WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
j

Małgorzata Rozenek w ręcznikowej kampanii BP

j Śro Paź 29, 2014 7:42 pm

Nie dość, że najpierw trzeba wydać minimum 150 złotych to jeszcze trzeba za te ręczniki zapłacić dodatkowo. Ja chyba inaczej pojmuję prezent. A jak będę ręczników potrzebować to pójdę do sklepu i je sobie kupię.
Awatar użytkownika
zbieracz payback

Re: Małgorzata Rozenek w ręcznikowej kampanii BP

zbieracz payback Sob Lis 08, 2014 4:04 pm

ja rozumiem, ze ona znana z TVNu i w ogole "celebrytka", ale no do jasnego pioruna czy mi do końca zycia BP ma się kojarzyć z babą, która dostaje orgazmu po użyciu ściereczki i odkurzacza?
Awatar użytkownika
Gruby_Luk

Gruby_Luk Pon Lis 17, 2014 1:25 am

Jak byk jest napisane "Odbierz idealny prezent", to dlaczego po zebraniu gwiazdek każą sobie jeszcze płacić za kawałek szmaty?
Awatar użytkownika
Ona

Ona Czw Gru 04, 2014 6:31 pm

Prezent hmm BP się kompromituje najpierw noże teraz reczniki w PREZECIE za doplata. Szkoda slow.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pon Gru 08, 2014 3:53 pm

Żadna to promocja cena jaką trzeba zapłacić za ręcznik to cena mniej więcej hurtowa.
Robią nas w jajo musisz kupić 150 litrów paliwa( 10 litrów jedna gwiazdka) 150 x 4,95=742,5 srednio na BP litr paliwa jest droższy o 50 groszy co daje nam 75 złoty
Dopłacamy do tego 25zł i jestesmy "durniami" którzy płacą za "idealny prezent" 100 zł
Myślę że sprawa nadaje sie do UOKiK.
Dziekuję za usługi i towary firmy która jawnie mnie oszukuje.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość