[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha w filmie "Planeta singli"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ania

Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha w filmie "Planeta singli"

ania Wto Gru 29, 2015 12:47 am

Po obejrzeniu zwiastunu film wydaje się być śmieszny, bardzo chętnie wybiorę sie do kina w lutym :) zwłaszcza, że jest ciekawa obsada
Awatar użytkownika
amela

Re: Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha w filmie "Planeta singli"

amela Wto Gru 29, 2015 1:11 am

Nie przepadam za bardzo za Karolakiem ale cała reszta aktorów jak najbardziej zachęca mnie do obejrzenia filmu :D
Awatar użytkownika
Wiola

Wiola Wto Gru 29, 2015 11:17 am

Michał Chaciński maczał palce w scenariuszu? Może być ciekawie :) ekipa dobra
Awatar użytkownika
mimi

mimi Wto Gru 29, 2015 2:47 pm

Stuh wciąż w formie, ładnie wygląda z Więdłochą na tym plakacie. A w zwaistunie skojarzył mi się z Wojewódzkim trochę - tkai showman ;)
Awatar użytkownika
Jola

Jola Śro Gru 30, 2015 12:11 am

Zwiastun daje radę. Można wybrać się w walentynki. Na polskich komediach przynajmniej śmieszny dialog a nie jak w amerykańskich "tak głupie, że aż śmieszne".
Awatar użytkownika
Olunia

Olunia Śro Gru 30, 2015 2:50 pm

Zapowiada się miły film na miły walentynkowy wieczór :)
Awatar użytkownika
Agataa

Agataa Śro Sty 06, 2016 11:19 pm

ciekawa obsada, napewno wybiorę się do kina :)
Awatar użytkownika
Lidka

Lidka Pią Sty 08, 2016 10:57 pm

"Wiola" napisał(a): Michał Chaciński maczał palce w scenariuszu? Może być ciekawie ekipa dobra

Po sukcesie Listów do M i ja nabrałam ogromnego zaufania do reżysera w klimacie komedii romantycznych. Dobre portfolio. ;)
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Sob Sty 09, 2016 11:55 pm

Ładne aktorki, będzie na co popatrzeć jak dziewczyna wyciągnie do kina. Scenariusz tez wydaje się dobry współczesny, tak się teraz ludzie poznają.
Awatar użytkownika
Laurka

Laurka Wto Sty 12, 2016 2:51 pm

Do polskich komedii podchodzę bardzo ostrożnie, dlatego też "Listy do M" obejrzałam dopiero przed około 2-3 miesiącami. Zaskoczyłam się! Na "Listy do M 2" wybrałam się niepewna, czy nie zepsują wrażenia z pierwszej części. Zaskoczyłam się. Na "Planetę singli" czekam z niecierpliwością! Wybieram się na świetny film i mam nadzieję, że taki będzie, że Chaciński da radę :)
Awatar użytkownika
Tomasz1

Tomasz1 Wto Sty 12, 2016 3:10 pm

Fajny pomysł na wieczór w Walentynki, czekałem na taką komedie romantyczną. Ciekawa para w roli głównej, która mnie nakręca na ten film ;p
Awatar użytkownika
MONIKA

MONIKA Sob Sty 23, 2016 12:37 am

SUPER :) POLECAM :) PÓJDĘ RAZ JESZCZE
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość