[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Magazyn śledczy Anity Gargas” stracił widzów, słabe wyniki wtorkowej emisji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Przemo

„Magazyn śledczy Anity Gargas” stracił widzów, słabe wyniki wtorkowej emisji

Przemo Śro Wrz 27, 2017 11:19 pm

Dno!
Awatar użytkownika
dgsg

Re: „Magazyn śledczy Anity Gargas” stracił widzów, słabe wyniki wtorkowej emisji

dgsg Śro Wrz 27, 2017 11:20 pm

Nawet dla prawaków to za duże gówno
Awatar użytkownika
Popiół2015

Re: „Magazyn śledczy Anity Gargas” stracił widzów, słabe wyniki wtorkowej emisji

Popiół2015 Śro Wrz 27, 2017 11:35 pm

Za mocna konkurencja. Mówiłem, że nie ma szans z "The Brain - Genialny umysł", "M Jak Miłość" i z "Milionerzy".
Awatar użytkownika
xm

xm Śro Wrz 27, 2017 11:40 pm

Ile razy można oglądać kolejne odsłony rzekomych afer w PO (przy mojej ambiwalentności wobec tej partii) i mielenie dookoła tego samego?
Awatar użytkownika
widz

widz Czw Wrz 28, 2017 12:47 am

BRAWOOOOOO.!! 👏 👏 👏 👏 tak trzymać TVPis... wszystkie nowości nawet JEDNEGO MILIONA widzów nie mają..a TVPis jest w każdym polskim domu więc powinno być chociaż ze 4 mln.a tu?... Brawo Kurski.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Czw Wrz 28, 2017 1:15 am

Tej nawiedzionej pseudo dziennikarki nikt o zdrowych umysłach nie chce ani widzieć ani słyszeć co ma do powiedzenia ale jak zwykle Kurski za tępy żeby to zrozumieć
Awatar użytkownika
Raspek

Raspek Czw Wrz 28, 2017 8:09 am

Super porównanie! Publicystyka przegrywa z komerchą? A tak przy okazji: to dlaczego nie można pisać komentarzy pod artykułem o słowach Masy wyciętych przez Polsat?
Awatar użytkownika
sdd

sdd Czw Wrz 28, 2017 9:05 am

Tylko prawda jest ciekawa...
Awatar użytkownika
aro

aro Czw Wrz 28, 2017 9:28 am

A ciekaw jestem jak programy w tvn i polsacie niektóre myśle że podobne wyniki mają może gorsze. Cały czas tylko na tym portalu tvp w negatywnym swietle a tvn i polsat gdzie żeby uczciwie pokazac wyniki ogladalności myslę że wiele jest takich programów które mają niższą oglądalnośc na tych kanałach. Trochę więcej ..
Awatar użytkownika
Jozofat

Jozofat Czw Wrz 28, 2017 10:06 am

A ci, którzy oglądają, to osoby, którym pilot wpadł pod tapczan i nie mają jak zmienić kanału.
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Wrz 28, 2017 10:38 am

"Raspek" napisał(a): Super porównanie! Publicystyka przegrywa z komerchą? A tak przy okazji: to dlaczego nie można pisać komentarzy pod artykułem o słowach Masy wyciętych przez Polsat?

Właśnie, dlaczego nie można tam komentować? Czyżby cenzura?
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Wrz 28, 2017 10:53 am

"gość" napisał(a):
"Raspek" napisał(a): Super porównanie! Publicystyka przegrywa z komerchą? A tak przy okazji: to dlaczego nie można pisać komentarzy pod artykułem o słowach Masy wyciętych przez Polsat?

Właśnie, dlaczego nie można tam komentować? Czyżby cenzura?

Tak. To lewacka cenzura, która tylko podryguje i walczy na słupki.
Wiadomo, że finansowana z wiadomych źródeł.
Nie muszę chyba pisać kogo POpiera.
Awatar użytkownika
ColeP.

ColeP. Czw Wrz 28, 2017 1:41 pm

Bardzo dobrze, bo ten pseudoprogram to zwykłe, chamskie ataki na opozycję. Nie mówię, że media takie jak TVN i Polsat są święte i nie sieją swojej propagandy, ale to co sie pokazuje na antenach TVP to jest po prostu skandal !!! Jeszcze jakby PiS sam sobie opłacał tą telewizję, to by nie było problemu, ich własność więc robią sobie co chcą. Ale dlaczego ja, jako polski obywatel mam się na to coś dorzucać ?
Awatar użytkownika
Nick-srick

Nick-srick Czw Wrz 28, 2017 3:46 pm

Przecież tego g.....a nie da się oglądać. Ta kobieta ma albo tak wyprany mózg albo po prostu świadomie sprzedaje nieprawfę wciskając ją plebsowi bez rozumu.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Wrz 29, 2017 8:32 am

Po tych nieudacznikach, którzy dziś biegają po korytarzach TVP, prestiż zawodu dziennikarza sięgnie dna. Będzie mniejszy niż sędziego. Dziś każdy kto pracuje w tzw publicznej to funkcjonariusz partyjny.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości