WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mniej mydlin i

„M jak miłość” straciło 500 tys. widzów. TVP2 nadal bezkonkurencyjna

mniej mydlin i Czw Wrz 11, 2014 12:42 am

właściwy kierunek
Awatar użytkownika
seba

Re: „M jak miłość” straciło 500 tys. widzów. TVP2 nadal bezkonkurencyjna

seba Czw Wrz 11, 2014 4:20 am

jeszcze w miare cieplo na dworze i studenci maja wakacje :P
Awatar użytkownika
booaa

booaa Czw Wrz 11, 2014 8:52 am

500 tys w tym sezonie, 500 w następnym i za parę lat może zdejmą to wreszcie z anteny. Sam kiedyś oglądałem z przyjemnością ten serial, ale teraz wymyślają takie głupoty, że nie da się tego oglądać i od paru lat zrezygnowałem.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Czw Wrz 11, 2014 12:00 pm

Trudno się dziwić - poziom odcinków z nowego sezonu - dramatycznie niedobry! Idą w jakiś kryminał, horror, beznadziejna, smutna, wręcz pogrzebowa oprawa muzyczna dodaje poczucia beznadziejności! Chyba producenci stracili kontakt z rzeczywistością i zapomnieli ZA CO ludzie lubią ten serial... Ktoś to w TVP przed emisją oglądał? czy już tak się wszyscy boicie pana Tadeusza,że nikt nie ma odwagi powiedzieć, że to nie jest ten kierunek?
Awatar użytkownika
lol

lol Nie Wrz 14, 2014 3:39 am

I tak dziwne, że nadal tyle ludzi to ogląda. Ja przygodę z serialem zakończyłem w 2005 r. bo już wtedy zaczęło wiać nudą. A widownia jest dwa razy mniejsza niż w jego szczytowych momencie. Przed 10 laty serial miał oglądalność na poziomie 10-12 mln.
Awatar użytkownika
zonk

zonk Nie Wrz 21, 2014 11:30 am

Nie dziwota. W jaką stronę to poszło?! Spokojnie mogą zmienić nazwę serialu na "K jak Kryminał". Oni naprawdę zapomnieli za co widzowie cenili ten serial.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości