[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Magdalena Ogórek obiecała Krystynie Pawłowicz audycję o skarbach zrabowanych przez Szwedów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bartelolek

Magdalena Ogórek obiecała Krystynie Pawłowicz audycję o skarbach zrabowanych przez Szwedów

Bartelolek Nie Cze 20, 2021 8:18 pm

Boże jaki wstyd na całą Europę. I niestety Radio Opole stoczyło się już pod ziemię. Niech ktoś tych ludzi wyślę już na emeryturę. Majaczą.
Awatar użytkownika
Jw

Re: Magdalena Ogórek obiecała Krystynie Pawłowicz audycję o skarbach zrabowanych przez Szwedów

Jw Nie Cze 20, 2021 8:31 pm

Komentarz zbędny...
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Magdalena Ogórek obiecała Krystynie Pawłowicz audycję o skarbach zrabowanych przez Szwedów

Pawel Nie Cze 20, 2021 8:35 pm

Co mnie obchodzi kto i kiedy sobie myśl bo coś nie wypada,grabieżcy Polski powinni wszystko zwrócić i przeprosić.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Nie Cze 20, 2021 8:38 pm

Niby Ogórkowa, a jaki pasztet wyszedł...
Awatar użytkownika
Ojciec

Ojciec Nie Cze 20, 2021 8:40 pm

Pawłowicz jest pier dol nię ta.
Awatar użytkownika
Kgh John

Kgh John Nie Cze 20, 2021 8:55 pm

Jakbyście o tym nie napisali, to nikt by nie zauważył sprawy. Promocja Madzi trwa w najlepsze..........
Awatar użytkownika
olo

olo Nie Cze 20, 2021 8:56 pm

Taka audycja powinna chodzić w PR1 o dobrej godzinie
Awatar użytkownika
sawa

sawa Nie Cze 20, 2021 9:00 pm

Brawo Pani Krystyno.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Nie Cze 20, 2021 9:26 pm

Czy pani Krystyna jest pracownicą magla, czy jednak sędzią TK?
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Nie Cze 20, 2021 10:11 pm

Czasem zastanawiam się czy pani Krystyna jest poczytalna? Bo to co pisze na TT, przekracza granice absurdu.
Awatar użytkownika
Pioter

Pioter Pon Cze 21, 2021 12:24 am

Obie sa "wybitne".. Obie siebie warte.
Awatar użytkownika
.

. Pon Cze 21, 2021 8:45 am

"Ojciec" napisał(a): Pawłowicz jest pier dol nię ta.

NIE. raczej wszyscy ci, co jeszcze liczą się z jej poglądami, zapraszają na wywiady i słuchają
Awatar użytkownika
Stara kobieta, która wiele widziała

Stara kobieta, która wiele widziała Pon Cze 21, 2021 10:36 am

W narodowej narracji, tylko Polacy krysztalowi, nic przez wieki nie grabili...
Awatar użytkownika
Edward Raczynski

Edward Raczynski Pon Cze 21, 2021 11:55 am

Z ogromnym smutkiem obserwuję jak pseudointelektualiści tworzący obecne pseudoelity kawałek po kawałki niszczą mój kraj. Mam poglądy chrześcijańsko - demokratyczne, chodzę do Kościoła, ale toleruję żyjących obok mnie ludzi o odmiennych poglądach, orientacjach czy wyznaniach, bo nie ma ich u nas ani więcej ani mniej niż proporcjonalnie jest na całym świecie i na przestrzeni wieków, zarówno historycznie jaki i geograficznie udział tych osób jest na podobnym poziomie, czasem mi przeszkadzają swoją nachalnością, ale nie mniej krytycznie oceniam pod tym względem Kościół katolicki, wszyscy możemy żyć obok siebie, bez pogardy, bez zakłamania, tylko trzeba do tego dojrzeć jak do władzy, wódki i pieniędzy. Największy smutek powodują u mnie ludzi, którzy doprowadzili do skłócenia nas praktycznie ze wszystkimi, siłę państwa buduje się na trwałych relacjach, sojuszach, a nie na wymachiwaniu szabelką i grożeniu wszystkim dookoła jakimiś głupkowatymi pogróżkami, roszczeniami, szczególnie, że i nasz kraj pod tym względem nie jest i nie był święty i wobec nas też mogą wystąpić roszczenia. Smutne jak bardzo nie wyciągamy wniosków z własnej historii.
Awatar użytkownika
Wojciech Brzozowicz

Wojciech Brzozowicz Pon Cze 21, 2021 11:59 am

"Edward Raczynski" napisał(a): Z ogromnym smutkiem obserwuję jak pseudointelektualiści tworzący obecne pseudoelity kawałek po kawałki niszczą mój kraj. Mam poglądy chrześcijańsko - demokratyczne, chodzę do Kościoła, ale toleruję żyjących obok mnie ludzi o odmiennych poglądach, orientacjach czy wyznaniach, bo nie ma ich u nas ani więcej ani mniej niż proporcjonalnie jest na całym świecie i na przestrzeni wieków, zarówno historycznie jaki i geograficznie udział tych osób jest na podobnym poziomie, czasem mi przeszkadzają swoją nachalnością, ale nie mniej krytycznie oceniam pod tym względem Kościół katolicki, wszyscy możemy żyć obok siebie, bez pogardy, bez zakłamania, tylko trzeba do tego dojrzeć jak do władzy, wódki i pieniędzy. Największy smutek powodują u mnie ludzi, którzy doprowadzili do skłócenia nas praktycznie ze wszystkimi, siłę państwa buduje się na trwałych relacjach, sojuszach, a nie na wymachiwaniu szabelką i grożeniu wszystkim dookoła jakimiś głupkowatymi pogróżkami, roszczeniami, szczególnie, że i nasz kraj pod tym względem nie jest i nie był święty i wobec nas też mogą wystąpić roszczenia. Smutne jak bardzo nie wyciągamy wniosków z własnej historii.

Bardzo mądry komentarz, to taka nasza cecha narodowa Panie Edwardzie, niczego się nie uczymy, jeżeli coś nam się uda stworzyć zbudować, to sami to koncertowo rozwalimy... przykro patrzeć, a najgorsza jest ta bezsilność. Rozum i dobro zawsze zwyciężą, prędzej czy później, każda władza się kiedyś kończy, szkoda mi Polski, bardzo, ale to nasi rodacy wybierają tą władzę, więc tak musi być, musimy to zaakceptować, może kiedyś przyjdzie jakaś refleksja, jakieś przebudzenie, albo ta władza sama się zniszczy, mądrość jest cierpliwa, czekajmy spokojnie. Pozdrawiam
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości