WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nn

Maciej Orłoś poprowadzi program informacyjny „#dziejesięnażywo” w WP

nn Śro Lis 02, 2016 1:58 am

Maciej Orłoś rozmienia się na drobne. To obciach odchodzić z TVP dopiero gdy kaskę lepszą zaoferują gdzie indziej. Inaczej, Orłoś czytałby nawet komunikaty KimDzongJakmutam w publicznej. Czego jednak spodziewać się po człowieku, którego kariera była zupełnie przypadkowa, w czasach gdy jeden, dwa kanały telewizji były do wyboru. Generalnie poza czytaniem na niewiele by się innym telewizjom przydał. Jest w teleexpressie taka pani Beatka, jak ją wzięli by prowadziła poranki w TVP Info, to tak się skompromitowała, że dali sobie spokój. W teleexpressie pewnie włosy czesze pół dnia zanim kartkę do czytania podadzą. Generalnie siłą teleexpressu są (a właściwie byli, bo ich PIS zwolnił) dobrzy dziennikarze, a czytacze to są dla poklasku.
Awatar użytkownika
gość

Re: Maciej Orłoś poprowadzi program informacyjny „#dziejesięnażywo” w WP

gość Śro Lis 02, 2016 4:14 am

Co ty piszesz za głupoty, Orłos odszedł(podziękowano mu?) bo szefem Teleekspresu został gość z Tv Trwam...
Awatar użytkownika
internauta

internauta Śro Lis 02, 2016 7:21 am

Prawie jak "Polska na żywo" wymyślona przez redaktora Skowrońskiego. :-D
Awatar użytkownika
wacek dziumbas

wacek dziumbas Śro Lis 02, 2016 7:33 am

Orłoś to KOD
Awatar użytkownika
Grenz

Grenz Śro Lis 02, 2016 8:43 am

"gość " napisał(a): Co ty piszesz za głupoty, Orłos odszedł(podziękowano mu?) bo szefem Teleekspresu został gość z Tv Trwam...

Nie kłam pajacu - Orłoś sam pisał, że odchodzi sam (wygoogluj kodomito jeden) a nowy szef jest OK...
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Lis 02, 2016 9:06 am

Orłos odszedł bo mu się nie spodobały zmiany które urządził PIS.
Sierockiego też tam nie ma
Awatar użytkownika
qmaty

qmaty Śro Lis 02, 2016 10:15 am

Mój program i "inaczej nie umiem" nie umiem, mówi gość, który 25 lat czytał z promptera serwisy informacyjne przygotowanego przez innych redaktorów... :-)
Awatar użytkownika
qmaty

qmaty Śro Lis 02, 2016 10:46 am

Mój program i "inaczej nie umiem" nie umiem, mówi gość, który 25 lat czytał z promptera serwisy informacyjne przygotowanego przez innych redaktorów... :-)
Awatar użytkownika
fanka - nie Anka

fanka - nie Anka Śro Lis 02, 2016 1:11 pm

Za sympatię, empatię, męskość i brak świętoszkowatości - BRAWO DLA MACIEJA ORŁOSIA. Po prostu po co walczyć z wiatrakami..., czyt. - moherami. Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
kibic

kibic Śro Lis 02, 2016 1:17 pm

Do Orłosia nic nie mam. Był w porządku. Że przechodzi, to mi to obojętne - każdy orze jak może. Uczciwy zarobek to nie mam nic do tego. Ale pytanie do WP i tej branży - dokąd to zmierza? Czy w necie te portale robią kopię telewizji? Telewizji oglądalność spada - takie czasy, bo ludzie przenieśli się do neta. Ale nie w poszukiwaniu kalki telewizji. A tu jakieś już prawie regularne kanały powstają, będą wchodzić na te MUXy, czy to nie ślepy zaułek. Zawsze mam wrażenie, że to kopiowanie sukcesu MaxaKolonko. Ale polscy dziennikarze nie mają takich fanów, nie mówią "jak jest". Kolonko wypuszcza pojedyncze filmiki co jakiś czas, to jak serial z Netflixa. Czekasz na wtorek na premierę lub w środę pytasz sam siebie - czemu jeszcze nie ma napisów do tego. A tu WP czy inne portale/dziennikarze próbują coś w ten deseń tworzyć, ale tylko wiedzą, gdzie dzwonią, ale nie w jakim kościele.
Awatar użytkownika
mmmmmmmm

mmmmmmmm Śro Lis 02, 2016 2:54 pm

"Grenz" napisał(a):
"gość " napisał(a): Co ty piszesz za głupoty, Orłos odszedł(podziękowano mu?) bo szefem Teleekspresu został gość z Tv Trwam...

Nie kłam pajacu - Orłoś sam pisał, że odchodzi sam (wygoogluj kodomito jeden) a nowy szef jest OK...

Ale poziom dyskusji publicznej to my k...a mamy. Gratuluję
Awatar użytkownika
ffred

ffred Śro Lis 02, 2016 3:08 pm

Szykują się finansowe wtopy dekady na tych idiotycznych wideo. Z taką klasą moczyła tylko agora 15 lat temu.
Awatar użytkownika
fikander

fikander Śro Lis 02, 2016 3:16 pm

25 lat czytał newsy z telepromptera w "Teleexpressie". I będzie robił to samo. Czy jest to rozwój dziennikarski ?
Awatar użytkownika
Asptt

Asptt Śro Lis 02, 2016 4:09 pm

"kibic" napisał(a): Do Orłosia nic nie mam. Był w porządku. Że przechodzi, to mi to obojętne - każdy orze jak może. Uczciwy zarobek to nie mam nic do tego. Ale pytanie do WP i tej branży - dokąd to zmierza? Czy w necie te portale robią kopię telewizji? Telewizji oglądalność spada - takie czasy, bo ludzie przenieśli się do neta. Ale nie w poszukiwaniu kalki telewizji. A tu jakieś już prawie regularne kanały powstają, będą wchodzić na te MUXy, czy to nie ślepy zaułek. Zawsze mam wrażenie, że to kopiowanie sukcesu MaxaKolonko. Ale polscy dziennikarze nie mają takich fanów, nie mówią "jak jest". Kolonko wypuszcza pojedyncze filmiki co jakiś czas, to jak serial z Netflixa. Czekasz na wtorek na premierę lub w środę pytasz sam siebie - czemu jeszcze nie ma napisów do tego. A tu WP czy inne portale/dziennikarze próbują coś w ten deseń tworzyć, ale tylko wiedzą, gdzie dzwonią, ale nie w jakim kościele.

Maksiu i sukces??? A ile on zarobił na tym sukcesie? :)
Awatar użytkownika
niezrzeszony

niezrzeszony Śro Lis 02, 2016 7:11 pm

Inwigilacja, chcąc przeczytać artykuł wszystko w koło tylko nie to co mnie interesuje.( o Orłosiu )
Czytając poniższe komentarze nasuwa się tylko INWIGILACJA.
Każdy niekorzystny artykuł dla PISorkow zarzucany jest przez komentarze wynajetych pisior..w ,,,, on taki on owaki
- a ręce opadają.
I znowu trzeba coś napisać aby odwrócić uwagę;)))
Trzymaj się Orłoś
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość