WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Małgorzata i Radosław Majdanowie z własnym reality w TVN. „Iron Majdan” w wiosennej ramówce

pavv Pon Gru 04, 2017 9:03 am

No i fajnie.. program dla nikogo.
Awatar użytkownika
Gosc

Re: Małgorzata i Radosław Majdanowie z własnym reality w TVN. „Iron Majdan” w wiosennej ramówce

Gosc Pon Gru 04, 2017 9:08 am

Autorytety medialne. Ech....
Awatar użytkownika
excalibur

Re: Małgorzata i Radosław Majdanowie z własnym reality w TVN. „Iron Majdan” w wiosennej ramówce

excalibur Pon Gru 04, 2017 9:23 am

Najgłupszy show (?) pustaków dla pustaków. Rzeczywiście wiadomość tygodnia o przewidywanym hicie oglądalności
Awatar użytkownika
Tomo

Tomo Pon Gru 04, 2017 9:52 am

Oczywiście, że będzie się oglądało.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pon Gru 04, 2017 9:53 am

Masakryczne małżeństwo, niemożliwe żeby ktoś z własnej woli chciał to oglądać .
Awatar użytkownika
Tomo

Tomo Pon Gru 04, 2017 9:56 am

"Ewa" napisał(a): Masakryczne małżeństwo, niemożliwe żeby ktoś z własnej woli chciał to oglądać .

Ludzie będą to oglądać nie "z własnej woli", tylko "mimo woli". Tych "mimowolnych" jest najwięcej. Później skomentują i shejtują. Po czym znowu obejrzą. I tak to się kręci :)
Awatar użytkownika
mintee boy

mintee boy Pon Gru 04, 2017 10:27 am

Czy już nie mam innych ludzi w naszym kraju? Musicie promować patologię bogactwa? Jacy my, Majdanowie, jesteśmy fajni, bogaci, sławni? Oglądajcie nas. Zobaczcie, jak się dobrze dogadujemy, komunikujemy, prezentujemy. Rzygać się chce. Sztuczne pozy pozerów. TVN osiąga dno.
Awatar użytkownika
Romero

Romero Pon Gru 04, 2017 10:28 am

Ona,która nic nie potrafi i on co kiedyś coś potrafił. Później będzie Majdan gotuje i Rozynek w cieście !
Awatar użytkownika
zenad

zenad Pon Gru 04, 2017 10:41 am

Niestety masy kochają podglądanie i tak się to kręci.
Awatar użytkownika
beethoven

beethoven Pon Gru 04, 2017 11:25 am

Idioci idiotom zgotowali ten los, pardon: "program"
Awatar użytkownika
Przemas

Przemas Pon Gru 04, 2017 11:29 am

Tragedia. Dla kogo ten program ??? Jakim trzeba być pustym bezmozgiem żeby coś takiego ogladac😕 żal
Awatar użytkownika
henryk

henryk Pon Gru 04, 2017 12:14 pm

już zbiera mi się na torsje. nie można już na nich patrzeć, bo robicie z nich nie wiadomo kogo . To dno.
Awatar użytkownika
henryk

henryk Pon Gru 04, 2017 12:14 pm

już zbiera mi się na torsje. nie można już na nich patrzeć, bo robicie z nich nie wiadomo kogo . To dno.
Awatar użytkownika
Maria Awaria

Maria Awaria Pon Gru 04, 2017 12:21 pm

Makabra! zbiera mi się na wymioty jak myślę o tego typu programach...jak można tak ogłupiać Polaków!!!!
Awatar użytkownika
wojciech

wojciech Pon Gru 04, 2017 12:26 pm

Oczywiście znowu kasa dla bogatych bo klepią biedę przestańcie ściemniać sam na marginesie to główni mnie obchodzi ich życie prywatne
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości