina

Ewelina Pon Paź 23, 2017 5:04 pm

Ci szumnie nazywani prawicowi "dziennikarze" prześcigają się między sobą kto bardziej jadem opluje. Czasem, ktoś komuś podłoży z zazdrości i zawiści "prawicową nogę" i wypada z gry.
Awatar użytkownika
Hel

Hel Pon Paź 23, 2017 10:02 pm

Warzecha to jeden z lepszych prowadzących w tyle wizji
Awatar użytkownika
Żenua

Żenua Wto Paź 24, 2017 9:04 am

Odezwał się pracuś Kurski, z leśniczówką, czarną Beemą łamiącą przepisy oraz kochanką, której wręcza nagrody finansowe jako jej prezes...
Awatar użytkownika
Master

Master Wto Paź 24, 2017 10:29 am

Panie Warzecha, nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale zgadzam się z Panem w ocenach dot. Solidarności, Karnowskich i innych sługusów tzw. dobrej zmiany. Co więcej, widzę, że spośród dziennikarzy niepokornych tylko Panu nieobca jest trzeźwa i rzetelna ocena faktów na scenie politycznej. Mimo, że ogólnie stoimy po przeciwnych stronach barykady, ma Pan mój szacunek.
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Wto Paź 24, 2017 1:23 pm

"Jesteśmy telewizją publiczną, nie obrażamy „Solidarności"

Bardziej chyba partyjną jednak jednostronny przekaz .

"Według Jacka Kurskiego właśnie te opinie miały spowodować zawieszenie dziennikarza w obowiązkach prowadzącego. Prezes publicznej telewizji mówi nam, że „nie wie, nie ma pewności” czy w listopadzie Warzecha wróci do studia. - To będzie zależało.. Decyzja jest na zawieszenie, nie na zerwanie. Zobaczymy, jak się będzie rozwijać sytuacja. W każdym razie uważam, że pracując w telewizji publicznej nie wolno obrażać innych ludzi bez powodu. Tutaj taka sytuacja nastąpiła - podsumowuje Kurski."

Pan Kurski uważa nie wolno obrażać ludzi a przecież to dzieje się codziennie o paskach nie wspominając jakoś tych pasków jest tak denna że coś najlepiej to niech prezes sam się zawiesi bo nie panuje co się tam dzieje i jakie bzdury wypisują btw kiedy zawieszą odpowiedzialnych za te paski niech lepiej idą do piaskownicy .
Awatar użytkownika
qwer

qwer Wto Paź 24, 2017 7:02 pm

Kurski to niech się lepiej nie wypowiada na temat lojalności ,ilość ludzi którym pokazał tył jest imponująca ,gdyby oni tak robili jak on, to dawno o tym balonie by nikt nie pamiętał
Awatar użytkownika
Leon

Leon Śro Paź 25, 2017 10:36 am

Jaśnie Oświecony Pan Łukasz Warzecha stał się jedynie malkontentem i nie powinien przy tak krytycznej ocenie obecnych władz występować w publicznej telewizji/ Powinien wylewać swe żale w TVN lub Polsacie.
Do rzeczy stało się przy pomocy Jaśnie Oświeconego Pana Łukasza Warzechy oraz niejakiego Ziemkiewicza pismem obłudnej opozycji.
Awatar użytkownika
Hel

Hel Pią Paź 27, 2017 10:51 pm

Proszę przywrócić red.Warzechę do w tyle wizji
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości