WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
czytelnick

Małgorzata Piekarska po 21 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. „TVP tubą propagandową władzy, dziennikarze z miernym warsztatem”

czytelnick Pią Kwi 07, 2017 11:24 am

co taki króciutki ten tekścik?
Awatar użytkownika
sasa

Re: Małgorzata Piekarska po 21 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. „TVP tubą propagandową władzy, dziennikarze z miernym warsztatem”

sasa Pią Kwi 07, 2017 11:27 am

Dobrze zrobiła
Awatar użytkownika
eee

Re: Małgorzata Piekarska po 21 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. „TVP tubą propagandową władzy, dziennikarze z miernym warsztatem”

eee Pią Kwi 07, 2017 12:03 pm

" Piszę ten list płacząc"- histeryczka i tyle. I ciągle o tym tatusiu i studiu jego imienia.Tyle ludzi poodchodziło z tvp i nie histeryzowało na caly net.
Awatar użytkownika
Racjonalny

Racjonalny Pią Kwi 07, 2017 3:45 pm

Szczyt hipokryzji: za poprzedniej ekipy TVP mogło być tubą propagandową. Teraz już nie, bo jest tubą innych niż "nasi". Cóż za tragedia...
Awatar użytkownika
Pelikman

Pelikman Pią Kwi 07, 2017 4:20 pm

Nieśmiało sugeruje napisać artykuł:
"Po 1.5 roku Igor Sokołowski zwolniony z WPtv". A dalej jak w powyższym artykule ze politycznie i ze porta i takie tam - jak to zwykle leci - aha jest śnieg na wiosene i na 100% kury przestaną się nieść!
Awatar użytkownika
ile

ile Pią Kwi 07, 2017 4:48 pm

21 lat w telewizji polskiej? prawie dożywocie. nie marnuj się. jeszcze 21 przepracuj w telewizji a tu już wedle uznania jakiej
Awatar użytkownika
swojak

swojak Pią Kwi 07, 2017 4:54 pm

pani wytyka błędy warsztatowe innym dziennikarzom, hmmm. A jakie są jej osiągnięcia na dużej antenie, a nie w tvp warszawa?! jakieś branżowe nagrody, jakieś duże sprawy wyciągnięte na jaw? bo ja nic nie znalazłem.
Awatar użytkownika
to chyba to

to chyba to Pią Kwi 07, 2017 5:03 pm

2012 nominacja do nagrody ALMA 2013 (Astrid Lindgren Memorial Award)
2013 nagroda na festiwalu filmów emigracyjnych EMIGRA za film "Kto ty jesteś?"
2014 stypendium MKiDN
2014 nominacja do nagrody ALMA 2015 (Astrid Lindgren Memorial Award)
Awatar użytkownika
Imponujące

Imponujące Pią Kwi 07, 2017 5:14 pm

Nienazywanie zjawisk bierze się z konformizmu, strachu lub obojętności. To przyzwolenie na bylejakość. Na te cechy liczy Partia i jej wódz.
Obywatele zaś mają powinność dawania świadectwa, szacunek dla pani Małgorzaty Karoliny Piekarskiej.
Awatar użytkownika
wot

wot Pią Kwi 07, 2017 5:18 pm

niech nie marudzi, jak jej pasowało dziadostwo przez 21 lat bez etatu, to niech popiera dalej tych co ja przyzwyczaili do dziadostwo i umów śmieciowych
Awatar użytkownika
wot

wot Pią Kwi 07, 2017 5:23 pm

niech nie marudzi, jak jej pasowało dziadostwo przez 21 lat bez etatu, to niech popiera dalej tych co ja przyzwyczaili do dziadostwo i umów śmieciowych
Awatar użytkownika
21 lat w dziadostwie

21 lat w dziadostwie Pią Kwi 07, 2017 5:23 pm

bylejakość to pracować przez 21 lat bez etatu i było dobrze? Nic nie mówiła i pasowało? Teraz tęskni za bylejakoscia i dziadostwem
Awatar użytkownika
no

no Pią Kwi 07, 2017 5:43 pm

ja tam nie wiem w jakiej to telewizji. mam mało kanałów. nie są dla mnie zresztą. jak dla mnie bardzo ciekawe zjawisko. propaganda jako argument. o tyle co się orientuję to właśnie 21 lat i dłużej dobrze działała i wszystkim pasowało. czyli wąskiej grupie interesów.
cóż się zmieniło? nie ta kawa? wódz i partia? pracownik winien być elastyczny. wasze motto. więc gdzież owe dopasowanie?
Awatar użytkownika
GooMiś

GooMiś Pią Kwi 07, 2017 8:13 pm

Nie róbcie sobie jaj z pogrzebu! TVP zrezygnowała de facto ze współpracy z dziennikarką jeszcze w październiku 2016 roku a wyrobicie newsa z jej rozgoryczonego listu napisanego omal pół roku później?!
Awatar użytkownika
tralalala

tralalala Pią Kwi 07, 2017 8:26 pm

@Racjonalny, masz rację, że TVP zawsze było tubą ,ale to co wyprawia się obecnie, to jest nic z tym co działo się przez ostatnie 25 lat.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości