[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maciej Orłoś: Atmosfera w TVP zaczęła mnie uwierać

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
clux

Maciej Orłoś: Atmosfera w TVP zaczęła mnie uwierać

clux Nie Lis 13, 2016 4:10 pm

Czy Pan Orłoś będzie stawał w obronie dziennikarzy którzy masowo odchodzą z WP? Czy będzie stawał w obronie skrętu tego medium w lewo?
Awatar użytkownika
marketer

Re: Maciej Orłoś: Atmosfera w TVP zaczęła mnie uwierać

marketer Nie Lis 13, 2016 4:14 pm

bardzo słusznie prawi Maciej Orłoś
Awatar użytkownika
tyy

tyy Nie Lis 13, 2016 4:26 pm

Orłoś, a jak propagande PO czytałeś z promptera to fajnie było?
Awatar użytkownika
babama

babama Nie Lis 13, 2016 4:29 pm

Lubiłem Orłosia, ale po tym wywiadzie mówię nie. Dlaczego jedną propagandę mógł głosić przez 8 lat a drugiej nie mógł? Obiektywizm zakichany...
Awatar użytkownika
vvv

vvv Nie Lis 13, 2016 4:32 pm

Orłoś, teraz zamiast 3 mln widzów będzie co najwyżej kilka tysięcy, na niszowej stacji, do której wiekszość nie ma dostępu, a inni nie wiedzą że w ogóle powstaje jakiś nowy MUX. I za rok nikt o tobie pamiętac nie bedzie...
Awatar użytkownika
Orloshupol

Orloshupol Nie Lis 13, 2016 4:34 pm

Orłoś=Teleexpres, ale Teleexpres nie równa się Orłoś. I to jest problem Orłosia.
Awatar użytkownika
ała

ała Nie Lis 13, 2016 5:10 pm

Trochę późno na to odejście. Zgniły kompromis moralny z dobrą zmianą, w postaci nazwania filmu o pedofilii w kościele katolickim w USA filmem o "pedofilach z Bostonu", zapamiętam Orłosiowi na bardzo długo.

Tak się starał zadekować, zostać pół-dobrozmianowcem, a się nie dało.

Nie da się paktować ze złem, panie Orłoś! A potem wyjść i powiedzieć, że atmosfera zaczyna uwierać.
Awatar użytkownika
ała

ała Nie Lis 13, 2016 5:14 pm

"Orloshupol" napisał(a): Orłoś=Teleexpres, ale Teleexpres nie równa się Orłoś. I to jest problem Orłosia.

A jak najbardziej. Ale Orłoś sobie poradzi bez Teleexpresu, bo jest rozpoznawalny i zapewne ma zapasy.

Ale jak dotąd to równanie działa w obie strony. Mniej Orłosia to także mniej Teleexpressu. Jest bardzo duży zjazd z pozycji najpopularniejszego programu informacyjnego w Polsce. Co najmniej czterystutysięczny. A straty nie będzie łatwo odrobić.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Nie Lis 13, 2016 6:01 pm

Dobrze to wyglada
Awatar użytkownika
pol

pol Nie Lis 13, 2016 6:33 pm

Orłoś myślał że jak odejdzie z telexpressu to telexpress padnie . Orłoś nie ma ludzi niezastąpionych
Awatar użytkownika
fghj

fghj Nie Lis 13, 2016 6:36 pm

"ała" napisał(a): Trochę późno na to odejście. Zgniły kompromis moralny z dobrą zmianą, w postaci nazwania filmu o pedofilii w kościele katolickim w USA filmem o "pedofilach z Bostonu", zapamiętam Orłosiowi na bardzo długo.

Tak się starał zadekować, zostać pół-dobrozmianowcem, a się nie dało.

Nie da się paktować ze złem, panie Orłoś! A potem wyjść i powiedzieć, że atmosfera zaczyna uwierać.

Lepiej się opamiętać późno niż wcale. Jeżeli osoby tak neutralne jak Torbicka czy Orłoś odchodzą z tvp, to musi być naprawdę kiepsko. Trzeba być całkowicie zaślepionym miłością do #dojnej zmiany, aby nie zauważyć z jakim bagnem mamy teraz do czynienia.
Awatar użytkownika
Polski Polak

Polski Polak Nie Lis 13, 2016 6:41 pm

"pol" napisał(a): Orłoś myślał że jak odejdzie z telexpressu to telexpress padnie . Orłoś nie ma ludzi niezastąpionych

Widziałeś/łaś ostatnie wyniki oglądalności telexpresu? Uwierz mi, te kilkaset tysięcy widzów na minusie ma znaczenie.
Awatar użytkownika
Hipokrycjan

Hipokrycjan Nie Lis 13, 2016 7:00 pm

Jak wymazywano informacje o przesłuchaniu Komorowskiego, jak pokazywano tylko korzystne dla Komorowskiego sondaże, jak wycinano wpadki b.prezydenta i całkowicie pomijano wielu prawicowych komentatorów to Panu nie przeszkadzało.... Najwyraźniej wtedy nie uwierało....
Awatar użytkownika
ała

ała Nie Lis 13, 2016 7:44 pm

"pol" napisał(a): Orłoś myślał że jak odejdzie z telexpressu to telexpress padnie . Orłoś nie ma ludzi niezastąpionych

Może nie padł, ale spadł.
Spadek o 700tys. widzów robi bardzo duże wrażenie.

Grupa 4+
Październik 2015: średnio 3,6 mln widzów/ odcinek
Październik 2016: średnio 2,9 mln widzów/ odcinek
Spadek: - 18,67%

A w grupie młodszych widzów (16-49) prawdziwa katastrofa:
Październik 2015: 1 523 196
Październik 2016: 649 199
Spadek: -57,38%

Aż chce się wyć!
57,38% spadku wśród widzów 16-49! W ciągu roku Programu o ćwierćwiecznej tradycji! Wydawało się, że tak złych wyników po prostu nie da się zrobić.

W normalnym świecie dysponowania funduszami publicznymi, na gwałt wymienianoby zarząd osiągający takie wyniki...
Awatar użytkownika
bla

bla Nie Lis 13, 2016 8:11 pm

oo, następny po Nogasiu, co się w pracy źle czuł, atmosfera mu przeszkadzała, to sobie poszedł. ale co takiego konkretnie zrobiła Orłosiowi nowa władza w tv? konkret: coś kazali przeczytać/nie przeczytać? No i pytanie do . Mediów - każdego takiego biednego będziecie przepytywać? nudne to. Może pogadajcie z dziennikarzami z lokalnych mediów, którzy też tracą pracę, często w zdecydowanie mało sympatyczny sposób, i nikt się nimi nie przejmuje, w ich obronie nie demonstruje. Aa, nie... to za słaby temat. Przecież tylko warszafka się liczy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości