[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maciej Stuhr à la „Shrek” i „Pokłosie” reklamuje Formułę M w Play (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Łukasz

Maciej Stuhr à la „Shrek” i „Pokłosie” reklamuje Formułę M w Play (wideo)

Łukasz Pią Cze 07, 2013 2:36 am

Najpierw napluć na własny naród w kłamliwym Pokłosiu, potem walczyć o "prawdę historyczną" i "narodowy rachunek sumienia" niczym husarz pod Cedynią, by w końcu obrócić tę walkę w groteskę i pieniądze z kolejnej bzdurnej, nikomu niepotrzebnej reklamy - obrzydliwe panie Młodszy Stuhr. Jestem w Play sprzed Wojewódzkiego i reszty celebryctwa, które jakoś zniosłem. Po tym wyczynie chyba się uniosę.
PS. Zastanawiam się czy tylko ja tak mam, czy ludzie zatracili elementarną wrażliwość i poczucie przyzwoitości i nie czują, że coś tu jest bardzo nie tak.
Awatar użytkownika
Musi się zgadzać

Re: Maciej Stuhr à la „Shrek” i „Pokłosie” reklamuje Formułę M w Play (wideo)

Musi się zgadzać Pią Cze 07, 2013 3:53 pm

Hajs się zgadza. To najważniejsze.
Awatar użytkownika
333

333 Pią Cze 07, 2013 8:02 pm

Szastanie pieniędzmi jakie ma miejsce w P4 jest porażające.Żal abonentów, bo to oni za to rozpasanie płacą. Czasami mam wrażenie, że ktoś tu traci rozum.
Awatar użytkownika
august

august Pon Cze 10, 2013 9:04 pm

Najwybitniejszy historyk V RP, szlachcic w pierwszym pokoleniu... Cóż, noblesse obliżżż...
Awatar użytkownika
tadeusz

tadeusz Sob Cze 22, 2013 10:04 pm

Niespecjalne to. Ma być zabawnie ale formuła chyba sie wyczerpała...
Awatar użytkownika
maruchcha

maruchcha Sob Cze 29, 2013 11:16 pm

sprzedawczyk, reklama niesmaczna
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość