[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maciej Knapik o wymianie zdań na konferencji Nowoczesnej: Ryszard Petru żartował, nie ustalałem z nim pytania

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nowoczesne dziennikarstwo

Maciej Knapik o wymianie zdań na konferencji Nowoczesnej: Ryszard Petru żartował, nie ustalałem z nim pytania

nowoczesne dziennikarstwo Pon Lis 14, 2016 7:47 pm

Żartem to jest tłumaczenie się Knapika
Awatar użytkownika
Nick

Re: Maciej Knapik o wymianie zdań na konferencji Nowoczesnej: Ryszard Petru żartował, nie ustalałem z nim pytania

Nick Pon Lis 14, 2016 7:55 pm

Trzeba byc inteligentną osobą, żeby poznać sie na żartach ;)
Awatar użytkownika
haha

Re: Maciej Knapik o wymianie zdań na konferencji Nowoczesnej: Ryszard Petru żartował, nie ustalałem z nim pytania

haha Pon Lis 14, 2016 7:57 pm

Rysiek, uśmiechaj się, ale nie odzywaj xD
Awatar użytkownika
kik

kik Pon Lis 14, 2016 8:09 pm

Rysiek każdego przypucuje.
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Lis 14, 2016 8:14 pm

gratuluje ... tempa pracy na odcinku ideologicznym:) jeszcze temat nie rozszedł się w wiadomościach paczuszki, a ... już dementi knapika publikuje;) jak za starych, słusznie zapomnianych, czasów- urban byłby z was dumny;)
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Lis 14, 2016 8:16 pm

najgorsze dla tvn i nowoczesnego rysia jestto, że to była konferencja sejmowa - u siebie w tvn-ie już by dawno wycieli i ocenzurowali w sieci, by nikt nie mógł udostępnić;)
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Pon Lis 14, 2016 8:49 pm

Do wigilii jeszcze ponad miesiąc, a Ryszard zaczyna przemawiać ludzkim głosem. Kilka dni temu stwierdził, że trzej platformerscy sędziowie TK nie są sędziami, bo zostali wybrani niezgodnie z prawem. A teraz jeszcze to :)
Awatar użytkownika
nick

nick Pon Lis 14, 2016 9:11 pm

Nie jestem za jedną ani za drugą partią. Ale takie sytuacje są na TVP Info codziennie. Wtedy wsieci czy inne portale prawicowe tego nie opisują.
Awatar użytkownika
Nicko

Nicko Pon Lis 14, 2016 10:13 pm

Żenujące jest jak red. Knapik gra na siebie. W każdej setce jego postać jest większa niż rozmówca, z setek wycina fragmenty wypowiedzi tak, by wmontować w kontekst swoją "inteligentną" uwagę. Dzisiejszy materiał powinno się pokazywać studentom na zajęciach pt. jak tego nigdy nie robić.
Awatar użytkownika
hj

hj Pon Lis 14, 2016 10:15 pm

Srutu tutu panie Knapik. Miało być jak zawsze a trafiłeś na głupka
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pon Lis 14, 2016 11:24 pm

Myszka agresorka, nic nie powie ?
Awatar użytkownika
Sławomir

Sławomir Pon Lis 14, 2016 11:33 pm

"...Petru żartował, nie ustalałem z nim pytania" - ja nie wierzę w żadne niezdementowane pogłoski.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Lis 14, 2016 11:59 pm

Takie szybkie dementowanie sprawy świadczy, że jest coś na rzeczy. I dlaczego pierwszy akapit (ten pogrubiony) zaczyna się od słów "Petru zakpił". To już wiadomo. A może Petru "wypaplał", "wsypał" swój medialny bastion. I tu ... od razu w obronę. Pamiętam jak Legia źle wystawiła zawodnika i wtedy dostali walkowera. Jeszcze sprawa się nie rozeszła, a Wyborcza już broniła tej kobiety - że to nie jej wina, dlaczego nie i ona ostania jest winna. A potem wyszło czarno na biały, że tylko ona i jeszcze tam była jej arogancja, bo jakiś obcokrajowiec jej podpowiadał, żeby sprawdziła raz jeszcze, bo tak było w jego starym klubie, to nie - ona wie.
Awatar użytkownika
Prezydent-elekt Donald J. Trump

Prezydent-elekt Donald J. Trump Wto Lis 15, 2016 12:07 am

Soros naprawdę wybrał super ekipę polityczno-telewizyjną do siania fermentu i zlewaczania kraju. Sami siebie denuncjują. PiS naprawdę nie mógł mieć lepiej. Choć z drugiej strony chyba nie ma z czego wybierać wśród lewaków. Tak jak w USA. Ci protestujący przeciw demokracji wchodzą pod samochody, niszczą wszystko, palą własne flagi, niby miłość i tolerancję głoszą, a większych faszystów, hipokrytów i nietolerancyjnych agresorów to ze świecą szukać.
Awatar użytkownika
woody woodpecker

woody woodpecker Wto Lis 15, 2016 12:21 am

Ta konferencja sama w sobie jest interesująca. Petru bredzi o jakiejś szóstej klasie gimnazjum.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości