[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maciej Stuhr w różnych okazjach reklamuje Sony Xperię XZ, w promocji głośnik gratis (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rycho

Maciej Stuhr w różnych okazjach reklamuje Sony Xperię XZ, w promocji głośnik gratis (wideo)

rycho Sob Lut 11, 2017 5:01 pm

to juz wiem czego nie kupowac :D
Awatar użytkownika
x

Re: Maciej Stuhr w różnych okazjach reklamuje Sony Xperię XZ, w promocji głośnik gratis (wideo)

x Sob Lut 11, 2017 9:36 pm

"Akcję przygotowały firmy Walk, MediaCom, Greenmark i Kod ID." "Kod ID." "Kod"
Awatar użytkownika
Polak

Re: Maciej Stuhr w różnych okazjach reklamuje Sony Xperię XZ, w promocji głośnik gratis (wideo)

Polak Sob Lut 11, 2017 9:38 pm

Impreza na całą Polskę, nie wiem czy nie z udziałem publicznych pieniędzy, a ten jaja ze Smoleńska, jakby siedział ze szwagrem przy wód*e. Mali ludzie. Szkoda Sony. Japończycy są fajni, ale to strzał w stopę. Bye bye Sony.
Awatar użytkownika
Mietek

Mietek Nie Lut 12, 2017 4:28 am

"Polak" napisał(a): Impreza na całą Polskę, nie wiem czy nie z udziałem publicznych pieniędzy, a ten jaja ze Smoleńska, jakby siedział ze szwagrem przy wód*e. Mali ludzie. Szkoda Sony. Japończycy są fajni, ale to strzał w stopę. Bye bye Sony.

No i orły w canal + przez tęczowego maciusia, niewychowanego narcyza. Mieli główną antene, dofinansowanie to teraz beda pajacować w canal + przy oglądalności kilkunastu tysiecy.
Awatar użytkownika
x

x Nie Lut 12, 2017 12:23 pm

Na miejscu Kurskiego po sprzedaniu orłów odkupiłbym od canal + oscary. :D
Awatar użytkownika
lewok

lewok Nie Lut 12, 2017 1:30 pm

W ME jest jeszcze taka opcja ze jak coś kupisz i wypełnisz ankietę, to możesz wygrać 750 zł i więc można trochę więcej złapać.
Awatar użytkownika
ArnoldSzwarcenneger

ArnoldSzwarcenneger Nie Lut 12, 2017 2:39 pm

"x" napisał(a): Na miejscu Kurskiego po sprzedaniu orłów odkupiłbym od canal + oscary.
Ile tam będzie lewackiego bredzenia, tylko nie o Kaczyńskim (o dziwo :D), a o Trumpie.
Awatar użytkownika
precz_z_chamem

precz_z_chamem Pon Lut 13, 2017 5:18 pm

Co za antypatyczny człowiek. Antyreklama murowana. Precz z gównianym Sony! Precz z gównianym XZ!!
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pon Lut 13, 2017 6:42 pm

Polacy tego nie zapomną co mówiłeś o żołnierzach wyklętych, żałosny aktorzyno !
Awatar użytkownika
set

set Śro Lut 15, 2017 8:58 pm

"lewok" napisał(a): W ME jest jeszcze taka opcja ze jak coś kupisz i wypełnisz ankietę, to możesz wygrać 750 zł i więc można trochę więcej złapać.

gdzie to masz? jakieś namiary, link?
Awatar użytkownika
bobo

bobo Nie Lut 19, 2017 9:38 pm

kupilam sobie ostatnio w media expert i moge polecic - idealny sprzęt. a odatkowo wziełam udział w konkursie i może wygram 750 złotych na zakupy w media expert :))
Awatar użytkownika
mateczek

mateczek Śro Paź 04, 2017 2:55 pm

szczura zaangażowali ?? ta firma zdycha w oczach. Ja kilka lat temu kupiłem ultra-booka sonny i nigdy więcej tego sprzętu. Ale jak można sobie tak w stopę strzelić ze szczurkiem :P Myślałem, że to robota konkurencji . Na YouTube już musieli komentarze blokować.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości