WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lis

„Magia nagości. Polska 2” od 25 lutego w Zoom TV. „Runda z udziałem seniorów”

Lis Pon Sty 24, 2022 9:09 am

Będzie oglądane. Prowadząca super. Tylko uczestnicy mogliby być "milsi" w ocenach wyglądu osób tak jak to jest w zagranicznych edycjach.
Awatar użytkownika
seniorzy

Re: „Magia nagości. Polska 2” od 25 lutego w Zoom TV. „Runda z udziałem seniorów”

seniorzy Pon Sty 24, 2022 9:44 am

mamy ogladac pomarszczone rodzynki ??
Awatar użytkownika
mar

Re: „Magia nagości. Polska 2” od 25 lutego w Zoom TV. „Runda z udziałem seniorów”

mar Pon Sty 24, 2022 10:33 am

"seniorzy" napisał(a): mamy ogladac pomarszczone rodzynki ??

Obowiązkowe nie jest.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Pon Sty 24, 2022 10:49 am

"seniorzy" napisał(a): mamy ogladac pomarszczone rodzynki ??

A ktoś cię zmusza?
Awatar użytkownika
knaga rafalali

knaga rafalali Pon Sty 24, 2022 10:49 am

Koński targ z wyreżyserowanymi dialogami , tak samo jak w zagranicznych edycjach. Tym razem z udziałem potrzebowskich emerytów.
Awatar użytkownika
GFYKK

GFYKK Pon Sty 24, 2022 11:28 am

Z wielką radością nie obejrzę. Wolę w tym czasie dłubać w nosie bo będę mieć z tego jakiś pożytek.
Awatar użytkownika
Tobiaszek

Tobiaszek Pon Sty 24, 2022 11:55 am

Zboczony program flaszki olejem
Awatar użytkownika
Aaaaa

Aaaaa Pon Sty 24, 2022 2:12 pm

Tym, którym to przeszkadza niech idą na koronkę do miłosierdzia w tv trwam.
Awatar użytkownika
G F Y !

G F Y ! Pon Sty 24, 2022 3:19 pm

"Aaaaa" napisał(a): Tym, którym to przeszkadza niech idą na koronkę do miłosierdzia w tv trwam.

Zadzwoń do szkła kontaktowego i tam wysapuj swoje mundrości!
Awatar użytkownika
Zocha

Zocha Pon Sty 24, 2022 6:05 pm

Program, jak program. Swoich odbiorców ma, chociaż ja do nich nie należę, bo po 3 docinkach wieje nudą (jednak ludzkie osobowości są bardziej zróżnicowane, niż ludzkie ciała, i to jeszcze w Polsce, gdzie brakuje przedtawicieli innych kultur i ras). Mistrzowskie zagranie marketingowe kanału, który do tej pory nie był kojarzony z żadnym programe, a teraz przełamuje tabu. Gratulacje, Rafał
Awatar użytkownika
kini

kini Pon Sty 24, 2022 11:44 pm

"Dyrektor" Freyer i "ciałopozytywna" aktorka Kowalska - ten tandem poniży każdego.
Wystarczy opłacić im rachunki i faktury. Niedrogo się cenią.
Ekshibicjoniści i ludzie z problemami emocjonalnymi - to info dla was.
Awatar użytkownika
gej

gej Wto Sty 25, 2022 12:52 am

będzie dużo wacków!!!
Awatar użytkownika
Zijka

Zijka Wto Sty 25, 2022 2:36 am

Bardzo fajny program. Zoom mógłby pójść w takim bardziej nowoczesnym kierunku. Jest chociażby querowe pole do zagospodarowania. Ludzi to ciekawi. TTV już trochę z tego tortu uszczknął ale duuużo zostało. Moim zdaniem ten obszar za 10 lat będzie w telewizjach mocno eksploatowany.
Awatar użytkownika
remin

remin Pon Lut 07, 2022 4:11 pm

Czy ci seniorzy będą mieć chociaż 68 lat? Mamy w Polsce ogromny problem z wiekiem. Do polskiej świadomości (media, dziennikarze, kultura) nie dociera, ze obecnie ludzie zyja ok. 80 lat. W Europie Zachodniej od dawna stosuje sie podział 18-40 to ludzie młodzi, 40-60 dojrzali, 60-70 starsi. Dopiero powyżej 70tki sa seniorzy. W Polsce mamy kryteria jak w Afryce (gdzie średnia wieku w większości państw wynosi 27-33 lata, wiec 50latek jest okropnie stary). W cywilizowanym świecie "senior" powinien przynajmniej przejść na emeryturę, czyli powyżej 65-67 lat.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Lut 16, 2022 3:27 pm

"knaga rafalali" napisał(a): Koński targ z wyreżyserowanymi dialogami , tak samo jak w zagranicznych edycjach. Tym razem z udziałem potrzebowskich emerytów.
Format jest jeden, wiec nie oczekuj, że rodzima wersja będzie się różnic. Natomiast reżyseria jest w każdym tego typu programie podobna, rozumiem, że może nie podobać ci się formuła programu, ale akurat reżyseria nie odbiega od zachodnich edycji.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości