[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maciej Orłoś chce stworzyć "niezależny program informacyjny". Ruszył ze zbiórką w internecie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
2256

Maciej Orłoś chce stworzyć "niezależny program informacyjny". Ruszył ze zbiórką w internecie

2256 Śro Lip 15, 2020 5:50 am

Chłopie daj spokój. To se ne wrati.
Awatar użytkownika
Hej

Re: Maciej Orłoś chce stworzyć "niezależny program informacyjny". Ruszył ze zbiórką w internecie

Hej Śro Lip 15, 2020 5:55 am

A kto to? Parę takich inicjatyw już było.
Awatar użytkownika
Tommy_f

Re: Maciej Orłoś chce stworzyć "niezależny program informacyjny". Ruszył ze zbiórką w internecie

Tommy_f Śro Lip 15, 2020 6:14 am

"Niezależne i subiektywne" medium. Dziękujemy, już mamy takich na pęczki...
Awatar użytkownika
ER

ER Śro Lip 15, 2020 7:37 am

O Boszszszsz...
Awatar użytkownika
barman

barman Śro Lip 15, 2020 8:08 am

6 tys. na dwa odcinki programu informacyjnego- ten facet nie ma pojęcia o czym mówi!
Awatar użytkownika
na zebry

na zebry Śro Lip 15, 2020 8:11 am

"ER" napisał(a): O Boszszszsz...
No właśnie kolejny z wyciągniętą łapką oczekujący dużo sianka :P Naprawdę coś złego dzieje się z tymi celebrytami z mediów :D No to tak dla rozluźnienia klimatu. Policjant - Babciu na zebry na zebry! Babcia - Panocku sam se idź na zebry ja mam emeryturę !
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Lip 15, 2020 8:12 am

po co tego informacyjnego syfu jest tyle ze nie wiem czy czarne to czarne czy czarne to szare czy moja prawda jest taka sama jak wasza. Porażka
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Lip 15, 2020 9:05 am

Kto to jest?
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Lip 15, 2020 9:36 am

No chyba jednak zły pomysł...
Awatar użytkownika
Olo

Olo Śro Lip 15, 2020 10:11 am

Rozumiem że za te 6 tys. ktoś mu napisze to co ma przeczytać z promptera/ekranu? No bo, jak to aktor, on tylko ładnie czytać umie...
Awatar użytkownika
kit

kit Śro Lip 15, 2020 10:17 am

Rośnie liczba Niezależnych za cudze pieniądze.A może by tak sięgnąć do własnej kieszeni?
Awatar użytkownika
ada

ada Śro Lip 15, 2020 12:49 pm

Żałosne.... niech powalczy o "demokrację"
Awatar użytkownika
hehe

hehe Śro Lip 15, 2020 3:14 pm

Oj Maciuś coś kiepsko ci idzie. Jacek miał rację!
Awatar użytkownika
Abonent

Abonent Śro Lip 15, 2020 6:19 pm

A ja marzĘ od dniu kiedy o pieniążki będą prosić pani Holecka i pan Ziemiec.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Śro Lip 15, 2020 10:57 pm

Bosze...aby zbiórki! Na kasę do roboty poznać zycie! 24 za miesiąc? Serio? Jakiś odlot!!!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości