[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - “Mam talent!” liderem oglądalności talent-show

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ala

“Mam talent!” liderem oglądalności talent-show

ala Śro Paź 09, 2013 12:43 am

i jak zwykle...TVN GÓRĄ..........BRAWO
Awatar użytkownika
t

Re: “Mam talent!” liderem oglądalności talent-show

t Śro Paź 09, 2013 4:14 am

The Voice of Poland i tak najlepszy ale ludzie nie wiedzą co dobre. Szkoda,że takie nudne formaty jak Got to dance i mam talent mają lepsze wyniki.
Awatar użytkownika
olek

olek Śro Paź 09, 2013 7:15 am

W sobotni wieczór brakuje mi jeszcze dobrego filmu xxx.
Awatar użytkownika
hen

hen Śro Paź 09, 2013 7:43 am

Chamy nie chce was obrazac , ale dlaszego dajecie tylko te opinie , ktore wam pasuja.
Awatar użytkownika
elo!

elo! Śro Paź 09, 2013 8:36 am

Mam propozycję do producentów Mam Talent; zabrońcie udziału w programie wszelkim piosenkarzom i tancerzom, a oglądalność wzrośnie dwukrotnie. Naprawdę jest tylu utalentowanych ludzi, a rozśpiewani i roztańczeni niech biorą udział w X Factor oraz You Can Dance.
Awatar użytkownika
c

c Śro Paź 09, 2013 10:11 am

mam talent klasyka szmiry badziewia odpustu dla plebsu i motlochu
Awatar użytkownika
ted

ted Śro Paź 09, 2013 10:21 am

The Voice of Poland jest programem o naprawde b. wysokim poziomie; ale jesli w swej masie wolimy ogladac smutnawy jakosciowo Mam talent, to cos to o nas - jako spoleczenstwie- mowi; niestaty, nic ciekawego...
Wcale sie nie zdiwie, ze jesli wroci Big Brother to bedzie zgarnial po 5mln widzow - bo tacy prostaccy jestesmy w swej masie - niestety.
Awatar użytkownika
poetic

poetic Śro Paź 09, 2013 12:28 pm

wydaje mi się, ze jakość wspomnianych programów jest dokładnie odwrotna i popieram tych, dla których rachunki są zaskoczeniem. Nie da się jednak zmienić populacji, dla której to, co bliższe ciału, jest wartościowsze. Stąd - oglądalność. Coś w tym jest. Wolimy,, jako całość, oglądać ludzi nam podobnych; czasem się im nie udaje, czasem - tak. Gromadzimy w sobie wówczas nadzieję podobną do stanu po spowiedzi w kościele. Zazdrościmy wybitnym i zdolniejszym. Dostajemy wtedy dola i sami w swoich oczach obniżamy swoją wartość. Człowiek woli być jednak lepszym lub, co najwyżej, równym komuś, aniżeli gorszym i nijakim. Tylko czasem i krótko potrafi wykrzesać w sobie podziw. Taka to jego ułomność. A tam, gdzie pieniądze, chodzi o skupienie wokół siebie ilości a nie jakości, także ludzi.
Awatar użytkownika
Lisa

Lisa Śro Paź 09, 2013 1:43 pm

The Voice pod względem merytorycznym i jakościowym nie ma konurencji.
Awatar użytkownika
vvvvvvv

vvvvvvv Śro Paź 09, 2013 3:41 pm

Mam Talent najlepsze!
Awatar użytkownika
normales

normales Śro Paź 09, 2013 9:14 pm

jak trzeba mieć zryty łeb by oglądać te wszystkie talent szoły, nie szkoda wam czasu na takie g....???????
Awatar użytkownika
yyy

yyy Śro Paź 09, 2013 9:38 pm

elo! napisał(a):Mam propozycję do producentów Mam Talent; zabrońcie udziału w programie wszelkim piosenkarzom i tancerzom, a oglądalność wzrośnie dwukrotnie. Naprawdę jest tylu utalentowanych ludzi, a rozśpiewani i roztańczeni niech biorą udział w X Factor oraz You Can Dance.

A co z tymi, którzy chcą np. śpiewać growlem?
Awatar użytkownika
lipstick

lipstick Czw Paź 10, 2013 6:00 pm

Dziwne, że Voice tak słabo, bo w moim otoczeniu wszyscy zgodnie twierdzą, że to najlepszy program muzyczny, jaki można wyprodukować i regularnie go oglądają
Awatar użytkownika
kasc

kasc Pon Paź 14, 2013 10:19 pm

JA UWAŻAM ŻE NAJLEPSZY JEST POLSAT. UWIELBIAM MUST BE THE MUSIC I GOT TO DANCE ;DD SĄ NAJLEPSZE !!! a z resztą słyszałem że tylko muzyka dogania mam talent i warto dodać, że w niedziele must be the music ma dużą konkurencję bo tvp 1 nadaje blondynkę, tvp 2 czas honoru, a tvn beznadziejny program masterchef. mam talent w soboty wgl nie ma konkurencji. niech se gadają co chcą POLSAT JEST NAJLEPSZY ;D
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: woshawverg oraz 43 gości