WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
baron_press

Magda Umer krytykuje TVP za usunięcie jej z koncertu „Zielono mi”. „Proceder wysoce niemoralny”

baron_press Wto Lut 16, 2021 8:56 am

Żadnej straty nie było.
Awatar użytkownika
Marta

Re: Magda Umer krytykuje TVP za usunięcie jej z koncertu „Zielono mi”. „Proceder wysoce niemoralny”

Marta Wto Lut 16, 2021 9:32 am

Przecież powiedział wyraźnie nie życzy sobie współpracy z TVP bo to dla niej hańba. Odmówiła bohatersko konsultacji przy serialu Osiecka. No to żeby jej nie hańbić i zgodnie z wolą ja wycięli. Te wszystkie gwiazdeczki to są zdrowo powalone, a zwłaszcza te przebrzmiałe
Awatar użytkownika
Sara

Re: Magda Umer krytykuje TVP za usunięcie jej z koncertu „Zielono mi”. „Proceder wysoce niemoralny”

Sara Wto Lut 16, 2021 9:45 am

To miały być piosenki Osieckiej a nie gadanina Umer. Dobrze, że wybrali to co trzeba. A skoro Umer tak brzydzi się reżimową telewizją, że nie oglądała serialu, to niech teraz nie paszczy, tylko się cieszy, że TVP uszanowała jej wybory i nie pokazuje jej wcale.
Awatar użytkownika
enum

enum Wto Lut 16, 2021 9:58 am

No przecież gdyby jej nie pominięto, to też by paszczyła, że bez jej zgody.
Awatar użytkownika
LL

LL Wto Lut 16, 2021 10:03 am

Lubie panią Humer, ma fajne korzenie
Awatar użytkownika
Terier

Terier Wto Lut 16, 2021 12:39 pm

Najpierw ktoś krytykuje TVP, później żali się, że jej w TVP nie ma, gdzie logika?
Awatar użytkownika
Cher

Cher Wto Lut 16, 2021 1:21 pm

Niech jeszcze wója Humera przy pracy pokrzą to będzie ciekawe
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości