[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maciej Rock: palę marihuanę. Polsat: bez komentarza, a Kora zostaje w „Tylko muzyka"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YGór

Maciej Rock: palę marihuanę. Polsat: bez komentarza, a Kora zostaje w „Tylko muzyka"

YGór Śro Sie 29, 2012 7:32 am

Rock nie musiał się przyznawać, widać to po jego poziomie inteligencji. Badania potwierdziły, że palenie marihuany za młodu redukuje poziom IQ
Awatar użytkownika
Twój nick

Re: Maciej Rock: palę marihuanę. Polsat: bez komentarza, a Kora zostaje w „Tylko muzyka"

Twój nick Śro Sie 29, 2012 7:54 am

Nie znam typa.
Awatar użytkownika
lolo

Re: Maciej Rock: palę marihuanę. Polsat: bez komentarza, a Kora zostaje w „Tylko muzyka"

lolo Śro Sie 29, 2012 10:41 am

Jaka telewizja tacy prezenterzy... dno
Awatar użytkownika
diBagio

Re: Maciej Rock: palę marihuanę. Polsat: bez komentarza, a Kora zostaje w „Tylko muzyka

diBagio Śro Sie 29, 2012 11:43 am

YGór napisał(a):Rock nie musiał się przyznawać, widać to po jego poziomie inteligencji. Badania potwierdziły, że palenie marihuany za młodu redukuje poziom IQ

Panie YGÓR czy jakoś tak, nie chce mi się komentować za bardzo tego debilnego komentarxa, pewnie jestes zatwardziałym mocherem lub kretynem bez szkoły ale cóż, to są nasze życia i my decydujemy co kiedy jak i z kim, nie pchaj sie przed szereg, nie lubisz nie pal twój wybór, ja mam znajomych co palą i 2 lub 3 krotnie przewyższają cie ilorazem inteligencji pokrako niereformowalna!
Awatar użytkownika
niereformowalni

niereformowalni Śro Sie 29, 2012 12:05 pm

czytając ostatnie 4 komenty można wywnioskować że nasze społeczeństwo jest poprostu jeszcze zacofane i nie dorosło do takich zmian.
ciekawe co byście powiedzieli gdyby wprowadzić prohibicje na alko (a alkohol
jest jeszcze gorszym świnstwem od marihuany co jest zresztą potwierdzone)

chlejcie narodu chlejcie bo wasza tępota jest nie reformowalna
Awatar użytkownika
xZx

xZx Śro Sie 29, 2012 12:14 pm

"Bo alkohol gorszy." Wymówka idiotów...
Awatar użytkownika
php

php Śro Sie 29, 2012 12:19 pm

a niech cpie, niech sie zacpa na smierc. zwisa mi to.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Sie 29, 2012 12:48 pm

i co z tego ? nie rozumiem o co cala afera...
Awatar użytkownika
@diBagio

@diBagio Śro Sie 29, 2012 1:11 pm

Z czym dyskutujesz? Wyniki badań łatwo znajdziesz w necie
Awatar użytkownika
Ed

Ed Śro Sie 29, 2012 2:27 pm

Ja tez nie za bardzo. Ale cóż... Slepcy, ktorzy uwielbiaja TVN sa tak głupi i ograniczeni i slepo wierzą w to, ze ich idole z Wiertniczej nie pala Marihuany, buahahaha. Ten kto nie widzi mediów od środka niech po prostu zamilknie w tym i w innych tematach, bo się po prostu kompromitujecie...
Awatar użytkownika
uiszczający abonament

uiszczający abonament Śro Sie 29, 2012 6:03 pm

Nie chcę oglądać narkomanów na ekranie TV - WYNOCHA !!!
Awatar użytkownika
Jutrzen

Re: Maciej Rock: palę marihuanę. Polsat: bez komentarza, a Kora zostaje w „Tylko muzyka

Jutrzen Śro Sie 29, 2012 9:01 pm

diBagio napisał(a):
YGór napisał(a):Rock nie musiał się przyznawać, widać to po jego poziomie inteligencji. Badania potwierdziły, że palenie marihuany za młodu redukuje poziom IQ

Panie YGÓR czy jakoś tak, nie chce mi się komentować za bardzo tego debilnego komentarxa, pewnie jestes zatwardziałym mocherem lub kretynem bez szkoły ale cóż, to są nasze życia i my decydujemy co kiedy jak i z kim, nie pchaj sie przed szereg, nie lubisz nie pal twój wybór, ja mam znajomych co palą i 2 lub 3 krotnie przewyższają cie ilorazem inteligencji pokrako niereformowalna!

Pisze się moHerem. Ale ćpun może o tym nie wiedzieć.
Awatar użytkownika
nina

nina Śro Sie 29, 2012 9:16 pm

Osobiście źle odbieram publiczne przyznawanie się do palenia trawki czy czegoś w tym rodzaju. Lubię Korę za jej twórczość, osobowość, a to, że pali(?) jest mi zupełnie obojętne, to jej sprawa, podobnie uwielbiałam F. Mercurego mimo, że geje wywołują u mnie mieszane uczucia. Artystom, celebrytom można wiele wybaczyć, bo to szczególna "profesja", ale niech się nie obnoszą ze swoimi, częst kontrowersyjnymi, intymnościami. Rock mnie zawiódł swoim wyznaniem:/
Awatar użytkownika
hehe

hehe Czw Sie 30, 2012 10:49 am

o wpadł tu jakiś moherowy web-bojownik o wielu twarzach :D
Awatar użytkownika
lick-e-tune

lick-e-tune Wto Lip 30, 2013 10:53 am

ile bedziecie jeszcze zamiatac ten problem pod dywan?! 3/4 społeczeństwa pali lub bedzie palic a to jeszcze nie jest legalne, ba! Nie ma nawet depenalizacji!
Albo wsadzcie wszystkich do pierdla albo zdepenalizujcie posiadanie do jasnej ciasnej!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości