[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Mała czarna” w nowej formule i o nowej porze

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aga

„Mała czarna” w nowej formule i o nowej porze

aga Pią Sty 29, 2010 10:23 am

Bez sensu, kto to będzie oglądał o tej porze? Chyba chcą zabić ten program, bo dotychczasowy czas antenowy był super.
Awatar użytkownika
ramie jedzie

Re: „Mała czarna” w nowej formule i o nowej porze

ramie jedzie Pią Sty 29, 2010 1:14 pm

Powinni emitować codziennie!!!
Awatar użytkownika
lojerka

lojerka Pią Sty 29, 2010 10:57 pm

Bardzo lubie ten program...ale w niedziele nie mam czasu ogladac
Awatar użytkownika
gość

gość Nie Lut 14, 2010 3:45 pm

Witam! Wielkie ukłony szczególnie dla p. Lengren i p. Tyszkiewicz. To dzięki wiedzy Pań dużo zrozumiałam na czym polega samotność w związku. Bardzo cenne są tu doświadczenia życiowe Pań. Jedno mnie tylko denerwuje,gdy Panie dają często wspaniałe przykłady i rozwijają myśl i nie mogą skończyć ,gdyż są zakrzyczane przez młodsze koleżanki.Najlepiej jakby powstał ten sam program z dla kobiet po 50 -ce.np. co drugi tydzień. Może wtedy te Panie dokończyłyby swój tok wypowiedzi do końca.A tak to wygląda jak spotkanie naszych polityków.Pozdrawiam wszystkie Panie w programie.
Awatar użytkownika
AGATA

AGATA Czw Lut 25, 2010 6:36 pm

TE NUDZIARY DO ROBOTY WYSLAC !!!!
Awatar użytkownika
gość

gość Sob Lut 27, 2010 10:58 pm

Witam Prowadzące Małej Czarnej! Teraz o wiele spokojniejsze prowadzenie i można usłyszeć dokończenie myśli wypowiadającej.Tak trzymać . Programy pouczające i wcale nie nudne.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Mar 01, 2010 6:34 pm

Witam i pozdrawiam p. Lengren
Awatar użytkownika
beta

beta Wto Mar 16, 2010 5:40 pm

dlaczego tak fantastyczny program zostal zdjety z tygodnia? czy to co zajelo jego miejsce o 17 ma wieksza ogladalnosc? watpie, szefostwo stacji zabilo najlepszy program w TV4
Awatar użytkownika
Ktosia

Ktosia Wto Lis 15, 2011 1:51 am

Fajny program, podobają mi się tematy i Panie Prowadzące, tylko byłoby jeszcze lepiej, gdyby panna Aleksandrówna Kwaśniewska wraz ze swoimi ,,yyy" ,,eee" nadmierną gestykulacją, a przede wszystkim z nieciekawymi wypowiedziami, zniknęła z tego programu. :roll: Nie wiem, czy to nepotyzm, czy co? Nieważne. Program ma być sympatyczny i niech takim będzie znowu! :?:
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Nie Lut 05, 2012 2:07 pm

Super godzina w idealne dni-czyli wolne od pracy.Nie wiem w czym problem inne kobietki widzą.
Awatar użytkownika
meg

meg Nie Lut 05, 2012 2:08 pm

Super,bo musiałam oglądać po nocach.
Awatar użytkownika
inga

inga Nie Lut 05, 2012 2:12 pm

Rewelacja, że będziemy mogli teraz oglądać w weekendy iż zawsze byłam w pracy i nie miałam możliwości,
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Pon Cze 03, 2013 7:29 am

Po co w tym programie jest Aleksandra Kwasniewska???? Niew nadaje sie ,skrzeczaca,mówi nie na temat jak przekupka na targu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nntingris oraz 33 gości