[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Magdalena Boczarska reklamuje infolinię „bez nonsensów” w T-Mobile (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
r4

Magdalena Boczarska reklamuje infolinię „bez nonsensów” w T-Mobile (wideo)

r4 Pon Cze 03, 2019 11:26 pm

po co dzwonić do tmobile?
Awatar użytkownika
......

Re: Magdalena Boczarska reklamuje infolinię „bez nonsensów” w T-Mobile (wideo)

...... Wto Cze 04, 2019 6:27 am

Awatar użytkownika
Iwona d

Iwona d Wto Cze 04, 2019 7:35 am

Hahah - really??? i TO wygralo przetarg???? :)))) Ja nie moge......... Rozumiem, ze poprzedni uklad byl, powiedzmy ...niehigieniczny... ale mozna bylo przynajmniej zmózdzyc sie nad czyms co trzyma jakikolwiek poziom.
Awatar użytkownika
shutup

shutup Wto Cze 04, 2019 9:46 am

Tyle tylko, że porównując reklamy innych operatorów, np. Plusa i jego bagietek brawo ty z Majewskim, Playa i latającej kamerze przy "Promises" przy 5G Ready z Playa to Boczarska w T-Mobile wypada świetnie. Twórcy mają wyczucie i gust.
Awatar użytkownika
d

d Wto Cze 04, 2019 10:22 am

".........." napisał(a): https://m.youtube.com/watch?v=-MvUzEYU_no
Awatar użytkownika
w

w Wto Cze 04, 2019 10:23 am

czyli to adaptacja, dlaczego dziennikarz o tym nie wspomniał - byłaby pełniejsza informacja dla czytelników - no i smaczek w kontekście niedawnego przetargu i wielkiej zmiany na lepsze
Awatar użytkownika
eldorado

eldorado Wto Cze 04, 2019 8:04 pm

"w" napisał(a): czyli to adaptacja, dlaczego dziennikarz o tym nie wspomniał - byłaby pełniejsza informacja dla czytelników - no i smaczek w kontekście niedawnego przetargu i wielkiej zmiany na lepsze

polska wersja duzo lepsza, aktorka gra z wdziękiem
Awatar użytkownika
Rafal

Rafal Śro Cze 05, 2019 6:34 pm

Ech.. 80% rozmów w ciągu 1 minut.. tylko dlaczego u diabła ja zawsze jakoś trafiam do tych 20% ? :/
Awatar użytkownika
Neo

Neo Śro Cze 05, 2019 11:09 pm

Sprawdziłem i zadzwoniłem, 13 minut, mam pewnie pecha, jestem w tych 20 % co czeka dłużej niż minuta :)
Awatar użytkownika
CTP

CTP Czw Cze 06, 2019 4:09 pm

Mi się kampania podoba w całości. Bliżej jej do zachodu, USA niż polskich "standardów" budowanych przez, m.in. Kubę Wojewódzkiego i Szymona Majewskiego.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość