WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
l

„Mam talent!” stracił 410 tys. widzów, ale pozostał liderem. 42 mln zł z reklam

l Wto Gru 01, 2015 10:44 am

kto jeszcze oglada to załosne badziewie?
Awatar użytkownika
sdsd

Re: „Mam talent!” stracił 410 tys. widzów, ale pozostał liderem. 42 mln zł z reklam

sdsd Wto Gru 01, 2015 5:46 pm

Ten program to ciągle najpopularniejsze talent show w Polsce więc nie wiem czy takie badziewie..
Awatar użytkownika
q

Re: „Mam talent!” stracił 410 tys. widzów, ale pozostał liderem. 42 mln zł z reklam

q Wto Gru 01, 2015 6:08 pm

"sdsd" napisał(a): Ten program to ciągle najpopularniejsze talent show w Polsce więc nie wiem czy takie badziewie..
Talent ? Może szol tani plebejski odpustowy zaściankowy na pewno Tak - Talent to maja uczestnicy konkursu chopinowskiego wybitni muzycy aktorzy po prostu profesjonaliści to tylko lokalne rezyserowane karaoke o którym Jerzy Sthur spiewal swój song Spiewac każdy może i takie sa proporcje odnośnie talentów
Awatar użytkownika
sdsd

sdsd Wto Gru 01, 2015 6:50 pm

"q" napisał(a):
"sdsd" napisał(a): Ten program to ciągle najpopularniejsze talent show w Polsce więc nie wiem czy takie badziewie..
Talent ? Może szol tani plebejski odpustowy zaściankowy na pewno Tak - Talent to maja uczestnicy konkursu chopinowskiego wybitni muzycy aktorzy po prostu profesjonaliści to tylko lokalne rezyserowane karaoke o którym Jerzy Sthur spiewal swój song Spiewac każdy może i takie sa proporcje odnośnie talentów

Jak ci się nie podoba to nie oglądaj- zmień kanał, wyrzuć tv. Po co wchodzić i komentować coś, co nas zupełnie nie interesuje. Nie oglądasz, nie wiesz co się dzieje, ale najwięcej komentujesz.
Awatar użytkownika
p

p Śro Gru 02, 2015 6:26 pm

co to za argument nieogladaj? jak się niepodoba Merytorycznie argumentule ze jest to tylko tani jarmark nic więcej i do tego tandetny
Awatar użytkownika
sdsd

sdsd Śro Gru 02, 2015 9:14 pm

Zajrzyj do slownika to pogadamy, Panie kulturalny ;)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości