[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski musicalowo reklamują Supernet w T-Mobile Polska (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tuten

Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski musicalowo reklamują Supernet w T-Mobile Polska (wideo)

Tuten Śro Wrz 14, 2016 1:16 pm

To jeden z bardziej skutecznie marnowanych budżetów reklamowych. Żadna strategia, koszmarna realizacja.
Awatar użytkownika
Aszniechcesiewierzyc

Re: Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski musicalowo reklamują Supernet w T-Mobile Polska (wideo)

Aszniechcesiewierzyc Śro Wrz 14, 2016 1:56 pm

Szkoda mi tej marki. Idzie na dno niczym titanik. Wczorajsza przełomowa oferta i i te kolejne durne reklamy to tylko gwóźdź do ich trumny.
Awatar użytkownika
Miami

Re: Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski musicalowo reklamują Supernet w T-Mobile Polska (wideo)

Miami Śro Wrz 14, 2016 4:47 pm

Duet z Pitbulla!!! Już tylko tym mnie mają, a kampania bardzo fajna. 10/10
Awatar użytkownika
strachu

strachu Śro Wrz 14, 2016 7:41 pm

Te oferty zrobią tyle pozytywnego szumu co ta dwójka z Pitbulla :) Dla mnie 3 strzały w 10tkę.
Awatar użytkownika
Novicius

Novicius Śro Wrz 14, 2016 8:32 pm

I to jest właściwe miejsce dla "aktorki" Ostaszewskiej..........
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Śro Wrz 14, 2016 10:56 pm

W reklame warto inwestować i to dobry ruch. Problem w tym, że te reklamy nie maja waloru przekonuwujacego. Malo racjonalne podejscie. O ile z lewandowskim mozna bylo nakrecic byle co, to tym razem sie nie udalo, choc technicznie dobre zdjecia.
Awatar użytkownika
mech

mech Czw Wrz 15, 2016 1:24 pm

może reklama sama w sobie nie jest za super ale oferta T2 jest całkiem spoko
Awatar użytkownika
becia

becia Czw Wrz 15, 2016 1:58 pm

Reklama mnie specjalnie nie porywa ale doceniam zmianę, stawiają na prostotę oferty i na to dużo ludzi pójdzie
Awatar użytkownika
zibi

zibi Czw Wrz 15, 2016 6:28 pm

Ruina z tej Ostaszewskiej. Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. Trochę szacunku do siebie i widza Pani Maju.
Awatar użytkownika
paweł

paweł Pią Wrz 16, 2016 3:02 pm

Oj, to dla gimbazy zrobiono?!!!
Awatar użytkownika
chiesi

chiesi Sob Wrz 17, 2016 3:04 pm

Fakt, że ten facet reklamuje T-Mobile spowoduje moją rezygnację z tej sieci. Nie rozumiem tego fenomenu żenującego aktora. On gra tylko ciałem, bo reszta umiejętności zawodzi. Tutaj również śpiew jest porażką. Szkoda, że lansiarskie metody przynoszą skutek i zatrudniacie zero aktorskie. Mai mi szkoda, ale widocznie potrzebuje pieniędzy, ludzka rzecz.
Awatar użytkownika
Czerwona

Czerwona Nie Wrz 18, 2016 11:39 am

Reklama reklamą ale chętnie się dowiem gdzie zakupię taka piękna czerwona sukienkę która Maja ma na sobie. Ktoś wie ?
Awatar użytkownika
moi

moi Wto Wrz 27, 2016 11:09 pm

nędznie , Pani Maja obnażyła swój brak słuchu i talentu wokalnego , a P.Stramowski udowodnił,że ma jednak wadę wymowy- sepleni.Tak samo drewniane jak wyjątkowo drewniane granie (co się stało?)Pani Mai w Pitbullu( a może taki był zamysł reżysera?)Pan Stramowski po prostu śmieszny ale nieśmiesznie.
Awatar użytkownika
moi

moi Czw Wrz 29, 2016 11:27 am

To jest niemal tak samo straszne jak reklamcia z Panią Preiss. Dla mnie - antyreklama. W ogóle - niemal wszystkie "celebryckie" siadają przy moich ukochanych Żuberkach, heheheheh. Dobre aktorki i tak marne scenariusze reklamciowe... Ojjjjjjjj. A w tym samym czasie świetne Vectry z W. Mecwaldowskim.
Awatar użytkownika
Beton3980

Beton3980 Nie Sty 29, 2017 12:42 pm

Matko i Córko ratuj! Co za czub wstawia takie reklamy?? 2 z pitbulla to ma mnie zainteresować co do oferty tel?? Reklama powinna być inteligentna, zabawna i sensowna np. PLAY z Chajzerem i synem jest lepsza. Nowa reklama z Maji z chłopcem to dno, dno, dno i tyle. "Don.t worry, be happy" - nie da sie tego słuchać, poza tym jesteśmy w Polsce. Przypominam!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości