WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
What?

Małgorzata Szelenbaum i Wojciech Kowalczyk wiceszefami biura reklamy TVP

What? Śro Lut 24, 2016 11:10 am

Ale dziunia i lovelas. Źle im z oczu patrzy. A jakie są ich spektakularne sukcesy? Będą tak zarządzać biurem jak Atmedia aż zamkną biuro reklamy? Otwieramy szampany w Tvn:)
Awatar użytkownika
John Snow

Re: Małgorzata Szelenbaum i Wojciech Kowalczyk wiceszefami biura reklamy TVP

John Snow Śro Lut 24, 2016 12:03 pm

Bredzisz kolo :-) Lovelasowi w ogóle oczu nie widać, bo mu okulary zasłaniają. A dziunię znam i wiem, że to spoko laska. Pełna profeska. I nie wiem, jak Ty te zło w jej oczach namierzyłeś :-) Jeszcze chyba nie wytrzeźwiałeś po tych szampanach :-)
Awatar użytkownika
koleżanka

koleżanka Śro Lut 24, 2016 2:14 pm

znam Wojtka zawodowo i jest profesjonalistą, zawsze przygotowany do spotkania. szkoda tylko, że okazał się Polakiem lepszego sortu. może po tamtej stronie mocy też są mili i dobrze wychowani chłopcy. albo będzie takim rodzynkiem? w każdym razie powodzenia Wojtku.
Awatar użytkownika
John Snow

John Snow Śro Lut 24, 2016 3:09 pm

Hehe ... lepszego sortu ... niektórym zupełnie odpala :-) W łóżku - polityka, na spacerze - polityka, przy jedzeniu - polityka, w necie - polityka, w kąpieli - polityka, zabawa z dziećmi - polityka, wszędzie polityka ... A może to po prostu była zaj..sta oferta pracy? Jeśli po AT Mediach chcieli zostać w TV, to mogli pójść tylko do TVP, TVN, Polsatu i do jakichś popierdółek. Wg mnie, to świetny wybór i może skopią trochę tyłek TVN-owi, który jest głównym winowajcą upadku AT Mediów. Jest na to szansa, bo oni tam podobno w tym TVN-ie szampany walą, zamiast solidnie pracować. Oby tak dalej :-)
Awatar użytkownika
sniezynka

sniezynka Śro Lut 24, 2016 3:36 pm

@John Snow. Może warto zadać sobie pytanie czy to na pewno "TVN był głównym winowajcą upadku AT Mediów"? nie sądzę.
Awatar użytkownika
no nie

no nie Śro Lut 24, 2016 5:08 pm

I kto ich wybrał? jedyne co potrafią to robić wokół siebie PR i sprzedawać nie swoje pomysły. Pewnie ten PR zdecydował... szkoda, bo tyle jest cennych i pracowitych ludzi na rynku.
Awatar użytkownika
Ronja córka rozbójnika

Ronja córka rozbójnika Śro Lut 24, 2016 5:34 pm

John Snow - absolutnie sie z Tobą zgadzam . Niektórym odpala kompletnie - przestańcie walić o polityce. TA dwójka dostała oferte pracy, sa niezli i tyle. Poznałam półtora roku temu na wyjeżdzie dwóch członków zarządu TVP z poprzedniego rozdania ( Z. z PSL i B. z PO). Absolutne dno!! Pod każdym względem - na TV znali sie jak ja na chińskim balecie - czyli zero. I jakos nikt nie zastanawiał sie czy tam iść do roboty. No tak i potem... siedzieli tam różni prezenterzy kalibru Kulczyckiego, którzy teraz w niemieckim Euronews opowiadają takie łgarstwa że uszy puchną..
Awatar użytkownika
Ivanhoe

Ivanhoe Śro Lut 24, 2016 6:49 pm

Dla ciebie, koleżko, Pani dziunia. Małgośka to pełna profeska.
Awatar użytkownika
wiosnatuż

wiosnatuż Śro Lut 24, 2016 6:50 pm

Znam zarówno Gosię jak i Wojtka.
Chyba ostatnim skojarzeniem z Gosia jest bycie dziunią i jakoś Wojtka lowelasem nie widzę.
Doskonali fachowcy, doświadczenie i ambicja. Tyle kochani, nawet jeśli doszukujecie się drugiego, trzeciego dna i próbujecie obrażać. Poza tym serdeczni, przemili ludzie.
Awatar użytkownika
marcin

marcin Śro Lut 24, 2016 10:10 pm

desperacji, kto by chcial pracowac w takich waqrunkach, pieniadze niestety przyslaniaja wszystko
Awatar użytkownika
PaniMądra

PaniMądra Śro Lut 24, 2016 10:42 pm

Na całe szczęście Wasze komentarze świadczą o Was. Ile szamba i zawiści sie z Was sączy Państwo obiektywni.....ale w pewnej trzyliterowej stacji na T chyba tak lubicie co?
Awatar użytkownika
Magda

Magda Czw Lut 25, 2016 2:38 pm

Miałam okazję współpracować z Małgorzatą Szelenbaum. Jeśli nieznajomość ogólnie przyjętych zasad etyki w branży, błędy na poziomie styżysty na menadżerskim stanowisku, to wspominana przez poprzedników profeska, to boję się pomyśleć co robią teraz (także wspominani) wartościowi na rynku ludzie, którzy mimo wykształcenia kierunkowego i bogatego doświadczenia nie mogą znaleźć swojego miejsca w biznesie.
Niestety Pani Małgorzata jedyne czym się wyróżnia to biżuteria i nerwowy, infantylny śmiech (kiedy nie wie o czym mówią współpracownicy).
Nie zna podstawowych zasad kampanii, nie potrafi korzystać z podstawowych programów komputerowych. WSTYD!
Popełnia karygodne błedy - zwalnia ludzi ze swoich zespołów, wysyłając korespondencję dotyczącą wypowiedzeń (poufną) nie do tych adresatów do których powinna.

Jeśli to jest profesjonalizm. To ja wysiadam i żegnam tę branżę.

Małgosiu, szczęścia mimo wszystko, może cykl szkoleń i doświadczenie w TVP to kolejny wielki krok do zainwestowania w swój potencjał, którego ja nie dostrzegłam.
Awatar użytkownika
Małgosia Sz.

Małgosia Sz. Czw Lut 25, 2016 7:20 pm

Przede wszystkim bardzo dziękuję za miłe słowa, bo w ogromnej większości te komentarze są naprawdę bardzo wspierające. A odpowiadając Magdzie. Magdo C., o klasie człowieka świadczy min. to, jak reaguje w trudnych życiowych sytuacjach, jak np. ta, że jest się przez kogoś zwalnianym (z przyczyn jak wiesz leżących głównie po Twojej stronie). Przykry jest ten Twój hejt, który naprawdę w tej sytuacji wygląda jak Twoja osobista zemsta. O moich kompetencjach dotyczących czegokolwiek nie możesz wiedzieć nic, bo zbyt krótko razem pracowałyśmy. A o mojej wiedzy z zakresu TV już na pewno nic nie możesz wiedzieć, bo na tym gruncie nie miałaś ze mną w ogóle do czynienia. No słabe to było, serio i zaświadczyło raczej o Twojej infantylności ........
Awatar użytkownika
Mediowiec

Mediowiec Czw Lut 25, 2016 7:46 pm

Do Magdy. Znam Malgosie z wielu zawodowych sytuacji. I absolutnie nie zgadzam sie z Toba. Malgosia to klasa i profesjonalizm. Przy tym ciepla, mila osoba z szacunkiem do kazdego czlowieka. Ciekaw jestem dlaczego zostalas zwolniona Magdo. A wlasciwie czytajac Twoj post moge sie domyslic. Malgosia trzymaj sie! Nie daj sie! Gratulacje i powodzenia!
Awatar użytkownika
Jazooo

Jazooo Czw Lut 25, 2016 8:07 pm

Goska to kompetentna, lubiana i szanowana na rynku osoba. Wojtka nie znam ale dobre rzeczy slyszalem. Dla Tvp to dobra zmiana ale czy dla nich? To sie okaze. Ale zycze Gosi powodzenia.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości